Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 29 of 29

Thread: Otelul a retrogradat in Liga a III-a, in lacrimi dar si in uralele publicului

  1. #22
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rador View Post
    te rog frumos. nu e "infiintata". se numeste "fuziune". a sasea sau saptea, ca nu mai stiu exact. totul pentru Liga I!

    PS: Cipane, nu lua in seama. e rautacisme breh. io stiu ca matali adormi cu cartea lui Jackie pe noptiera...
    hmmm,in prima faza am cetit si era cat pe ce sa-mi ies din pepeni...deja aveam pregatita aia cu dinamo,groapa,beria si tancurile sovietitice...
    apoi am vazut ca esti tu si m-am detensionat brusc,deci salutare precene caine neprihanit,Radorica!
    granita la Orsova!

  2. #23
    Delije rador's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Acolo
    Posts
    1,171
    Reputatie
    1
    no bine atunci. te iert si io pentru "sovietitice". desi nu se face sa pocesti un asemenea simbol puternic. era sa zic chiar primul din Romiorita, da' se suparau rapidistii si mi-o bagau pe-aia ca ei jucau cu soarele pe piept inca din vremea lui Doja...
    "Putem fugi, dar nu ne putem ascunde / PCH e peste noi oriunde"

  3. #24
    incepator
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Înapoi în viitor la bilanț. Adamescu e în iad și a murit cum a meritat. Oțelul a renăscut cu palmaresul recuperat . Dar răzbunarea tot e amară pentru că tradatorul de stan e bine-mersi și își numără banii liniștit. Măcar așa în liga 3 curați și liniștiți cu meciuri pe maidan. Cele mai grele momente au fost cu directorii ăia ca pascu, ciofoaia dar mai ales cu ratatul de raducan. Greul a trecut ....

  4. #25
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,945
    Reputatie
    0
    Fara bani Otelul nu mai ajunge in Liga1,apoi cu cotizantii nu poteti sustine o echipa cum s-a putut sa spunem in Renania cu BVB.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  5. #26
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Fara bani e greu sa supravietuiesti si-n liga 2. Dar noi nu vrem sa fim echipa primariei, cum sunt resuscitarile ratate ale Timisoarei si mizeriile din Targu Mures.
    Momentan suntem in liga 3 si am ratat promovarea pe propriile erori, cu niste egaluri stupide cu echipe de mijlocul clasamentului.
    Sezonul acesta sper sa promovam si sper ca vor mai veni sponsori alaturi de cei existenti.

    Iar comparatia cu Bundesliga nu poate fi facuta nici daca ar fi sa comparam subsolul clasamentului lor cu liderii din liga 1.

    Quote Originally Posted by Regiment11siret View Post
    Înapoi în viitor la bilanț. Adamescu e în iad și a murit cum a meritat. Oțelul a renăscut cu palmaresul recuperat . Dar răzbunarea tot e amară pentru că tradatorul de stan e bine-mersi și își numără banii liniștit. Măcar așa în liga 3 curați și liniștiți cu meciuri pe maidan. Cele mai grele momente au fost cu directorii ăia ca pascu, ciofoaia dar mai ales cu ratatul de raducan. Greul a trecut ....
    Sa nu-l uitam si pe Bors, una dintre cele mai mari mizerii umane.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  6. #27
    incepator
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Nu avem cum să ne comparăm cu bvb.

  7. #28
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Calificareeeee! Felicitari. Hai ca e bine.

  8. #29
    manager
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    251
    Reputatie
    1
    Să nu fim ipocriți. Cuțitarii au meritat să meargă mai departe. E frustrat pentru noi dar e corect așa. Atât putem.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •