Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 23 of 23

Thread: CM 2016 - proba feminina

  1. #22
    sport legend corina_mee's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    bucuresti
    Posts
    582
    Reputatie
    1
    Am apucat sa vad si eu acum si ultima proba!
    Superba competitia fetelor, de mult nu am mai vazut atat de multe programe bune unul dupa celalat! extrem de ridicat nivelul
    Podiumul este perfect pe gustul meu
    Evghenia si-a revenit bine dupa programul scurt si a stabilit noul record mondial. Ambitioasa pustoaica...si imi place ca are o interpretare a muzicii foarte matura pentru varsta ei, nu ai zice ca e primul ei an la seniori. Sper sa nu pateasca si ea ca Yulia si sa reziste trecerii prin pubertate sezoanele viitoare.
    M-am bucurat enorm pentru Ashley. Nu este ea cea mai tehnica patinatoare dar stie cum sa vanda un program.
    Si bravo Ana! Cand toata lumea credea ca e gata, ca nici nu ar trebui trimisa la mondiale, a reusit sa se mobilizeze si sa le arate tuturor de ce este in stare!
    Dupa esecul din celelate probe, si-a luat Rusia revansa la fete.
    [I]Friendship brings a smile where love left a tear.[/I]

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    Impresionanta Medvedeva la programul liber. Nervi de otel. Parca a mai crescut in inaltime fata de inceputul sezonului si patinajul ei a capatat mai multa putere. Oare dupa acest succes, patinatorii care au parasit-o pe Eteri se vor intoarce la ea?

    Ashley si Anna P. au aratat chipurile cele mai fericite, fetele lor straluceau pur si simplu. Apropo, cine zicea aici pe forum ca nu vrea s-o vada cu nici un chip pe Anna in echipa Rusiei pentru Mondiale? Pai daca nu mergea la Mondiale chiar ca n-avea cum sa castige vreo medalie.

    Nici una dintre fetele din competitie n-a atins nivelul de prezentare al lui Mao Asada. Mao a plutit pe gheata. Si ce program frumos.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •