View Poll Results: Cine merge mai departe ?

Voters
20. You may not vote on this poll
  • PSG

    13 65.00%
  • Chelsea

    7 35.00%
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 98 of 98

Thread: Optimi UCL 15-16: PSG-Chelsea

  1. #85
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,884
    Reputatie
    0
    ia zi delaparis...cine pica in sferturi: wolfsburg/benfica sau iar barca pentru al 3-lea sfert din 4
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  2. #86
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,050
    Reputatie
    1
    Nu conteaza. Anul asta PSG e tare de tot
    Sincer ii cred in stare sa elimine una dintre favorite. Barca ramane nuca cea mai tare dar Real sau Bayern sunt de eliminat.
    Oricum cand bati de doua ori pe Chelsea pui presiune pe adversar mai mult decat cand te califici cu doua egaluri si avantaj la scor.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #87
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nu conteaza. Anul asta PSG e tare de tot
    Sincer ii cred in stare sa elimine una dintre favorite.
    pana mai ieri, zicea ca celski e favorita in retur s-o scoata pe peisaje. acu, peisaje is tari de tot. bre, de la atata stat la bariera cu sokeres, devii confuz...

  4. #88
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,884
    Reputatie
    0
    ar fi frumos in sferturi duelul arabilor: PSG - Man City - Qatar vs Emirate
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  5. #89
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,050
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    pana mai ieri, zicea ca celski e favorita in retur s-o scoata pe peisaje. acu, peisaje is tari de tot. bre, de la atata stat la bariera cu sokeres, devii confuz...
    Unde am zis eu ca Chelsea e favorita bre? Am fost ingrijorat deoarece normal era ca PSG sa castige detasat Vezi ca privesti zbanghiu "peisaje" Da-te jos de pe bariera ca te doare

    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    ar fi frumos in sferturi duelul arabilor: PSG - Man City - Qatar vs Emirate
    Ar fi chiar usor pt PSG. City nu are echipa
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #90
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    bre, nu ma pun sa caut mesajele postate de tine, in care erai dezamagit de araboi si spuneai ca la cum se prezinta araboii, si ca celski e favorita sa scoata niste araboi

  7. #91
    sport legend BlueEnergy's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    2,439
    Reputatie
    1
    Sa zici ca PSG elimina Bayern sau Real in dubla mansa e cum ai afirma ca Hanescu il bate la tenis pe Djokovic. Sper sa pice cu una din ele.

  8. #92
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pe Real ii elimina si Roma daca aveau un varf macar de talia unui Rusescu sau Bogdan Stancu.

  9. #93
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    62,015
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by BlueEnergy View Post
    Sa zici ca PSG elimina Bayern sau Real in dubla mansa e cum ai afirma ca Hanescu il bate la tenis pe Djokovic. Sper sa pice cu una din ele.



    Dar Barcelona cine ar fi? Federokovic! In tenis nu exista!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #94
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Farsa nu poate fi decat Sharapova

  11. #95
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    ba nu stiu ce naiba aveti cu PSG. a ajuns iar in sferturi si pana acum a fost eliminata de 2 ori de Barcelona. E o echipa buna, vine imediat dupa Barcelona, Bayern si Real.

  12. #96
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    ba nu stiu ce naiba aveti cu PSG. a ajuns iar in sferturi si pana acum a fost eliminata de 2 ori de Barcelona. E o echipa buna, vine imediat dupa Barcelona, Bayern si Real.
    Nu stiu unde vin ei in momentu' de fata, dar Chelsea mi s-a parut echipa mai buna in dubla asta. Ieri au fost peste PSG. Daca intra mingea in poarta la faza aia cand au ratat Willian si Hazard cred ca Chelsea se ducea mai departe. PSG nu-mi lasa impresia de echipa care sa domine jocu'. Au posesie, dar mi se par ca nu plimba mingea bine deloc. Mult prea multe pase laterale. Plus ca unii jucatori, gen Rabiot sunt slabuti rau de tot. Omu' a dat golul ala cu poarta goala, dar in rest nu prea a miscat nimic pe la mijloc. Motta a gresit si el mult la constructie. Matuidi a jucat si el foarte slab, dar am inteles ca omu' a jucat accident si ca problema lui e destul de grava.

  13. #97
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    da, Matuidi a jucat accidentat. Verratti nu a jucat deloc. deci clar nu a fost asa usor pentru ei la mijloc. Zlatan inca e bun, Di Maria e genial, Lucas e in forma si au pe banca Pastore + Cavani.

    Hazard e slab rau. face 3 driblinguri intr-o zona deloc periculoasa si atat. asta e tot ce stie sa faca.

  14. #98
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    62,015
    Reputatie
    0
    Si totusi, dupa Messi e cel mai bun!
    Trebuia un reporter sa i-o zica lu Ronaldo la conferintele la care participa, vorba lu Mourinho, fostul lui antrenor, za speshal one!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •