Results 1 to 4 of 4

Thread: Edi Iordanescu pleaca de la Pandurii

  1. #1
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0

    Edi Iordanescu pleaca de la Pandurii

    Edi Iordanescu nu mai continua la Pandurii.

    „Am decis să nu mai prelungesc contractul cu Pandurii Târgu Jiu. Deși mă încearcă un sentiment de regret imens, pentru că e în spate o muncă de un an și jumătate încununată cu o prezență europeană, pentru că am cunoscut oameni deosebiți, pentru că am făcut performanță împreună, pentru că am trăit momente frumoase la Târgu Jiu și în mod special pentru că dezamăgesc suporterii care sigur așteptau continuitate, cred totuși că e decizia corectă.

    Latura financiară a făcut să se destrame o echipă frumoasă pe care am construit-o împreună cu Narcis și factorii de decizie. Sunt un antrenor care se ghidează după principii și cred că trebuie început un alt proiect în alte condiții, cu alte obiective și probabil cu alți oameni implicați.

    De aceea nu-mi rămâne decât să mulțumesc factorilor de decizie, conducerii administrative, jucătorilor, suporterilor și tuturor celor care au fost implicați în proiectul Pandurii, să urez mult succes clubului în continuare și să asigur toți târgujienii că Pandurii va rămâne mereu în inima mea! Hai Pandurii!”, a zis Iordănescu pentru site-ul oficial al clubului.

    Maine echipa pleaca in cantonament in Slovenia.

  2. #2
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    iedi la fecesebe.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  3. #3
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Cica Petre Grigoras se intoarce la Pandurii. Din staff-ul lui Petre Grigoras vor mai face parte Marian Dinu, ca antrenor secund, fostul preparator fizic al Stelei in perioada lui Costel Galca si a lui Mirel Radoi, Ciprian Pruna si antrenorul de portari Marius Popa.

  4. #4
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Edi Iordanescu nu mai continua la Pandurii.

    „Am decis să nu mai prelungesc contractul cu Pandurii Târgu Jiu. Deși mă încearcă un sentiment de regret imens, pentru că e în spate o muncă de un an și jumătate încununată cu o prezență europeană, pentru că am cunoscut oameni deosebiți, pentru că am făcut performanță împreună, pentru că am trăit momente frumoase la Târgu Jiu și în mod special pentru că dezamăgesc suporterii care sigur așteptau continuitate, cred totuși că e decizia corectă.

    Latura financiară a făcut să se destrame o echipă frumoasă pe care am construit-o împreună cu Narcis și factorii de decizie. Sunt un antrenor care se ghidează după principii și cred că trebuie început un alt proiect în alte condiții, cu alte obiective și probabil cu alți oameni implicați.

    De aceea nu-mi rămâne decât să mulțumesc factorilor de decizie, conducerii administrative, jucătorilor, suporterilor și tuturor celor care au fost implicați în proiectul Pandurii, să urez mult succes clubului în continuare și să asigur toți târgujienii că Pandurii va rămâne mereu în inima mea! Hai Pandurii!”, a zis Iordănescu pentru site-ul oficial al clubului.

    Maine echipa pleaca in cantonament in Slovenia.
    Nici o pierdere.Zero barat ca tas'su...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •