Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 24 of 24

Thread: CE 2016 - proba de dans

  1. #22
    sport legend florik2000's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    791
    Reputatie
    1
    E adevarat ca unii patinatori vor fi mereu mai inzestrati fizic decat altii, dar de ce trebuie ca accentul sa cada pe asta si nu pe ceea ce aduc ei pe gheata in pofida kg, flexibilitatii etc?
    Si eu ii prefer pe S/K dar B/S sunt, cel putin pentru moment, mult mai buni decat ei, cam din toate punctele de vedere, minus carisma, poate. Campionii mondiali de juniori, Anna si Sergei sunt undeva ingropati in campionatul Rusiei din cauza incompetentei antrenoarelor lor, care dovedesc o data in plus ca nu sunt capabile de performanta decat la nivel de juniori.
    Sunt preferatii mei din echipa Rusiei, dar nu ii vad prea bine daca nu se gandesc sa plece cat mai repede si cat mai departe de Kustarova

  2. #23
    sport legend florik2000's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    791
    Reputatie
    1
    Un singur cuvant...previzibil. Mai bine s-ar intoarce la sistemul 6.0. Ce sa te mai chinui cu nivele si cu GOE daca arbtrii oricum nu tin cont de treaba asta absolut deloc. Cel mai clar exemplu twiz. francezilor si a ale S/S

  3. #24
    DOCTOR Geografu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,578
    Reputatie
    1
    Spunea cineva mai sus ca duduita Papadakis e patologic de slaba. Corect. E clorotica. Eterica, daca imi permiteti.
    Zbor pana la stele.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •