Results 1 to 2 of 2

Thread: Despre prostia omeneasca

  1. #1
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1

    Despre prostia omeneasca

    domnul habotnic de meserie si arbitru in timpul liber ,alexandru tudor , explica ce s-a intamplat la meciul dinamo -chiajna. perfect plauzibile ,explicatiile sale confirma ceea ce stiam de mult : este un idiot pur si simplu.mai idiot decat el este numai domnul stucan ,care pe principiul telefonului fara fir ( prosport nu a avut niciun om la nivelul terenului de joc dar a auzit "clar" de la cineva care a auzit de la altcineva care a auzit de la trimisul digitv cuvantul blat care suna perfect in corelatie cu dinamo in urechile oricarui hater antidinamovist ) a transformat ideea "moderna" despre arbitraj a lui tudor intr-un sinistru scenariu de blat.
    http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/alex...ta-470764.html
    subiectul s-a rasuflat , ziaristii fecesebisti ai trustului pro s-au mai facut o data de ras .totusi ,n-ar trebui sa si plateasca cineva oalele sparte ?
    Last edited by cimitiru' ghencea; 23rd February 2016 at 11:06.
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  2. #2
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    tudor, o mizerie de om, un gunoi cum e si echipe lui de suflet! Cand a oprit meciul u-CFR atunci nu a recunoscut ca a oprit meciul pentruca CFR a condus cu 1-0 si fcsb nu mai avea sanse la titlu! Atunci s-a rejucat meciul si tudorica a ramas frustrat pe viata ca nu a putut aranja nimic pentru echipa lui de suflet! De "ziaristi" pupincuristi cum e stiucan chiar nu are rost sa discutam....
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •