Page 11 of 20 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 211 to 231 of 419

Thread: Universitatea Craiova-un nou inceput

  1. #211
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    O sa ajungi homeless pentru cote de 1.01 si 1.05
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  2. #212
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Deci bat, mi-au promis astia! Bun, c-atunci imi pariez si casa pe care n-o am!
    Scot credit si pun 2 case! Vrei sa fii miliardar cu olteni!
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    O sa ajungi homeless pentru cote de 1.01 si 1.05
    1.40 bai! Si daca cunosc eu bine Bet Cafe-ul, 1.60 ca pun 11 meciuri! Asta o sa fie cota vedeta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #213
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    20.000 de olteni au fost în Paradis și s-au întors acasă învingători și fericiți


    Atmosfera de pe Ion Oblemenco din această seară a fost ca niciodată. Oameni necunoscuți vorbeau, râdeau, se îmbrățișau, totul fără să aibă nevoie de introduceri protocolare sau alte politețuri. Aveau tot ce le trebuia: echipă frumoasă, stadion nou și inimi pline. Și au trăit, v-o garantăm, una dintre cele mai frumoase seri din viața lor.

    Jucătorii Științei au contribuit și ei din plin la seara care va rămâne pentru poveștile din fața focului. Mangia a surprins încă din start, cu Roman trimis în avanposturi alături de Mitriță și Băluță, într-un atac 100% craiovean. Așa cum ne-a obișnuit, a fost o mutare foarte inspirată. Mihai a fost unul dintre cei mai periculoși alb-albaștri în această seară, contribuind cu două pase de gol și multe acțiuni în care a creat spații pentru colegii veniți din flancuri sau linia a doua.






    http://www.ucv1948.ro/20000-de-olten...ri-si-fericiti

  4. #214
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Gazonul, o problemă Digi Sport însămânțată peste toamnă în mințile suporterilor noștri de la TV.
    Nu suntem răutăcioși. Garantăm că doar suporterii care au văzut meciul la televizor s-au plâns de gazon după. Am văzut și noi meciul în reluare. Acele cadre dramatice cu brazde sărite, prim-planuri teribile și apocalipitice, comentarii puțind a brânză, sunt de natură să manipuleze lesne mințile naive.
    Din tribune, gazonul nu a fost o problemă. Chiar a fost o surpriză plăcută, pentru că a rezistat mult mai bine decât cu Slavia. Da, alunecos, da, moale, da, cu brazde sărite, DAR...
    Cei de la televizor poate nu știu că iarba și în general plantele cresc primăvara. Este IMPOSIBIL să ai un gazon impecabil și trainic, dacă-l pui în toamnă. Rădăcina rămâne firavă, suprafața vulnerabilă, gazonul de toamnă e ca Mititelu la o glumă despre familia lui pe Facebook: nu se prinde. Abia din primăvară vom putea garanta un teren care rezistă și după o zi de ploi intense, cum a fost săptămâna asta în Craiova. Aveam două variante: un stadion nou cu gazon perfect din primăvară sau un stadion nou cu gazon acceptabil de acum. Voi ce ați fi ales, specialiștilor în gazon?
    Data viitoare, haideți pe stadion. În absența cadrelor jegoase ale Digi (care până în minutul 45 au uitat să deschidă microfoanele de fond, apropo), nu vă veți concentra pe gazon. Ci pe echipă și tribune. Care ieri au fost perfecte. Hai la meci! Nu mai stați pe Digi și GSP, vă dăunează grav sănătății mentale.

    maxima-sport

  5. #215
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Craiova anunță "întreruperea oricăror relații" cu FCSB ps va este interzis sa spuneti UNIVERSITATEA CRAIOVA? becalisti infecti.

    "Negocieri între Universitatea Craiova și FCSB nu au existat în cazul Băluță. Motivul? Maniera în care a fost deturnat Andrei Vlad, care a fost învățat să notifice intenția de reziliere unilaterală a contractului.

    Văzând că se îngroașă gluma și presa spunea că următoare destinație este Steaua și Steaua nega, dar Steaua în timpul ăsta i-a pus preparator fizic. L-a ținut, din întâmplare, la același hotel în care am stat noi aseară. Un oltean mort după Universitatea Craiova ne-a spus "domnule, l-au ținut pe Vlad aici trei săptămâni și îl luau la antrenament și nici măcar factura nu au plătit-o. Am încheiat orice relații diplomatice cu Steaua", a spus Popescu, la Digi Sport Matinal.

    http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL...elatii+cu+FCSB


    popescu imi adevereste spusele mele legate de cazul vlad-madame mop!


    Prima lovitură pe care o dă Craiova pe piața transferurilor! "Acum nu îl mai ratăm"



    "De la Gică Hagi l-am luat pe Băluță și l-am ratat pe Mitriță, dar acum nu îl mai ratăm pe Mitriță. În iarnă, prima investiție care se va face cu siguranță va fi achitarea clauzei de cumpărare a lui Mitriță.

    Clauza poate fi dusă până în primăvară, dar o facem în decembrie. Ne va costa 700.000 de euro", a anunțat președintele oltenilor, Marcel Popescu, în cadrul emisiunii Digi Sport Matinal.

    http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL...ferurilor+Acum

    astfel de stiri nu apar pe ols.sponsorizat si el ca si UNIVERSITATEA CRAIOVA de betano!
    doar oite,ovine,berbecuti,tapi,ovis...etc. olsul miroase fotbalistic a stana.

  6. #216
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    multescu se tine de antrenorat.a antrenat nationala de fotbal a parlamentului roman in turneul din antalia!
    3-0 cu ucraina,3-0 cu georgia si 1-2 in finala cu turcia.

    cum geogienii au primar un fost milanist,alti doi fotbalisti au devenit parlamentari georgieni si au jucat impotriva romanilor!
    craiova a avut un titular in echipa autor a 2 goluri cu georgienii!

  7. #217
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #218
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Sa capturezi steagurile galeriilor csu si fcsb e ca si cum ai trage in ambulanță

  9. #219
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    hingherule,ti-am mai spus ca asa zisele copy paste din gsp ori fanatik-ziare neacreditate de club nu au relevanta.poate doar pentru unul ca tine-fecesebist feisbucist!

    fara 5 titulari si alti 2 care vor fi titulari sambata jucand putin,UNIVERSITATEA CRAIOVA a trecut prin momente grele cu taranii din afumati.
    dar sa nu uitam-3 penaltyuri refuzate ieri! alt idiot de arbitru! numai idiot?

    ps.ce cauta ratacitul asta de apevist pe craiova ?

  10. #220
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    se aduna baietii!
    inca vreo 300 000 de euro sponsorizari pentru UNIVERSITATEA CRAIOVA de la 3 firme: reloc,moda aliss si mitliv!

    pe cand fordul?

  11. #221
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    cu ce i-a santajat Morguta pentru sponsorizarile alea?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #222
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    alisul si mitlivul sponsorizau si craiova mititelului.asa ca acum vazand cine este UNIVERSITATEA CRAIOVA au trecut cu arme si bani la ea.
    relocul este cea mai mare fabrica de reparatii material rulant din tara.bine au venit in fotbal!

    astept si fordul! ( adica vreau sa spun ca se cloceste ceva...)


    nu prea are ce cauta keseru la stiinta!

  13. #223
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    incep fake news despre jucatorii doriti de craiova.sau care ar pleca... in fanatik,gsp...

    Exclusiv. Oferta Craiovei pentru Ioniță! Răspunsul Astrei

    https://www.fanatik.ro/craiova-ofert...rgiu-17426736S

    true news

    u craiova are pentru transferuri in iarna asta,pentru titlu, 2 mil de euro.
    dintre care 700 000 de euro se vor duce spre mitrita.

    la barbut s-a reactivat clauzaa de contract pe inca 3 ani...
    screciu are oferta de la benfica de 2,5 mil euro.
    nu avem nevoie de ionita cand 99& revine ivan pentru 6 luni...

  14. #224
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    rau se teme oierul sef de UNIVERSITATEA CRAIOVA,daca gsp si fanatik il baga din nou in fata pe mitichelul.cu elucubratiile sale!
    ia zi oierule,cat il mai finantezi pe mitichelul?

    cum zicea pana si nesimtitul de naum: UNIVERSITATEA CRAIOVA traieste prin triunghiul- suporteri-stadion-ECHIPA!

  15. #225
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    rau se teme oierul sef de UNIVERSITATEA CRAIOVA,daca gsp si fanatik il baga din nou in fata pe mitichelul.cu elucubratiile sale!
    ia zi oierule,cat il mai finantezi pe mitichelul?

    cum zicea pana si nesimtitul de naum: UNIVERSITATEA CRAIOVA traieste prin triunghiul- suporteri-stadion-ECHIPA!
    da-i in plm!
    nu mai este mult si de asta se kk pe ei.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  16. #226
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    essule apreciez limbajul interlop arhetipal cu care vrei sa-mi intri in gratii!
    dar asta este limbajul pe care il folosesc cu scursurile de pe aici.pe limba lor.

    de la tine,am alte pretentii!

    ps.sa stii ca nu mai am decat un i7 in fata adevarat cu monitor mare.basca un laptop inchis...
    Last edited by Lordliv; 7th December 2017 at 01:11.

  17. #227
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Fructele prostiei sau cum s-a dus dracului presa în astea opt decenii


    Nici măcar nu credem că sunt ticăloși. De aceea nici nu-i urâm, este doar compătimire (poate puțin amestecată cu inevitabilă scârbă) în rândurile de mai sus. Realitatea este mult mai tristă decât ar fi fost cea în care explicația pentru asemenea coțcăieli pseudojurnalistice era ticăloșia: pur și simplu există oameni atât de proști încât cred că o echipă nou-înființată din liga a patra, fără nume, fără marcă, fără imn și fără istorie poate avea legătură cu Universitatea Craiova doar pentru că așa zice un om care (tragic, dar adevărat) este chiar extraordinar de deștept față de ei, el fiind, altfel, pentru toți ceilalți, măcar semianalfabet. De acolo și fascinația lor aparent inexplicabilă, ai ăstora mult sub nivelul lui. În țara orbilor, împărat e orbul. În țara proștilor, e bo(ovean)ul.

    E drept, proștii atât de proști sunt puțini, iar asta e încurajator pentru România luată pe de-a întregul. Universitatea Craiova a fost susținută de un total de 70.000 de oameni în trei meciuri (unul amical, unul cu ultima clasată și unul cu o echipă de puști, la aproape zero grade și când mai toată lumea plecase din oraș), săptămânile acestea. La meciurile echipei proștilor din liga a patra abia se strâng câteva sute, și asta când se împarte friptură. Doar că haznalele presei țin foarte mult (din motive inexplicabile oricui cu un dram de logică) la aceste sute de cretini. Ei bine, cu ei vor rămâne. Bunul-simț și toate poveștile în care binele și civilizația înving le garantează asta.


    https://maximasport.ro/fructele-pros...a-opt-decenii/

  18. #228
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0

    au inceput din nou idioteniile defulate de oierul sef la adresa stiintei.si presa slugista le propaga.nu.nu pleaca nimeni la stana.
    si sa va spun in premiera! jucatorul incriminat de oier este andrei ivan prin vaca de prodanca si prin paraschiv ii roaga pe rusi sa le cedeze jucatorul 6 luni.pentru ca oierii joaca primavara europeana.
    nicio sansa!
    ivan daca revine,revine doar la UNIVERSITATEA CRAIOVA!

    baluta,bancu si gustavo au contracte pana in 2019.cu drept de prelungire 3 ani de catre stiinta.
    mitrita are un contact de imprumui pe 1 an.dar in ianuarie se vor plati cei 700 000 de euroi.
    asa ca stergeti-va pe bot,fecesebistilor!
    obiectivul stiintei este titlul!


    Oltenii nu cedează niciun fotbalist la FCSB: ”S-au dus vremurile în care se luau fotbaliștii în armată”

    http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL...us+vremeurile+

  19. #229
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Un pic mai jos....

    "Tara Olteniei e mare, poate Becali vrea să ia de la Târgu Jiu. El nu a zis capitala Olteniei"

  20. #230
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Il Pescara fa "cassa", Mitrita ceduto al Craiova

    . Due giorni fa il massimo azionista del Delfino è volato a Bucarest e ha portato a termine il passaggio a titolo definitivo di Alexandru Mitrita al Craiova

    http://www.ilcentro.it/sport/il-pesc...iova-1.1779809

    deci,am dat 700 000 de euro.mitrita este definitiv al UNIVERSITATII CRAIOVA!

    si-a mai pus inca o data oierul pofta in cui!

  21. #231
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    din nou dau o stire in premiera.
    pana o va prelua ols va trece multa apa pe dambovita.
    dar ii intereseaza pe slugile fecesebiste sa spuna ca si o alta echipa dim Romania cumpara jucatori la preturi destul de mari? nu!
    eventual clovnul sa-si puna sluga sa caute in arhiva!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •