View Poll Results: cine se califica in semifinale?

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Wolfsburg

    4 36.36%
  • Real

    7 63.64%
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 95 of 95

Thread: Sferturi UCL: Wolfsburg - Real Madrid

  1. #85
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    De tot rasul ce a facut Wolfsburg azi. Tactica complet gresita in primele 20 min. Si cum s-au aparat la primul si al treilea gol. Iar pe final nu aveau nimic de pierdut si erau incapabili sa atace, nu puteau sa se arunce peste Real. Accidentarea lui Draxler a contat enorm.

    Ronaldo bun azi.

    Danilo e poate cea mai mare dezamagire a sezonului. Flop pur. Carvajal trb sa inceapa si la Spania.

  2. #86
    Delije rador's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Acolo
    Posts
    1,171
    Reputatie
    1
    CR7... mnoh, ce sa mai zici?!
    altfel, Marcelo si Carvajal au mers ceas. si mi-a placut atitudinea lui Bale.
    neaparat trebuie un varf impins. Benzema vrea, dar e cam gata... iar Jese, mai e mult pana departe.
    "Putem fugi, dar nu ne putem ascunde / PCH e peste noi oriunde"

  3. #87
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,854
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Ronaldo bun azi.
    Se mai intampla.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #88
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Jesus, unii chiar nu se uita la fotbal. Unul zice ca Navas nu e portar, altul zice ca Benzema e gata.

  5. #89
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    De tot rasul ce a facut Wolfsburg azi. Tactica complet gresita in primele 20 min. Si cum s-au aparat la primul si al treilea gol. Iar pe final nu aveau nimic de pierdut si erau incapabili sa atace, nu puteau sa se arunce peste Real. Accidentarea lui Draxler a contat enorm.

    Ronaldo bun azi.

    Danilo e poate cea mai mare dezamagire a sezonului. Flop pur. Carvajal trb sa inceapa si la Spania.
    amatori wolfsburg. realul mai profesionsti si la faulturi. draxler iesit in prima repriza dupa un fault, henrique in a doua
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  6. #90
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by rador View Post
    CR7... mnoh, ce sa mai zici?!
    altfel, Marcelo si Carvajal au mers ceas. si mi-a placut atitudinea lui Bale.
    neaparat trebuie un varf impins. Benzema vrea, dar e cam gata... iar Jese, mai e mult pana departe.
    Cred ca noi ne-am uitat la alt jucator in meciul asta. Marcelo a fost teribil pe faza defensiva. Sta foarte prost in teren. Mereu sunt spatii pe partea lui.
    Pe atac e normal sa fiu bun. Omu' are tehnica de extrema

    Carvajal e boss. Nu iese in evidenta ca Marcelo, dar e foarte organizat.

  7. #91
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    si mie imi place carvajal. imi pare foarte sigur
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  8. #92
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Ce bulan pe favorizatii regelui!
    Primul gol multumita unei aparari penibile si al treilea nu-l mai da inca o data.
    Pe de o parte, ar fi trebuit eliminat Marcelo si nu stiu cum juca Realul in 10, ca nemtii au mai scos capul din aparare.
    Unguru-i frate cu Realul.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  9. #93
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    iaca apar si ceva zvonuri cum ca nemtii au fost oarecum frati cu spaniolii aseara pentru cine intelege. golurile Realului au fost toate favorizate de greseli oarecum dubioase.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  10. #94
    Delije rador's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Acolo
    Posts
    1,171
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nadalfan View Post
    Cred ca noi ne-am uitat la alt jucator in meciul asta. Marcelo a fost teribil pe faza defensiva. Sta foarte prost in teren. Mereu sunt spatii pe partea lui.
    Pe atac e normal sa fiu bun. Omu' are tehnica de extrema
    cred ca noi am inteles diferit meciul asta. pana dupa golul 3, iti recunosc ca nu m-am prins ca Realul a abordat meciul defensiv. Io am trait cu impresia ca madrilenii au nevoie sa atace si sa inscrie, sens in care Marcelo a jucat foarte bine faza ofensiva...

    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Jesus, unii chiar nu se uita la fotbal. Unul zice ca Navas nu e portar, altul zice ca Benzema e gata.
    scuze, e un superatacant. francezii aia sunt papagali, merg pe blat la Euro si de-aia renunta la cel mai bun om al lor...
    "Putem fugi, dar nu ne putem ascunde / PCH e peste noi oriunde"

  11. #95
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    s-ar putea ca francezii sa renunte din alt motiv. cu benzema au un super atacant dar n-au echipa. stiu si ceilalti colegi de echipa ce i-a facut benzema lu ala micu. si asta tocmai la nationala
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •