Page 12 of 20 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 232 to 252 of 419

Thread: Universitatea Craiova-un nou inceput

  1. #232
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    picture(width=1000)_5a30396995f9cf6b29382bb4.jpg

    Moș Crăciun a ajuns la Craiova cu balonul. Sărbătoritul Mateiu a fost mânjit cu tort pe față


    http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL...balonul-cu-aer

    cate echipe din Romania isi permit asemenea distractie?
    cumva fecesebeeul?

  2. #233
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    La Multi Ani! lui Mateiu !

    Lordliv ti-am zis ca mi-esti simpatic. fa cumva sa ramai in continuare si ia-te de Dinamo
    Last edited by iulian; 12th December 2017 at 23:06.

  3. #234
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    nu avem cum sa stricam simpatia.mai postez cateva zile si pe urma in dec-ian vacanta!
    si tu imi esti simpatic.dar sper ca cearta cu andrei nu este decat alt bluff pe care ni-l oferiti .pe aici.

    am aici prieteni.laurdog,clau,andrei,chiar si leo-dinamovisti.de dragul lor nu ma iau de catelusi.
    in schimb toti fecesebistii imi sunt...dusmani!
    asta e viata!

  4. #235
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Corect...e o curva !...viatza zic.
    Sa ne bagam "citez" Sevilla in ea

    Nu pot sa nu observ ca ai mai multi catei in "palmares"
    ca unii sunt potai nu conteaza

  5. #236
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    70 de views in cateva ore! cam binisor pentru foamea instalata pe aici!

    iuliene,imi pare rau dar niciodata nu le-am adresat invective meritate lui aurel,laur,leo,clau-prietenul meu actual,pe care il respect chiar daca este sibian corporatist!
    cu andrei este alta mancare de peste.il am la degetul mic cum spuneau futevantii de pe aici el ma are la degetul mare si ne permitem multe!
    dar pe andrei il respect mult pentru ceea ce face pe ols!
    oricum fii fara grija si inaintea meciului cu catelusii am ac de blana lor!

    sa revenim ot!

    din februarie linia de atac craioveana : mitrita-ivan-baluta cu burlacu,roman,gustavo si barbut rezerve.
    totul pentru front,totul pentru titlu!


    Mutare de senzatie în Liga 1 Andrei Ivan, la un pas de revenire în România! Krasnodar si-a dat acordul

    http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/muta...ul-528028.html

  6. #237
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    25075193_956365531182545_5565536074409538747_o.jpg

    ambianta de sarbatori la UNIVERSITATEA CRAIOVA!

  7. #238
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    ma intrebau parizianul sau iulian ce legatura are mitrita cu oieru'.

    cand i-au vazut prestatia. oieru' si bozgoru' au incercat sa-i deturneze transferul.
    dar 700 000 de euro era clauza de cumparare definitiva pentru universitatea conform contractulul de 1 an pentru inchirierea jucatorului!
    clauza de reziliere pentru celelalte echipe era insa de 1.5 milioane de euro.
    bozgorii cica au dat 800 000 de euro pe costache! credeau ca il iau pe mitrita cu 700 000?!
    am fost mai rapizi.si mai respectati...

  8. #239
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    In atentia lui Mr. Rogojina

    CSU Craiova a anuntat astazi, prin intermediul site-ului oficial, ca i-a prelungit contractul fundasului Renato Kelici (26 de ani), om de baza in echipa lui Devis Mangia.
    Croatul, care din ianuarie intra in ultimele sase luni de contract, si-a prelungit intelegerea cu echipa olteana pana in vara lui 2019.
    "Ii mulțumim fundașslui nostru central si ii uram cat mai multe performante în sfqtnul tricou alb-albastru"


    Asadar, unui jucator dintre cei 2, 3, 4, 5, 6, numai el stie cati, pe pe suporterul echipei clonate pe care ii acuza ca s-au dat la o parte atat la meciul cu Steaua, cat si in cel cu Astra clubul i-a prelungit contractul pana in 2020. Tot sa vinzi meciuri neniculita!!!!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #240
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Bravo, Craiova! Trăiască fotbalul!


    După meciul de azi, vreau să fiu oltean, să mînânc praz și să simt ce au simțit cei 30.000 de oameni din tribunele noului OZN.

    http://caramavrov.ro/bravo-craiova-traiasca-fotbalul/



    frustrarile matuselemului fecesebist ating paroxismul!
    Last edited by Lordliv; 17th December 2017 at 11:44.

  10. #241
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    Bravo, Craiova! Trăiască fotbalul!


    După meciul de azi, vreau să fiu oltean, să mînânc praz și să simt ce au simțit cei 30.000 de oameni din tribunele noului OZN.

    http://caramavrov.ro/bravo-craiova-traiasca-fotbalul/



    frustrarile matuselemului fecesebist ating paroxismul!
    Rogojina, este ca stelistii v-au umilit la voi in prazarie de atatia amar de ani numai si numai ca v-ati dat la o parte, precum croatul Kelici? Mai ai ma frati pe acasa, puslama psd-ista?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  11. #242
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    lupta pentru titlu



    Ion Alexandru prezinta 11 concluzii scurte dupa meciul nebun de pe Oblemenco.

    1. Un caz mai rar în fotbalul din 2017: doi băieți din Craiova, Mitriță și Băluță au dat golurile victoriei Craiovei.

    2. Atmosfera de pe noul Oblemenco ne arată că fotbalul romanesc nu este în moarte clinică.

    3. Dan Petrescu este și acum în parcarea stadionului din Craiova. Protestează pentru că arbitrul Kovacs nu s-a asezat în dreapta șoferului și a preferat locul din spate.

    4. Duelul tactic al antrenorilor, Mangia - Petrescu a fost cel mai interesant din acest sezon.

    5. Felicitări oltenilor pentru momentul solemn de reculegere în memoria Regelui Mihai.

    6. Istvan Kovacs l-a eliminat aiurea pe Baluță. Culio poate juca în telenovele argentiniene după plonjonul care a dus la cartonașul roșu.

    7. Cât de mult contează aportul publicului! Craiova are numai victorii de la inaugurarea noului stadion: 3-1 cu Juventus, 3-1 cu Viitorul și 2-1 cu CFR.

    8. Dacă reușește să câștige titlul cu Laurențiu Rus între titulari, Dan Petrescu e un magician. În aceeași situație, Mangia cu Apostol Popov.

    9. Decizia asistentului Avram de la golul lui Baluță este de aplaudat. Dacă vedea și hențul de la golul lui Urko Vera pe 23 decembrie era chemat să arbitreze și El Clasico.

    10. La câteva zile după ce Rotaru a plătit 700 de mii la Pescara, Mitrita a reușit un gol fabulos pentru Craiova.

    11. Se anunță un 2018 foarte interesant în care cel puțin 3 echipe se bat pentru titlu: CFR, FCSB și Craiova.


    http://www.sport.ro/opinii/11-conclu...tru-titlu.html

  12. #243
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,064
    Reputatie
    1
    tati te dai cunoscator si vad ca postezi cat de cat coerent ... voi astia care dati umilinte .... va mai amintiti de 10-0 ala incasat in Cupa Federatiei ? sau ala nu se pune
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  13. #244
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    UNIVERSITATEA CRAIOVA-steaua 10-0 dar stai, astia sunt fecesebeee!

    https://www.bluelions.ro/2013/09/29/...0-14-mai-1979/

  14. #245
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Sigur ca ne amintim...ca a fost singura si asa ceva nu uiti nicicand. la fel si la voi...aia e singura data cand va amintiti , ca in rest ..
    plus ca la meciul ala decat Aelenei cu Raducanu jucau din prima echipa ...daca tot adusesi aminte.
    Free Sevilla!!!!

  15. #246
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,064
    Reputatie
    1
    si ca sa iti dau un "hint" il aveati pe Tamango in poarta ....umilinta totala ...!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  16. #247
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,064
    Reputatie
    1
    oops .... uite cine se baga .... ce sa-i fac "cunoscatorului" daca se baga aiurea in seama pe aici .... il trimit la colt pe coji de nuci

    apropo ...Lordliv merita sa fie moderator AICI!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  17. #248
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Il las pe Duba mai departe ca voi sunteti doar 2 pe aici si deja , doar cu Duba singur contra voastra lupta este inegala
    Free Sevilla!!!!

  18. #249
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,064
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    UNIVERSITATEA CRAIOVA-steaua 10-0 dar stai, astia sunt fecesebeee!

    https://www.bluelions.ro/2013/09/29/...0-14-mai-1979/
    iulian e stelist ... dar de duba habar nu aveam ca e fcsb ,,,, gata il pun pe ignore!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  19. #250
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,064
    Reputatie
    1
    totusi am o dilema ... cine isi asumka rezultatul ala , stelistii sau fcsb-tii ?
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  20. #251
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter View Post
    totusi am o dilema ... cine isi asumka rezultatul ala , stelistii sau fcsb-tii ?
    venind de la un oltean asta e chiar tare ... ia intreba-l pe mititelu

    Steaua e numai una bey!
    Repeta dupa mine ..UNA!


    M-ai amenintat ca vii sa bem...alea alea....te dai la fund vad
    Last edited by iulian; 17th December 2017 at 13:20.
    Free Sevilla!!!!

  21. #252
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter View Post
    totusi am o dilema ... cine isi asumka rezultatul ala , stelistii sau fcsb-tii ?
    Gozare, frustat mic si prostut, in acel merci Steaua a jucat cu echipa de tineret-sperante (oare de ce nu apare si echipa Stelei in acel ziar oltenesc de unde a fost scanat articolul?), cum se numea la acea vreme. Nu am jucat cu absolut niciun titular in acel meci. Era o competitie pe care doar voi, rogojinarii, frustrati din fire, cum va stie o tara-ntreaga, ati luat-o-n serios pt. a juca in Cupa Balcanica. In editie de campionat din acel an am terminat peste voi, ca de altfel in 95 la suta din editiile de campionat. Cu echipa intreaga in campionat a fost 0-0 la Craiova si 1-0 pt. STEAUA la Bucuresti. Ati fost, sunteti si veti fi la ani lumina fata de STEAUA!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •