Page 24 of 48 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast
Results 484 to 504 of 1004

Thread: Am auzit ca ...

  1. #484
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Ce sa-ti fac, ti-ai batut joc de banii aia. Te simteai bine cand intrai in agentie si erai vedeta "domn' inginer, pe ce bagam si astazi 300 de lei?" - "am io 15 meciuri de cota 1,01, am facut calcule, stiu ce fac"
    Chiar 1000-1500 am pus in perioada GS-urilor si atunci a iesit, acu pe 200-300 n-a iesit nimic vreo 2 luni la rand si praf.
    Niste ghinioane iesite din comun, cel mai mare pe 1X Chelsea, spurcaciunele retardate ale dracului cota 1.03 prima etapa am pierdut 24 de milioane, aveam 11 meciuri, aia cred ca era cea mai mica cota de pe bilet, si pierd 2-3 acasa cu cea mai slaba echipa in deplasare din sezonul precedent Burnley, si culmea in urmatoarele 3 etape fac 3 victorii la rand, crapa-o-ar matele-n ei de handicapati! De fapt nu stiu daca a fost cel mai mare, la concurenta cu Thiem care a avut 5-2 si 4 mingi de meci in decisiv cu Schwartzman si-a pierdut prostu, 21 de mil am pierdut atunci.


    Asta deja e istorie, intoarcem pagina si mergem mai departe. Pe viitor o sa ajung si mai sus, mereu am depasit bariere de cumul monetar!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #485
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Tu esti bolnav? Eu ti-am spus ca nu ai voie sa pariezi pe asemenea cote. La 100 mil castig, o cota de 1.03 te ridica la 103 mil. La 24... pulla... 70 de lei... si tu ai pus pe asa ceva... uite de-aia s-a simtit paulica insultat cand ati fost comparati de Novac
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  3. #486
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    ce se mai aude de organ,a fost deconspirat?

  4. #487
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Tu esti bolnav? Eu ti-am spus ca nu ai voie sa pariezi pe asemenea cote. La 100 mil castig, o cota de 1.03 te ridica la 103 mil. La 24... pulla... 70 de lei... si tu ai pus pe asa ceva... uite de-aia s-a simtit paulica insultat cand ati fost comparati de Novac
    Tu n-ai inteles ca trebuie 11 meciuri sa maresti o cota de la 1.50 la 1.60.
    Ia inmulteste 100 de milioane nu doar cu 1.03 ci si imparte-o la 1.50 si inmulteste-o cu 1.60, vezi cate milioane pierzi daca nu pui al 11-lea meci de 1.03! Dar ai o tzeasta greu de patruns, cred c-am explicat asta de vreo 4 ori cel putin.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #488
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    geniu neinteles Ionel asta
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  6. #489
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Ieri am pierdut doar pe kktii aia impotenti de Real Madrid 12 mil si ce faine bilete am avut, unu cu 15 meciuri, altu cu 20! Plm...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #490
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Daca nu postezi biletele, nu te crede nici dreq. Nu exista zi in care sa nu te scoata pe tine un meci din 20
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  8. #491
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    O posibila solutie pentru sinucigasii care joaca la loto sau alte chestii similare

    Am gasit pe cineva care foloseste o strategie in care nu are nici o importanta daca joaca sau nu Cristiano Ronaldo sau Messi, daca sunt 15 sanctionati si vor intra pe teren antrenorul si maseorul, sau daca au sau nu motivatie echipele care joaca.

    Este vorba doar de matematica, de siruri, si bineinteles de vesnicele pariuri progresive.

    Ce este necesar pentru folosirea acestei strategii:
    1. Rabdare, rabdare, rabdare.
    2. O banca suficient de mare pentru ca beneficiile sa satisfaca pariorul iar progresia sa poata fi acoperita.
    3. Campionate la care meciurile nu se desfasoara in aceiasi zi, aceiasi ora, ideal ar fi sa fie 2-3-4 meciuri pe zi dar la ore diferite.
    4. Notiuni de matematica dobandite in scoala.

    Dupa primul pariu in cazul in care nu iese se pariaza pe urmatorul meci folosind o miza care sa asigura un profit total de 10 % fata de banii investiti, si asta se repeta de fiecare data cand pariul este pierdut, pana la magnificul numar de 10-20 de pariuri, seria se stabileste de la bun inceput pentru fiecare tip de pariu.
    Multi vor spune exact cum am gandit si eu la inceput, ce plm ma, sa fac 10 pariuri ca sa iau 10 %, dar surprinzator individul are un procentaj de 65 % de serii, sa le numim asa pe fiecare incercare inceputa, castigate din primul pariu!
    Cote diferite intre @1,7 si @6 in functie de pariul folosit, numar de goluri in meci, numar de goluri intr-o repriza, gol-gol, over 1,5 scor egal, scor egal in prima repriza, 0 goluri in prima repriza, primul gol oaspetii, o multime de pariuri se poate folosi orice pariu.
    Important este ca sa se verifice acest tip de pariu ce serii a avut, care a fost seria ceas mai lunga si sa se stabileasca in ce moment se incepe parierea pe el.
    Castigul mare este la pariurile care ies din prima, cu toate ca desi se castiga 10 % din investitie, sunt multe care ies din al doilea sau al treilea pariu, foarte putine ies dupa o serie mai indelungata de sa spunem 7-10 periuri.
    Deasemenea exista posibilitatea ca daca se ajunge la pariul 10 sa spunem sa se stabileasca de la inceput ca se mai pot face 3-5 pariuri dar cu o miza pentru recuperare fara a crea beneficii.
    Ce pot sa va spun este ca "omul meu" a realizat in 32 de zile 102 unitati si are 7 ani de cand foloseste aceasta strategie cu beneficii.

    Acum SERIOS

    JOHNNY lasa-te pana nu cazi in patima lui Fogica sau cum dracu il chema pe nebunul ala!

  9. #492
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Si inca ceva : probabilitatea de a castiga este perfect egala cu aceea de a muri cazand din pat. Si - Johnny - ar fi pacat. Macar asteapta sa treaca ziua mea ( maine pe 22 sept fac 37- imbatranesc si eu) si vreau sa bem un pahar de Jack Daniels. Asa ca nu paria pana maine.

  10. #493
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Daca nu postezi biletele, nu te crede nici dreq. Nu exista zi in care sa nu te scoata pe tine un meci din 20
    Am prea mare ciuda sa le postez, le-am aruncat deja. Mai aveam Dinamo doar pe alea 2 bilete cu 15 si 20 de meciuri. Poti sa nu crezi.
    Cred ca esti de acord cu mine ca n-au cum sa fiu atat de suparat sa postez ce-am postat acolo pe Primera Liga daca n-as fi pierdut.


    La multi ani, Paul!

    Prea tarziu, am pariat si ieri si azi!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #494
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,978
    Reputatie
    1
    Am auzit ca tara cea mai cool e Yemen.

    Yeah men
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #495
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Am auzit ca PSG fara Neymar a facut 0-0.

  13. #496
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    PSG fara Neymar egal cu... dublu zero, corect!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #497
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Bine ca a pus Johnny punctul pe i. Vezi Leo, asa se face
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  15. #498
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Nu e prima data cand Johnny pune punctul pe ...Y.

  16. #499
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,051
    Reputatie
    1
    pe i grec puteai sa zici daca tot doreai sa completezi spusele sevillului, asa esti degeaba ... precum bulele de codoi insaid za Borsec
    Last edited by Novac; 27th September 2017 at 21:09.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  17. 30th September 2017, 20:47
    Reason
    spam

  18. #500
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    ...........s-a retras si acest nebun?

  19. #501
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    a revenit Bobi, a revenit Chinezul.........novace, eu zic ca poti sa dispari, ce PLM!

  20. #502
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,051
    Reputatie
    1
    daca aveai ceva in dibla aia de carciumar/ vinitura sesizai ca aici nu este vorba de reveniri ci de iesiri (in decor)

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  21. #503
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Novace....tot asa?
    "INTERZIS"!

  22. #504
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,051
    Reputatie
    1
    Acum ca ai revenit la butoane nu pot decat sa_ti urez un calduros sa traiesti bine!

    ps. vezi ca in timp ce tu ai lipsit s-au facut si desfacut muuulte aliante

    ... functie de necesitati de moment, clase sociale si apartenente; de ex unii (multi) s-au delimitat de taraneti/ vinituri ;P

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •