View Poll Results: cine se califica in finala?

Voters
15. You may not vote on this poll
  • Real

    8 53.33%
  • Manchester

    7 46.67%
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 148

Thread: Semifinale UCL: Manchester City - Real Madrid

  1. #43
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Eu din start m-am dus pe City, sansele au crescut putin pt englezi, s-au echilibrat!
    Aguero oricand poa' sa le faca felul pe contra, cum ii place lui!
    City marcheaza in retur fara doar si poate, de cate ori!?
    Ramane de vazut.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #44
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nadalfan View Post
    Deci, primele zvonuri legate de accidentarea lui Cristiano erau adevarate. Hamstring. Stai minim 3 saptamani la asta. Probabil rateaza si returul. S-a gasit si asta sa se accidenteze fix acum.
    pai asta se accidenteaza din an in pasti


    realul anul asta trebuie sa castige cl. nu se pot opri in semifinale. in finala vor bate pe atletico. de data asta in 90 min
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  3. #45
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Asa-i. Ce dracu or manca astia de top de se accidenteaza asa rar. Titan?

    Ca spunea cineva ieri de bagat intr-un picior. Daca nu da 3 eurocenti pe Euro poate se forteaza. Asa joaca returul intr-un picior se califica Real intra Ronaldo in finala si iese ca si Costica de la Chelsea, dupa cateva minutele.

  4. #46
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    CL isi pierde interesul cand intra in scena echipele astea de biliarde de dolari. Mie imi place fotbalul simplu, jucat cu inima, unde cateva guri de pleskavita cu slibovita se pot bate de la egal la egal cu anticarcelul. Ati ghicit, e vorba despre meciul Partizan - fcsb, probabil unul dintre superlativele CL-ului de anul acesta.

  5. #47
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Esti fan Cupa Balcanica.

  6. #48
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    S-au calificat prea multi sahisti in semifinale. Pariez ca un Moss-Friedrikstad de astazi va fi mult mai interesant decat repriza a 2a de aseara.

  7. #49
    go spurs go milanezu's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    3,467
    Reputatie
    1
    un meci mai prost ca asta nu s-a mai vazut de mult.
    o mizerie.
    cei prezenti la stadion ar trebui sa ceara banii inapoi.
    stelist

    novak djokovic nr.1 in Atp

    san antonio NBA champs 2014!!

  8. #50
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,626
    Reputatie
    0
    si arbitrajul de asemenea slab
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  9. #51
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Si echipele slabe, si publicu slab, si arbitrii slabi si toata lumea slaba in meciu asta!
    Nu stiu de ce nu se joaca Steaua - FCSB aici, dar nu stiu cum ar fi publicu, cine cu care ar tine, arbitraju si ala ciudat, dar garantat spectacol am avea deoarece calitate mai mare nu gasesti nicaieri decat intr-un astfel de meci! Sa joace coloneii si generalii pentru Steaua, cu familionu lu Becali(Memel, Reghe, Prodanca, Ioan Becali, etc.) pt FCSB! Arbitru sa fie Tudor si garantat vom avea spectacol demn de finala CL transmisa in 739 de tari de 3 ori in direct si de 20 de ori in reluare!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #52
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Beznema hamstring si Ronaldo ruptura. Doar finala o mai joaca sezonul asta, daca ajung acolo.

    City sunt prostii prostilor daca nunse califica. Ce vrei mai mult de atat?

  11. #53
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Doar ti-am zis Xaviestule sa nu-ti faci griji ca City le face de petrecanie de la tragerea la sorti!

    Finala City - Bayern! Atat.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #54
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Aveai tu un feeling ca se buleste CRonaldo... Ca e placut de lume sau nu, omul daca juca probabil tragea echipa dupa el.

  13. #55
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Nu, eu am zis ca merge City ca e mai buna, atata tot!
    Ca s-a bulit ala e bonus! Vorba lu Miril!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #56
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Mno si fu mai buna?
    Last edited by Freek; 29th April 2016 at 18:12. Reason: uitasem ceva...

  15. #57
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,626
    Reputatie
    0
    fu echilibrat...extrem de greu de spus care fu mai buna
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  16. #58
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Noh, Bayernu m-a dezamagit, s-a lasat batut de o echipa de gen Leicester... ma astept City sa-mi ia revansa!
    Insa nu va avea un adversar atat de "comprimat(constipat) de propria-i conditie" cum a avut Bayern!
    Quote Originally Posted by FREEk01 View Post
    Mno si fu mai buna?
    Am zis ca e! Nu ma intreba la pauza daca fu, timpul trecut se foloseste dupa terminarea meciului.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #59
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pai 95% dintre echipele din cl sint Leicester fata de Bayern, cum vrei sa joace impotriva lor? Parca si ei au fost Lesteru' lu' Juve o repriza si ceva, dar atunci bulanul era apreciat altfel.

  18. #60
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Cu-atat mai rau! Astia-s gen Leicester cand joaca cu oricine, nu doar cu Bayern, dar germanii sunt vinovati tocmai pentru ca ei si Barcelona sunt cei mai obisnuiti sa joace cu astfel de echipe, si iaca, ambele au clacat in fata lor. Daca la Barcelona nu ma asteptam, dar macar mi-o explic prin faptul ca presa spaniola ii ridica in slavi pe astia cu jocul lor constipat si i-au constipat si pe catalani de frica, cu Bayern chiar nu-mi explic ce s-a intamplat. Chiar nimeni nu prinde o zi buna cu astia!? Pe Lewandowski l-am vazut pe final cum tot sarea pe langa mingi... Juventus i-ar fi scos p-astia, imi pare rau s-o spun, si nu credeam c-ar fi nevoie, pacat c-au pierdut calificarea in prelungiri.

    OT: Hai City! Desi nici astia nu-s tocmai printii fotbalului spectacol dar... macar ar salva onoarea fotbalului adevarat daca ar lua CL.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #61
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Fotbalul adevarat...mdea.

    Pai buei Johnny, eu stiu ca meciul tur s-a terminat, la tine inca se joaca? castiga City, e mai buna decat Real? Lordu' vad ca a fost obiectiv.
    Sunt doua meciuri total diferite in teorie. Unu la mana, am inteles ca intra CRonaldo si doi la mana, Real joaca mult mai bine acasa. Practic vedem diseara.

  20. #62
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Eu cand zic meci, zic atunci cand se termina disputa! Daca in box s-ar juca tur-retur, si acolo tot un meci ar fi si ala!
    Chiar si daca s-ar juca doar un meci si ar fi rejucare la egalitate, chiar si atunci deznodamantul s-ar amana, insa in atare conditii in care meciul dureaza 2 reprize de cate 90 de minute, fiecare isi face strategia in functie de acestea, si nu doar de primele 90!
    Asadar meciul e doar la pauza, deci da, vorbim diseara sau maine dimineata.
    Nu prea-mi ocup eu mult din timpul liber cu forumul, doar la servici cand n-am de lucru, sa nu ma plictisesc!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #63
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    In De Bruyne we trust!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •