Page 2 of 17 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 344

Thread: Se trage apa dupa latrine!!!

  1. #22
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    lasand gluma de-o parte, nu-i de condamnat cel ce vinde *****, ci cel care-l cumpara.

    in schimb, ne uitam la cantitate:
    in tara asta, unde doar in 7 judete + mun bucuresti, nr angajatilor legali este mai mare ca al pensionarilor si somerilor, ce exact doresti a se consume decat....*****???
    http://www.profit.ro/stiri/economie/...omeri-14586857

    pe bune acum...

    le: acum venim cu totii "nu-i asa!!!!de ce economia neagra-i incurajata?"

    pai cu "doamne milueste", "litrul de zahar si ulei" si mai ales "lasa-i ba...ca si astia-s de la vaca noasta" n-ai cum sa te lupti, ca n-ai cuvintele la tine. asta daca LUCREZI.
    Last edited by Ess; 16th February 2016 at 01:01.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  2. #23
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    no... am lasat gluma de-o parte si mergem fuguta pe concordia-fcsb 0-2

    pt non fecesebisti eu ma delectez cu astia:
    http://www.ciclism.ro/forums/index.p...track-uri-gps/

    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  3. 16th February 2016, 01:14

  4. #24
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Apropo de cumparatorii de *****... daca aveti ficatul tare intrati pe pagina de fb a gadelui si derulati putin printre comentarii.
    Mi s-a sculat parul in cap! Toata pleava societatii e acolo care mai de care mai incurajator. La un moment dat mi s-a facut si mila sa mai citesc cand am vazut cum se chinuie sa scrie. Aia sunt bosorogii care ies de fiecare data la vot! Incultii aia sunt cei care ne stabilesc soarta de fiecare data la urne. Pana cand dracu mai lasam moastele alea sa aleaga in locul nostru?

  5. #25
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Lucian Mandruta:
    N-am auzit niciodata de la atatia basisti indemnul asta:

    "Da repede pe Antena3!"



  6. #26
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Apropo de cumparatorii de *****... daca aveti ficatul tare intrati pe pagina de fb a gadelui si derulati putin printre comentarii.
    Mi s-a sculat parul in cap! Toata pleava societatii e acolo care mai de care mai incurajator. La un moment dat mi s-a facut si mila sa mai citesc cand am vazut cum se chinuie sa scrie. Aia sunt bosorogii care ies de fiecare data la vot! Incultii aia sunt cei care ne stabilesc soarta de fiecare data la urne. Pana cand dracu mai lasam moastele alea sa aleaga in locul nostru?
    E democratie coaie si tu nu-i faci cinste cu astea
    Totusi...oameni ingrozitor de prosti si dezinformati. Paradoxal,sustinand o televiziune de stiri.

    Adica,sa fim seriosi : nu doar ca stiau de treaba asta de 2 ani, sunt o televiziune de stiri. Care plm era probabilitatea sa afle de respectiva citatie doar cand aia a ajuns la gazea? Si daca asa a fost atunci ce plm televiziune de stiri sunt? Coaie ,noaptea mintii.
    Last edited by reivan; 16th February 2016 at 03:10.

  7. #27
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    bai,m-ati facut sa ma uit in reluare pe latrina 3,am pierdut desenele de pe CC dar am ras la fel de bine...

    corect ce au scris unii pe aici,curvele anteniste stiau de 2 ani de aceasta decizie si acum se dau de ceasul mortii ca n-au timp sa se mute,ca e gata cu democratia,ca sa iasa lumea-n strada ca e si vreme frumoasa ...
    cum zicea Hinghi,ca pirandele cand intra politia,tzup cu fustele-n cap...

    pai au gata pregatite studiouri din care sa-si improaste in continuare zoaiele instigatorii astia...

    intrebarea e cat de prost trebuie sa fie un om ca sa iasa in strada pt gunoaiele astea...
    granita la Orsova!

  8. #28
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Ordin de evacuare pentru Antena 3 și Antena 1

    Iată comentariile la articolul Dosarul ICA-Antena 3 și Antena 1, ordin de evacuare publicat în cotidianul.ro:



    Stalinism



    Stalinism. Ce nu a reusit băsecu in 10 ani, rezolvă meditatorul antinațional. De apreciat cotidianul, măcar dă stirea și nu continuă omerta de presă.



    Ion Din Romania



    MIZERIA ROMANEASCĂ. Iată de ce a trebuit să plece Ponta! Trupele rosii ale ...?, inscăunate din timp de T.Basescu au făcut un adevărat desant asupra Antenei. "A trebuit să moara oameni..." ca Ponta să-și dea demisia și să fie aduși "inlocuitorii"cu indemnul vechi: "noi muncim, nu gandim", ca apoi rand pe rand, din înalte considerente" să fie demiși cu acuze puerile inalți demnitari ai satului pentru a veni in locul lor mercenarii dna-ului și a ÎNCHIDE GURA VOCII LIBERE A ZIARISTILOR SI POSTURILOR DE TELEVIZIUNE ANTENA. Suntem nu in 2016 ci in anul 1949 !, cand ABUZURILE sunt la vedere și cineva de sus iși frecă mainile de bucurie, se gandeste... GHINION !



    JE SUIS RARINCA



    Stalinism in cel mai pur sange cu putinta in aceasta tara blestemata.!! Este incredibil , la nici 25 de ani de la moartea Tiranului, avem parte de o alta DiKtatura perfida nemiloasa si sangeroasa.!!! Bebelusii ne mor in spitale cu nemiluita, iar guvernul de tehno-slugi ,prezidentul si Anaf-ul pune un pumn zdravan in gura presei independente, [[ A 3tv. ]] pentru faptul ca a dezvaluit abuzurile sistemului mafiot si de crima organizata la nivel statal. !!!Despre asta este vorba oameni buni in toata aceasta magarie fara margini. Oare aceasta sa fie toata aceasta tevatura cu scimbarea guvernului Ponta, procurorului general, a sefului Anaf, a sefului Digipi si a celorlalti.??? P.S. Domnilor de la Cotidianul nu va bucurati!!!!Luati atitudine in fata acestui abuz inimaginabil, maine poimaine va veni si randul dvs. dar va fi tardiv , nu mai are cine sa va auda.!!!


    ps- ess, nu ma mai saluta. te-ai dat jos din palmier?

  9. #29
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Mi-e scarba ca TREBUIE sa raman in tara asta bananiera.

  10. #30
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip tm View Post
    bai,m-ati facut sa ma uit in reluare pe latrina 3,am pierdut desenele de pe CC dar am ras la fel de bine...

    corect ce au scris unii pe aici,curvele anteniste stiau de 2 ani de aceasta decizie si acum se dau de ceasul mortii ca n-au timp sa se mute,ca e gata cu democratia,ca sa iasa lumea-n strada ca e si vreme frumoasa ...
    cum zicea Hinghi,ca pirandele cand intra politia,tzup cu fustele-n cap...

    pai au gata pregatite studiouri din care sa-si improaste in continuare zoaiele instigatorii astia...

    intrebarea e cat de prost trebuie sa fie un om ca sa iasa in strada pt gunoaiele astea...
    intreaba-l pe timache ...
    el e degraba varsatoriu de sanje basist si solidar la chemarile la rivolutie ale lui mirciulica si miaita...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  11. #31
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Ordin de evacuare pentru Antena 3 și Antena 1

    Iată comentariile la articolul Dosarul ICA-Antena 3 și Antena 1, ordin de evacuare publicat în cotidianul.ro:



    Stalinism



    Stalinism. Ce nu a reusit băsecu in 10 ani, rezolvă meditatorul antinațional. De apreciat cotidianul, măcar dă stirea și nu continuă omerta de presă.



    Ion Din Romania



    MIZERIA ROMANEASCĂ. Iată de ce a trebuit să plece Ponta! Trupele rosii ale ...?, inscăunate din timp de T.Basescu au făcut un adevărat desant asupra Antenei. "A trebuit să moara oameni..." ca Ponta să-și dea demisia și să fie aduși "inlocuitorii"cu indemnul vechi: "noi muncim, nu gandim", ca apoi rand pe rand, din înalte considerente" să fie demiși cu acuze puerile inalți demnitari ai satului pentru a veni in locul lor mercenarii dna-ului și a ÎNCHIDE GURA VOCII LIBERE A ZIARISTILOR SI POSTURILOR DE TELEVIZIUNE ANTENA. Suntem nu in 2016 ci in anul 1949 !, cand ABUZURILE sunt la vedere și cineva de sus iși frecă mainile de bucurie, se gandeste... GHINION !



    JE SUIS RARINCA



    Stalinism in cel mai pur sange cu putinta in aceasta tara blestemata.!! Este incredibil , la nici 25 de ani de la moartea Tiranului, avem parte de o alta DiKtatura perfida nemiloasa si sangeroasa.!!! Bebelusii ne mor in spitale cu nemiluita, iar guvernul de tehno-slugi ,prezidentul si Anaf-ul pune un pumn zdravan in gura presei independente, [[ A 3tv. ]] pentru faptul ca a dezvaluit abuzurile sistemului mafiot si de crima organizata la nivel statal. !!!Despre asta este vorba oameni buni in toata aceasta magarie fara margini. Oare aceasta sa fie toata aceasta tevatura cu scimbarea guvernului Ponta, procurorului general, a sefului Anaf, a sefului Digipi si a celorlalti.??? P.S. Domnilor de la Cotidianul nu va bucurati!!!!Luati atitudine in fata acestui abuz inimaginabil, maine poimaine va veni si randul dvs. dar va fi tardiv , nu mai are cine sa va auda.!!!


    ps- ess, nu ma mai saluta. te-ai dat jos din palmier?
    plm ...
    si astia-s doar colegii lui de salon ...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  12. #32
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Nimic nu e mai rușinos decât să fii prost. E mult mai compromițător decât să fii criminal, până și nebunia își are aureola ei. Dar să fii prost? Să fii un imbecil, cine acceptă așa ceva?
    ai inteles ghenceo?

  13. #33
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    e greu ,dar sa stii ca noi te acceptam ...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  14. #34
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    un abuz incalificabil facut ,inca o data,de jagardele anafului,uneltele celor care vor sa instaureze statul politienesc in romania. la 100%

    sluga impusa,ciolos, chemata sa dea explicatii in senatul romaniei.despre acest atentat la libertatea de exprimare.
    caz rar de exercitare a drepturilor cu care au fost investiti senatorii de catre cetatenii romaniei.
    acest lucru arata si gravitatea situatiei..butoanele sunt sus,in sfera serviciilor.

    tocmai astazi santajabilul dragnea dorea sa treaca acea lege imbecila.tot cu suprimarea libertatii de exprimare.nimic nu este intamplator in aceasta perioada in romania.

    de ce nu avem legea raspunderii patrimoniale a magistratilor?
    ca sa dea hotarari judecatoresti abuzive pe scara rulanta?
    fara sa fie trasi la raspundere?

  15. #35
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Nu face nimeni din aia cu AMR ?

  16. #36
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    lordliv, nu ma asteptam tocmai de la tine, om informat cu TREI MONITOARE pe birou sa pui botu` in asa maniera

    Antena 3 se mută "în casă" cu Realitatea TV! Plus, economii la sânge la telefoane

    vezi ca articolul e din 16 ianuarie 2015!!! deci e totul gata in noul sediu! acum se tavalesc pe la televizor doar ca sa stoarca lacrimi oamenilor de bine, asa ca tine

    imi pare rau sa iti spun dar ai 2. stai jos!
    Last edited by Hingherul; 16th February 2016 at 12:15.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #37
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sir. Eko View Post
    Nu face nimeni din aia cu AMR ?
    au ei pe ecran
    vezi sa iti tii respiratia cand intri sa vezi cat mai e amr-ul
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  18. #38
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    hingherule-nu ma asteptam tocmai de la tine, om informat cu TREI MONITOARE pe birou sa pui botu` in asa meniera
    nu credeam ca esti dus la fel ca ala numit ghencea!
    Last edited by Paul Atreides; 16th February 2016 at 12:16. Reason: i-am gresit numela

  19. #39
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    lordliv, nu ma asteptam tocmai de la tine, om informat cu TREI MONITOARE pe birou sa pui botu` in asa meniera

    Antena 3 se mută "în casă" cu Realitatea TV! Plus, economii la sânge la telefoane

    vezi ca articolul e din 16 ianuarie 2015!!! deci e totul gata in noul sediu! acum se tavalesc pe la televizor doar ca sa stoarca lacrimi oamenilor de bine, asa ca tine

    imi pare rau sa iti spun dar ai 2. stai jos!
    tocmai ca sunt foarte bine informat...
    in privinta celor trei monitoare,legate de alte trei calculatoare, observ ca revin cu obstinatie in discursul tau. sa fie doar invidie?
    sau multa prostie...
    sau una si alta.

  20. #40
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    dupa cum vezi, monitorul meu ma ajuta sa fiu mult mai informat decat te ajuta monitoarele tale.
    si ocupa si mai putin spatiu
    despre link-ul de ti l-am dat, nimic??
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #41
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    site conspirationist semit.
    nu prezinta incredere.

  22. #42
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sir. Eko View Post
    Nu face nimeni din aia cu AMR ?
    Gariela Baltag e "aia". Nu cred ar da 2 bani pe unul ca tine. Cam atat faci. Nu e vina ta. Natura e uneori nedreapta cad zamisleste creaturi nereusite.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •