Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 55

Thread: Adrian Mutu revine in Liga 1. A semnat cu ASA

  1. #22
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    A jucat aiureala aia de campionat de trei luni. Apoi a resemnat in 2015 vara tot pt un mini campionat de cateva luni.
    Stia, ma, stia. Greu o fi sa recunosti....

  2. #23
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,969
    Reputatie
    1
    Nu e greu. Recunosc ca am dreptate
    Tu?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #24
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Recunosc ca ti-e greu sa recunosti cand gresesti. Asa sunteti voi, astia mai batrani, credeti ca le stiti pe toate

  4. #25
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,969
    Reputatie
    1
    Voi astia mai tineri nu stiti nimic

    Serios, ti-am dat citat din presa, citat pe care m-am bazat ca argument aici pe forum. Ce pot face mai mult?
    Daca siteul nu ti se pare serios asta e alta dezbatere. Si e serios in plus
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #26
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Este serios, sigur.

    Haios e ca ai nevoie de citate din presa ca sa aduci argumente intr-o chestie mega simpla. Adica a fost sau nu a fost, lucru care se poate verifica foarte usor. Adica e alb sau negru, nu ai nevoie de argumente

    Nevermind, ne-am lamurit oricum cu tine si fotbalul. Ai o sansa sa te reabilitezi, dar trebuie sa postezi pe 5 topicuri legate de fotbal fara sa spui o prostie. O sa fie greu

  6. #27
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,969
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Haios e ca ai nevoie de citate din presa ca sa aduci argumente intr-o chestie mega simpla. Adica a fost sau nu a fost, lucru care se poate verifica foarte usor. Adica e alb sau negru, nu ai nevoie de argumente

    Nevermind, ne-am lamurit oricum cu tine si fotbalul. Ai o sansa sa te reabilitezi, dar trebuie sa postezi pe 5 topicuri legate de fotbal fara sa spui o prostie. O sa fie greu
    Clar cu tine. Stiam de altfel ca daca discut mult incepi cu atacuri fara temelie.
    A fost la indieni in 2014. A fost si in 2015 pana in 2016 cand e la ASA ... (sau a fost si acolo )
    Mutu e un "fost" oricum dar pe contract are palmares cariera asa cum am spus.



    PS. Daca depui putin efort poti posta traducand Shakespeare. Macar ataci cu stil
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #28
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Nu te-am atacat cu nimic, boss

    Eu iti spun din nou ca gresesti. Actually, stii ca gresesti, dar esti prea mandru ca sa recunosti si o tii pe a ta.

    Pana la urma urmei nu e important daca Mutu a jucat in 2014 acolo (toata lumea stie ca nu a jucat, desi tu sustii ca a facut-o), pe mine ma interesa ideea de ansamblu: cum reactionezi cand cineva iti arata ca ai gresit. Acum am vazut, m-am lamurit, incheiem aici discutia.

  8. #29
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,969
    Reputatie
    1
    Cristy, eu caut acum dovada ca a jucat in toamna 2014. Stiu, am citit clar ca a jucat doar un meci. Parca a dat si gol acolo. Nu gasesc pe siteuri franceze dar sa vedem pe onlinesport.ro
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #30
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Iti pierzi timpul si ai putea face lucruri utile cu el. E mai usor sa accepti ca nu a jucat.

  10. #31
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    aseaist de mic
    beleafer

  11. #32
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,969
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Iti pierzi timpul si ai putea face lucruri utile cu el. E mai usor sa accepti ca nu a jucat.
    Timpul nu se pierde. Se petrece instructiv.
    Daca tu te opresti la ideea ca Mutu nu a jucat la indieni in 2014 atunci, da. Tu iti pierzi timpul sa contrazici.
    Mutu a castigat milioane acolo inca din 2014. Dar tu nu ai habar de asta iar eu incerc sa te informez
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #33
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Usor dar sigur cazi si mai rau in penibil.

  13. #34
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,969
    Reputatie
    1
    Normal. Fac parte dintre cei care te contrazic din cand in cand
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #35
    sport legend Julio_Zane's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Ro & More
    Posts
    2,829
    Reputatie
    1
    Ba da sunteti culmea bai.Va certati din cauza lui Mutu.Asa ceva...

  15. #36
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,271
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Julio_Zane View Post
    Ba da sunteti culmea bai.Va certati din cauza lui Mutu.Asa ceva...
    2 rapidisti,n-aveau cum sa nu se contreze la un moment dat...plus ca Delaparis e si un tip conflictual defel,stie tot forumul
    granita la Orsova!

  16. #37
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,460
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Cristy, eu caut acum dovada ca a jucat in toamna 2014. Stiu, am citit clar ca a jucat doar un meci. Parca a dat si gol acolo. Nu gasesc pe siteuri franceze dar sa vedem pe onlinesport.ro
    Poti sa cauti cat vrei tu ca nu ai ce gasi.

    Mutut a incheiat socotelile cu Petrolul in septembrie 2014 dupa care a semnat cu indienii pe 2 sezoane.
    La scurt timp trebuia sa plece in India la pregatire insa nu a primit viza si nu l-au mai inregistrat la timp si de aici pauza lui de pe teren.
    In ianuarie 2015 chiar isi anuntase retragerea daca mai tii minte.
    Dupa care s-a mai gandit,a ma itrecut timpul si avand contract a mers in pregatire c uechipa abia i nvara lui 2015 pt nou lsezon.De asta a si fost i nforma slab la inceputul sezonului fiindca a facut pauza atat de mare pana atunci.Abia psre sfarsitu lsezonului si-a intrat i nforma marcand 3 din cele 4 goluri acolo in ultimile meciuri.

  17. #38
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    De ce ii spui? Vezi ca vine acum cu articole din ziare din Franta. Imi inchipui cat de prafari sunt si frantuzii astia.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Normal. Fac parte dintre cei care te contrazic din cand in cand
    Nu m-ai contrazis cu nimic. Eu te-am contrazis pe tine si am avut dreptate. Ca de obicei, as zice

  18. #39
    sport legend Julio_Zane's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Ro & More
    Posts
    2,829
    Reputatie
    1
    Las.bem o bere cu totii si gata.Mutu nici nu mai trebuie mentionat,e o dezamagire enorma,nici nu trebuie comparat cu alde Hagi,Balaci sau Dobrin.Aia macar nu au jucat la dracu cu carti.Cui ii pasa ca a jucat la indieni,sau ca a avut tentativa,si abia anul urmator a incercat? Nobody cares about pointless information

  19. #40
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,969
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    De ce ii spui? Vezi ca vine acum cu articole din ziare din Franta. Imi inchipui cat de prafari sunt si frantuzii astia.
    Vrei articol din Romania? Uite aici http://www.onlinesport.ro/fotbal/lig...es-nid-117393/
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #41
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,615
    Reputatie
    0
    da Mutu gol sau goluri pentru ASA ?
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  21. #42
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,969
    Reputatie
    1
    Nu da gol
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •