Page 17 of 18 FirstFirst ... 715161718 LastLast
Results 337 to 357 of 361

Thread: Rapid a gresit instanta pentru contestarea falimentului

  1. #337
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Na, spala-te cu el pe cap acum!

  2. #338
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Bine, da' tu l-ai si prins de multe ori si stii exact la ce musca.

    Mie imi place sa pescuiesc sportiv. Sa il vad cum se infige ca gusterul la viermisor fara atractanti
    e pe dreq,asta musca la orice...am dat si la kakat odata,la mishto si sa vad daca se poate... crezi ca a facut gura mare?
    odata am auzit hap,pleosc...
    granita la Orsova!

  3. #339
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Mda, tuta aia inchide joia mai tarziu la nonstop ... a mai inceput Carcalete unul si e chiar spiritual acum. Ia uite-l ce glume face. Nu conteaza ca e copy paste la copy paste ...

  4. #340
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip tm View Post
    pai n-au cum,mi-am luat tote masurile de siguranta,stau la bloc


    Visul copilariei carcaletelui, de pe cand dormea in baraca de langa Barzava : sa fuga la cimisoara ca sa stea la bloc.

  5. #341
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    ariciule,acum pe bune...eu ma simt usor ofensat de cate ori fac si altii mishto de tine...pai ce dreq,ori suntem prieteni ori nu mai suntem...
    cu lubenita cum o fost azi,tot la 1 Leu dai kilu'?
    granita la Orsova!

  6. #342
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip tm View Post
    ariciule,acum pe bune...eu ma simt usor ofensat ...
    da, Carcalete, stiu. E normal sa te simti ofensat. Te-ai nascut iobag, vei muri sluga, oltenii iti dau fum peste tot, pe strada, la munca, pe net ... mai ai si mecla aia de senegalez. Viata amara, ce sa zic. Asa ti-a fost soarta.

  7. #343
    sport legend florian.X's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania,din pacate...
    Posts
    1,828
    Reputatie
    1
    sa bage cineva si echipa creditorului in L4, sa-i scoata toate fitele si toanele din cap, ca L1 NU E TARLAUA LUI!!! De fapt, nu mai e a nimanui, L1 nu mai exista din momentul in care s-a ales praful de toate echipele de traditie...sa fie mandri de reusitele lor, ca-s stadioanele "pline"...mai ramane sa se aleaga praful si de dinamo, si gata, ne ducem toti linistiti la culcare...R.I.P. L1!!!
    Rapid NU MOARE!!!

  8. #344
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,914
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by timache View Post
    zero, zero dar nu uita ca se impart la 2!
    Mai bine terminati cu negativ, ca vi se ia jumate!
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    asta ai dedus tu, pentru ca alegi sa discuti cu dezaxatul de johnny
    De-atata peversitate cata vad in jur, am ajuns sa ma dezaxez! Clona Timisoarei n-are decat sa se spele pe cap cu ea!
    Quote Originally Posted by cip tm View Post
    treaba ta ce declari pe-aici,eu as fi un pic mai precaut...
    am vazut o postare de-a lui in care zice clar si raspicat ca nu uita si nu iarta
    Cristy are reteta, pe el l-au calmat medicii demult cu retete compensate pentru moartea Rapidului, de 2 ani cum zice el, nu-i trebuie calmare naturala!
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    intrebarea e, acu, rapedu in faliment,adica incep de la zero, fara palmares, e sau nu clona ? astept un raspuns din zalau
    Moraru vrea sa plateasca tot auzi si sa dea federatia in tribunal ca si Mititelu.
    Mai bine ar pune umaru si banii pentru acel Rapid din Liga a 4-a alaturi de suporteri decat sa-i cheltuie acum pe un Rapid care e falimentat deci nu-si mai are rostul. Rapidul se identifica cu palmaresul, fara palmares nu e Rapid, clonele sunt entitati trase la xerox, alea nu conteaza.
    Last edited by Johnny D; 29th July 2016 at 11:34.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #345
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    s-a hotarat unde o sa fie depus lesul rapidoaicei?
    nu de alta dar sa mergem si noi sa depunem o matraguna, o ***** tigancii ceva
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  10. #346
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,914
    Reputatie
    0
    Nu stiam ca avem si distribuitor de pizde de tiganci, dar daca avem nevoie, stim la cine sa sunam, Hingherule, lasa doar un nr. de tel!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #347
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    "***** tigancii" e o floricica bai! la fel si "**** calului"
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #348
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,914
    Reputatie
    0
    Coada calului, bai! Hingherule... cu cine ai facut botanica, cu tigancile? De-aia le stii tu asa bine p-astea!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #349
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ma rog, aici ne trebuie doar pasarica tigancii! deci unde va gasim?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #350
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,914
    Reputatie
    0
    La Zalau! Haideti aici toti stelistii, de cand va astept! Am sapat o groapa de 2km pe 2 doar pentru unguri, plina cu tepe din alea scurte si ascutite si daca ungurii inca n-au invadat, abia astept sa va omenesc pe voi cum se cuvine!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #351
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Jihadi Johnny
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #352
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Sa scoti Rapidul e o mare porcarie. Sa injuri Rapidul e o mare mizerie. Clubul asta , dupa Steaua, e clubul cu cea mai prestigioasa istorie.

    Ai inteles Hinghi? Daca nu, ai o problema la cap!

  17. #353
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    am inteles!
    dar ai inteles tu gresit. noi deplangem soarta rapidoaicei aici, nu injuram
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  18. #354
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Deplangi pe draq. Dinamovist cum esti ( mi-a zis Leo ca te-a convertit) te doare in pix de bietul rapiduletz. Poate intri pe mana lui Johnny.

  19. #355
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ia uite bai Ionica oferte aici:

    Cate "Rapiduri" apar? "Vama", Moraru si umbre ale Giulestiului concureaza care inscrie mai repede primul club dupa confirmarea falimentului actualei societăti

    cresc rapidioacele ca ciupercile dupa ploaie. nici nu ai timp sa te simti orfan de echipa ca mai rasare una
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  20. #356
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    bai, hai sa dam dovada de putina seriozitate...si chiar maturitate ...cu cine plm joaca echipa din groapa aia in etapa cu nr. II ?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  21. #357
    Moderator ducus's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Eforie Sud
    Posts
    6,619
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    bai, hai sa dam dovada de putina seriozitate...si chiar maturitate ...cu cine plm joaca echipa din groapa aia in etapa cu nr. II ?
    In momentul de fata atat FRF cat si LPF au mari probleme (a aparut in presa ca si-asa se urasc una pe alta si cauta desfiintarea uneia): FRF pt. ca a acordat licenta pt. liga 1 Rapidului desi stia ca e intr-o situatie care era cel mai probabil sa nu se clarifice definitiv pana la inceperea noului campionat, iar LPF pt. ca anuleaza decizia FRF. Atunci pe cine sa mai intelegi, ca sa nu mai vb. si de situatia penibila specific mioritica de a astepta pana in ultimul moment ca sa dea o decizie de excludere! LPF trebuia sa spuna: nu pot sa va exclud, pt. ca FRF v-a dat licenta, treaba voastra ce faceti daca vreti sa jucati sau nu in L1, sa ramaneti in L2 sau sa va desfiintati -descurcati-va! Iar pisica ar fi fost aruncata in curtea FRF care va trebui sa dea explicatii la proces (al catelea pe speta asemanatoare?). Asa, ii baga si pe LPF in *****.
    Da pe goarna si iesi pe plus folosind codul Z2G79TTW

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •