Page 5 of 18 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 361

Thread: Rapid a gresit instanta pentru contestarea falimentului

  1. #85
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    johnny e un cretan patentat care prin postarile lui idioate face numai deservicii echipei Rapid,un club altfel absolut admirabil pentru o tara ca Romania...
    sunt convins ca si rapidistilor care citesc pe-aici le e rusine cu asa peizan..
    granita la Orsova!

  2. #86
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Bre, ia va rog nu va mai luati de Johnny.

  3. #87
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip tm View Post
    johnny e un cretan patentat care prin postarile lui idioate face numai deservicii echipei Rapid,un club altfel absolut admirabil pentru o tara ca Romania...
    sunt convins ca si rapidistilor care citesc pe-aici le e rusine cu asa peizan..
    Ia atentie la limbaj ca m-ai plictisit cu atacuri la persoana. Si m-ai strestat cu regulamentul care nu-ti permite
    Nu mai insista ca iesi din semifinala repede de nu te vezi
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #88
    sport legend Julio_Zane's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Ro & More
    Posts
    2,829
    Reputatie
    1
    Bai,gata cu balamucul asta,linistiti-va naibii cu totii.Un club e aproape-n groapa cu amandoua picoarele si multi nu au altceva de facut decat sa se certe? Ori se gaseste o solutie,ajung in prima liga,ori nu si pa si pusi.Ce va tot prostiti atata.Ai maa...nu uitati ca sunteti adulti...ce naiba.

  5. #89
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    nu moare ma, se transforma. sau se reincarneaza ?! gioni, daca va duceti in liga a 4a vin si eu la meciuri ba, am impresia ca tre sa ma obisnuiesc cu asta
    retired.

  6. #90
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Eh, de murit nu va muri, nici FC National n-a murit si nu se poate compara cu Rapid. Moartea inseamna obscuritate si lipsa de investitii, nu va fi niciodata cazu la Rapid, doar ca intra intr-o perioada de stand-by, o perioada timisoara hai sa-i spunem de incertitudine in care nu se stie ce se va intampla. Tind sa cred asa cum am zis ca noi n-avem tendinte politeiste, sa ne facem zei falsi si sa ne prosternam la ei asa ca si craiovenii si mai ales timisorenii deja au cult, daca ce zice Leul e adevarat.
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Timisoara aia se numea ... Bragadiru. Sau AEK. Sau PLM.
    Vezi, de cate Timisoare au aia, nici nu mai stii care e aia originala!
    Quote Originally Posted by cip tm View Post
    johnny e un cretan patentat care prin postarile lui idioate face numai deservicii echipei Rapid,un club altfel absolut admirabil pentru o tara ca Romania...sunt convins ca si rapidistilor care citesc pe-aici le e rusine cu asa peizan..
    Spuse unu care a invatat a inota atat de bine printre clonele proprii incat nu le mai poate distinge de original!

    PS: Cum poti sa faci deservicii unei echipe care nu mai exista!?
    Rusine le e la aia care vor ca Rapidul sa supravietuiasca de la declararea falimentului pana azi, si nu sunt putini, cu rahati ca si Sapunaru si Niculae care au cerut falimentul. Asta daca au 2 neuroni in cap sa poata distinge verbul de predicat in 2 propozitii consecutive, ca nu toti au.


    Urinez pe clonele imputite si azi ca orice om de bun simt cu creier si afectiune fata de fotbal!
    Last edited by Johnny D; 14th July 2016 at 07:06.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #91
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Un om cu bun-simt ar urina in toaleta, insa cum tu esti in mediul rural... nu ai toaleta in satucu zalau.Deh, viata la tara...ce stim noi de la oras

  8. #92
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Pai asa am zis si eu, in toaleta, adica pe clone! Clonele sunt niste rahaturi ce apartin de toaleta, ca altii le permit existenta in afara, aici nu mai e treaba de rural sau urban, eu as zice ca ruralul e cu mult in fata genului asta de practici...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #93
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Ia atentie la limbaj ca m-ai plictisit cu atacuri la persoana.
    Nu este el de vina, ci ...oglinda.
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    Un om cu bun-simt ar urina in toaleta, insa cum tu esti in mediul rural... nu ai toaleta in satucu zalau.Deh, viata la tara...ce stim noi de la oras
    Carevasazica ... tu esti de la oras.

  10. #94
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Eh, de murit nu va muri (...). Moartea inseamna obscuritate si lipsa de investitii, nu va fi niciodata cazu la Rapid
    Atunci e clar, nu va muri. Nu, nu are cum sa moara.
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Urinez pe clonele imputite si azi ca orice om de bun simt cu creier si afectiune fata de fotbal !
    Da.

  11. #95
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Pai mai omule, e vb de investitii de rahat, din alea putem sa facem si noi cateva zeci de mii acolo sa prinzi o Liga 2, de subzistenta!
    Dar sunt aproape convins ca daca Rapid va fi un club curat financiar, se vor gasi oameni sa bage milioanele in cele din urma, nu e bai!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #96
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Nu este el de vina, ci ...oglinda.
    moama,cat de tare...
    ariciul spiritual o sa-ti spun de-acum incolo
    granita la Orsova!

  13. #97
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Eu insa nu voi face modificari, continui sa cred ca Ioji Carcalete te descrie foarte bine, deci ramane asa ...

  14. #98
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Inevitabil, indiferent cat de sangeroase si multiple target-uri vor fi avand razboaiele voastre, se termina cu unul civil!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #99
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    justitia din Romania e discriminatorie!
    fac pariu ca saracii rapidisti nu au nicio sansa sa se apere. instantele nu ii lasa cu calul in sala
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #100
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Rapedu' de azi nu mai detine palmaresul, cel mult stancuța aia de pe sigla. Cupa castigata la rișcă si celelalte bunuri rapidiste de valoare sunt in fiset la nea Horhe. Eu asa am inteles. Are dreptate Johnny cand spune ca Rapedu' nu moare. Moare o clona imputita, atat

  17. #101
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Vezi, de cate Timisoare au aia, nici nu mai stii care e aia originala !
    Ba tocmai ca eu stiu ... tu esti ala care nu le stie si face morala tuturor, da verdicte, pune etichete ...
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Dar sunt aproape convins ca daca Rapid va fi un club curat financiar, se vor gasi oameni sa bage milioanele in cele din urma, nu e bai!
    Indubitabil.

  18. #102
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    iar au gresit in instanta.

  19. #103
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    acu sa vezi distractie...dupa procesul castigat de tiganu mititelu, acu cei de la lpf is tot kkt la cur, nu stiu ce sa faca...daca ii baga pe cei din Timisoara, daca rapedu are o sentinta favorabila, poate moraru mai baga niste contracte de zeci de milioane la super jucatorii din ghiulesti, merge in instanta si ii cere lu iorgulescu sute de milioane de euro.

  20. #104
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Greu de ucis, ce sa mai

  21. #105
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •