View Poll Results: Steaua-CSMS Iasi

Voters
7. You may not vote on this poll
  • 1

    5 71.43%
  • X

    2 28.57%
  • 2

    0 0%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 56

Thread: Etapa 1: Steaua-CSMS Iasi 1-1

  1. #22
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Steaua face show.

  2. #23
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Acum la pauza, da
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #24
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    sunt 100 de oameni la meci? +- un 0
    retired.

  4. #25
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    incredibil, ce surpriza.

  5. #26
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Ce noroc ... tremurau izmenele lui MM cand Iasi era sa dea cam trei goluri in a doua repriza
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #27
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Slaba de tot Iasu, dominata clar de echipa a 2-a a Stelei in inferioritate numerica.
    Astia nu merita sa joace in play off, dar cine sa joace in locul lor?

    Doar 2 jucatori a avut Steaua azi in teren: Boldrin si Tamas, restu praf, mai ales Nita ala ce bine c-a costat-o pe Steaua 2p si nu pe Romania!
    Daum, sa nu mai chemi paraziti din astia la nationala chiar daca e Tatarusanu accidentat! Pe Pantilimon mereu te poti baza.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #28
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Slaba de tot Iasu, dominata clar de echipa a 2-a a Stelei in inferioritate numerica.
    Astia nu merita sa joace in play off, dar cine sa joace in locul lor?
    Craiova, Dinamo, Astra, Viitorul, Botosani, Pandurii, Voluntari ... ce kilu meu sa caute Iasiu in playoff ?

  8. #29
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Craiova-Clone!?.... Aia care conduce pe Timisoara-Clone, cea mai slaba echipa de departe din Liga 1 si pierde?

    Daca zici tu...

    A venit si Leutzul sa-si spuna o parere, e bine.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #30
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Pe un user normal l-as fi intrebat ce a consumat ...

  10. #31
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0


    Jd, mai ai mult din bl ma? La final iti pui chilotii peste pantaloni si te faci avocatul poporului?

  11. #32
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    Gretos modul in care moldovenii astia supsera tita de oaie, cu pseudo-om in plus sa nu fie in stare sa traga un amarit de sut pe poarta o repriza intreaga.

  12. #33
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    Adica intr-un meci cu 1200 de ovinofili in tribune ce ofera o perspectiva dezolanta asupra stadionului, tu cu 36 de minute de vietuitor in plus sa iesi pe contraatac (pai, da, ca doar respecta gaz(d)ele si stau la cutie) cu pase inapoi, cit de blat si/sau inapt sa fie neamul tau de mamaligari corditi, vecini la sud cu violatorii de vaslui ??

  13. #34
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by reivan View Post


    Jd, mai ai mult din bl ma? La final iti pui chilotii peste pantaloni si te faci avocatul poporului?
    Deja-s la sezonu 2, reluare. Acu m-am uitat la primele 2 din Fear the Walking Dead, am gasit documentaru The Universe, ma uit si la el. Mai vad Suits, si din cand in cand bag un ep din BL inca o data, in continuare cu reluarea! Nu se compara, BL the best even at 2nd viewing!
    Trebuie sa bag si un anime pe langa ele, cred ca ".hack//SIGN" am auzit ca-i bun si merita, cel mai bun cu hackeri. Sa vedem, asa o fi!?
    Poate bag simultan si "Mr. Robot" pe aceeasi tema, doar sa vad care e mai bun!
    Last edited by Johnny D; 1st September 2016 at 07:47.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #35
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dextercioby View Post
    Adica intr-un meci cu 1200 de ovinofili in tribune ce ofera o perspectiva dezolanta asupra stadionului, tu cu 36 de minute de vietuitor in plus sa iesi pe contraatac (pai, da, ca doar respecta gaz(d)ele si stau la cutie) cu pase inapoi, cit de blat si/sau inapt sa fie neamul tau de mamaligari corditi, vecini la sud cu violatorii de vaslui ??
    Iesenii sunt doar inapti, asta a fost problema aseara...spre deosebire de meciul din weekend de la severin cand alde Sanmartean & comp au uitat cum se trage la poarta imi amintesc faza de la meci cand Sanmartean a plecat cu mingea din terenul propriu, a driblat tot ce a vrut si nu a vrut iar din 16 metri, cu toata poarta in fata, a ales o pasa in banda catre un coechipier...pasa prea lunga din pacate
    Deci astia din 6 etape jucate au avut 4 amicale cu prietenii (viitorul, botosani, chiajna si pandurii) si 2 meciuri in care adversarii s-au decis sa mai joace si ceva fotbal. Bineinteles ca imediat au aparut si problemele
    La lista cu cele 4 se mai adauga Craiova (prietenii stiu de ce) in timp ce Timisoara si Muresul nu pot sa puna probleme...asa e simplu de castigat titlul

  15. #36
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Pe un user normal l-as fi intrebat ce a consumat ...
    Un user normal ti-ar raspunde: valoarea Craiovei, dar aia e la Mititelu, cu clona ramai tot flamand!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #37
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    1-0
    Cine e pe primul loc?
    Mai bine te-ai ascunde in palmierul lui Ess. Fara Stanciu suntem varza.

  17. #38
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Lasa ca luati 10 milioane pe el, nu stiu cum i-ati fentat pe aia, si de banii astia va luati 5 de Stanciu!
    Sau isi ia Becali elicopter cu piscina, ma rog, ce-o vrea Domnu, vorba aia.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #39
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Lasa ca luati 10 milioane pe el, nu stiu cum i-ati fentat pe aia, si de banii astia va luati 5 de Stanciu!
    Sau isi ia Becali elicopter cu piscina, ma rog, ce-o vrea Domnu, vorba aia.
    Esti cam rau. Stanciu e cotat real la 30 mil pe piata reala. Va sta la anderlecht max. 1 an. Dupa aia ai sa intelegi.
    Becali e mai destept decat cred multi. Si in fond, e singurul cu bani care-i ajuta pe amarati. Sa nu spui nu, ca ma infurii!

  19. #40
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by FanSportRomania View Post
    La lista cu cele 4 se mai adauga Craiova (prietenii stiu de ce)
    Eu nu sunt prieten, deci nu stiu de ce.

    Dar stii ce ma distreza pe mine la dinamovisti ? Mai exact la dinamovistii ca tine, ca nu sunt toti la fel (dar cei mai multi, totusi ) ... ma distreza faptul ca, dupa un Botosani-fcsb 0-2, voi sunteti suparati rau de tot ...

  20. #41
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Esti cam rau. Stanciu e cotat real la 30 mil pe piata reala. Va sta la anderlecht max. 1 an. Dupa aia ai sa intelegi.
    Sigur nu 72 de milioane? E valoros rau Stanciu, mai ales ca rubgyst, in meciul decisiv nationalei cu amaratii aia de Albania doar eseuri si pase in palmier a dat, vorba ta, cum se cere la rugby! Pe piata de rugby ar valora lejer 30 de milioane, de acord!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #42
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Sigur nu 72 de milioane? E valoros rau Stanciu, mai ales ca rubgyst, in meciul decisiv nationalei cu amaratii aia de Albania doar eseuri si pase in palmier a dat, vorba ta, cum se cere la rugby! Pe piata de rugby ar valora lejer 30 de milioane, de acord!
    Se vede ca esti rapidist. Nu incerc sa te fac bine!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •