View Poll Results: Steaua-CSMS Iasi

Voters
7. You may not vote on this poll
  • 1

    5 71.43%
  • X

    2 28.57%
  • 2

    0 0%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 56 of 56

Thread: Etapa 1: Steaua-CSMS Iasi 1-1

  1. #43
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Se vede ca esti rapidist. Nu incerc sa te fac bine!
    Ce vrei sa zici, ca e cārpaci din ala de joaca bine doar la echipa de club si la nationala nu? Mi s-a acrit de Tanase din astia, orice roman normal e antistelist cand vede cum isi bat **** numerele astea 10 ros-albastre de echipa nationala si dincolo cu totul altceva.
    Nu mersi, nu vreau sa ma fac bine, vreau sa-mi pese inca de Romania, nu vreau sa devin un alt Dascalescu prea curand.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #44
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Esti incoerent. Stanciu este cu 10 clase peste Tanase. Si la nationala a dat tot din el. Si o va mai face.
    ps= nu-mi mai aminti de dascalescu. Nu-mi strica ziua.

  3. #45
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Primul "11" la veniri la Steaua:

    Stancioiu - Aganovic, Moke, Mitrea, Dan Popescu - Boldrin, Achim - Jakolis, Tanase, De Amorim - Golubovic

    Primul "11" la plecari la Steaua:

    Cojocaru - Alcenat, Varela, Papp, Parvulescu - Breeveld, Tahar - Chipciu, Stanciu, Hamroun - Marica

    Al doilea "11" la plecari la Steaua:

    Cojocaru* - Rapa, Stefanescu, Carp, Popadiuc - Iancu, Kharja, Neagu, Gebhart - Tade, Bawab

    *Cojocaru e singurul portar plecat de la Steaua in aceasta vara

  4. #46
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Esti incoerent. Stanciu este cu 10 clase peste Tanase. Si la nationala a dat tot din el. Si o va mai face.
    Te rog frumos zi-mi ca fost indiferent, ca l-a durut in cur, ca nu si-a luat medicamentele!
    Orice doar nu c-a dat totul, asta e cel mai cumplit lucru posibil! Daca asa arata totul la el atunci suntem rezolvati cu nationala!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #47
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Johnny- te simti bine?

  6. #48
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Eu nu sunt prieten, deci nu stiu de ce.

    Dar stii ce ma distreza pe mine la dinamovisti ? Mai exact la dinamovistii ca tine, ca nu sunt toti la fel (dar cei mai multi, totusi ) ... ma distreza faptul ca, dupa un Botosani-fcsb 0-2, voi sunteti suparati rau de tot ...
    Hai sa fim seriosi, de cand a revenit Craiova in prima liga nu a incurcat niciodata pe steaua...una e sa nu poti sa ii incurci si alta e sa nu vrei. Parerea mea e ca la Craiova nu se vrea
    Si nu, nu ma supara ca bate steaua la botosani, ma supara faptul ca meciul e un teatru pe care nu vrea nimeni sa il observe trageau aia de la botosani tot dupa stalpii de nocturna

  7. #49
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by FanSportRomania View Post
    Hai sa fim seriosi, de cand a revenit Craiova in prima liga nu a incurcat niciodata pe steaua...una e sa nu poti sa ii incurci si alta e sa nu vrei. Parerea mea e ca la Craiova nu se vrea
    Si nu, nu ma supara ca bate steaua la botosani, ma supara faptul ca meciul e un teatru pe care nu vrea nimeni sa il observe trageau aia de la botosani tot dupa stalpii de nocturna
    Daca n-ai fi dinamovist amarat ti-as fi explicat. Dar asa , nu prea e cazul.

  8. #50
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Viitoarea campioana.
    Cine cainii?....

  9. #51
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    hingherul saluta campioana!

  10. #52
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    Asa-i place lui. Si daca mai poate arunca din cand in cand si-un "Bravo Shumi", niciodata nu rateaza ocazia.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #53
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by FanSportRomania View Post
    Hai sa fim seriosi, de cand a revenit Craiova in prima liga nu a incurcat niciodata pe steaua...una e sa nu poti sa ii incurci si alta e sa nu vrei. Parerea mea e ca la Craiova nu se vrea
    Cine, mai exact, nu vrea la Craiova ?
    Cat despre meciuri ... primul nu cred ca se pune. Era in Ghencea, al doilea in liga I pentru cei mai multi din echipa. Urmatoarele 2 au fost la Craiova si am fost furati ca in codru, in ambele (in ala terminat 0-0 am jucat o repriza in 10). Iar in ultimul am primit primul gol in min 80. Astea au fost.
    Quote Originally Posted by FanSportRomania View Post
    Si nu, nu ma supara ca bate steaua la botosani, ma supara faptul ca meciul e un teatru pe care nu vrea nimeni sa il observe trageau aia de la botosani tot dupa stalpii de nocturna
    Stiu ca esti un ardelean iute si pana la urma o sa pricepi ce am spus ... dar pana atunci iti explic eu : nu cu steaua va luptati voi, ci cu Botosani.

  12. #54
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Stiu ca esti un ardelean iute si pana la urma o sa pricepi ce am spus ... dar pana atunci iti explic eu : nu cu steaua va luptati voi, ci cu Botosani.
    Nici cu botosani nu mai luptam, a avut grija finantatorul nostru sa ne scape si de problema asta

  13. #55
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Cine, mai exact, nu vrea la Craiova ?
    Cred ca baietii aia care tot scapau pe contraatac, in meciul de la Pitesti In afara de portar, nu prea voia nimeni sa puna bete in roate campioanii morale, asa imi amintesc. Era perioada in care se tot discutau anumite transferuri...

    Nu se pune problema ca spurkies sa nu fie cu o clasa peste tot ce exista in liga 1, dar sa speculam si bresele din poponet atunci cand ele apar. Prulea cu Napulea macar au facut un egal. Nu stiu daca puteau mai mult, in mod cert puteau mai putin

    Unghierule, ati avut si veti avea mereu boala pe Valceanu si Honțel? Sa stim si noi o treaba
    Last edited by Capitanu.Burcea; 2nd September 2016 at 08:10.

  14. #56
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Cred ca baietii aia care tot scapau pe contraatac, in meciul de la Pitesti
    un singur baiat a tot scapat o singura data pe contraatac si nu prea a stiut ce sa faca, nu ca n-a vrut ...
    Da, au fost 2 insi suspectati ca nu si-au aparat corect sansele (Bawab si Dumitras) pt ca ar fi reprezentati de cap de mop. Dar la fel de bine ii puteai suspecta si cu Voluntari, Petrolul, Chiajna ... echipe care ne-au batut in perioada aia.
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Nu se pune problema ca spurkies sa nu fie cu o clasa peste tot ce exista in liga 1, dar sa speculam si bresele din poponet atunci cand ele apar.
    Cine, mai exact, sa speculeze bresele ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •