Results 1 to 4 of 4

Thread: Dario Bonetti noul antrenor al ASA Tg Mures

  1. #1
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0

    Dario Bonetti noul antrenor al ASA Tg Mures

    Desi echipa din Targu Mures sta foarte prost la partea financiara, italianul Dario Bonetti n-a ezitat si a semnat pentru un sezon cu ASA
    Din staff-ul tehnic va face parte si Claudio Bozzini, in calitate de antrenor secund.


    ''Ma bucur ca am semnat cu ASA Targu-Mures. Pentru mine este o noua provocare, o lupta din care doresc sa iesim impreuna invingatori. Avem mult de munca, de construit o noua echipa, dar am vazut ca am alaturi oameni priceputi, care fac totul posibil ca echipa sa se mentina în prim-plan.'' Dario Bonetti

  2. #2
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    lol s-a intors mascariciul asta... astia de la tg mures mananca antrenori pe paine. pana in etapa a 5 a, il zboara. o sa isi cateva mii de euro sa aiba de-o pizza, o sa lingura in cur pe dinamo si apoi pleaca in italia

  3. #3
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Dario Bonetti si Claudio Bozzini refuza semnarea contractului. Acestia simt ca sunt pacaliti dupa ce au constatat mai multe nereguli financiare si nu pleaca in cantonament cu echipa.

  4. #4
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    clasic. Degeaba tot o sucim si o ivartim, trebuie sa exportam jucatori, altfel fotbalul nostru nu are nici cea mai mica sansa sa scoata capul. Noi avem 3 jucatori transferati din campionatul nistru pe sume mai mari de 500k de euro. Cum dracu sa nu existe probleme financiare??? O echipa medie are nevoie de 3-4 milioane buget pe an. De unde ii scoatem?
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •