Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 52 of 52

Thread: Steaua pune presiune pe Armata: "Ne desființãm"

  1. #43
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by bogdan_nj View Post
    Evident ca am glumit cand m-am referit la desfiintare. Nu imi doresc ca nicio echipa din lumea asta sa se desfiinteze.
    Eu mi-as dori sa se desfiinteze tot fotbalu si sa se bage banii in moda!
    Apoi sa-si dea seama ce-au faucut si sa-si traga un glont in tampla toti cei care s-au dus din fotbal in moda!
    Adica, n-o fi fotbalul cel mai util lucru din lume, dar nici cel mai inutil nu e!

    Quote Originally Posted by bogdan_nj View Post
    Calculul tau nu e corect pentru ca in fotbal, ca si in alte sporturi si in viata in general, lucrurile nu sunt liniare.
    Atunci de ce-a luat 3 titluri la rand?
    A furat unul, unul l-a castigat pe drept, pe urma iar a furat?!
    In cazul asta sunt de acord cu tine, neliniaritatea rulls!


    OT: Asta nu e presiune, e veste de petrecere!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #44
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Eu mi-as dori sa se desfiinteze tot fotbalu si sa se bage banii in moda!
    Apoi sa-si dea seama ce-au faucut si sa-si traga un glont in tampla toti cei care s-au dus din fotbal in moda!
    Adica, n-o fi fotbalul cel mai util lucru din lume, dar nici cel mai inutil nu e!



    Atunci de ce-a luat 3 titluri la rand?
    A furat unul, unul l-a castigat pe drept, pe urma iar a furat?!
    In cazul asta sunt de acord cu tine, neliniaritatea rulls!


    OT: Asta nu e presiune, e veste de petrecere!
    Doua furate si unu' n-a fost cine sa-l castige.

  3. #45
    junior
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    68
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by brasso15 View Post
    Doua furate si unu' n-a fost cine sa-l castige.
    Si umilinte pe linie in cupele europene.
    Dar ei sunt fericiti si se simt bine.

  4. #46
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Saracutii!!!! Cat creier poti avea pt. a abera in acest mod. Mi-e sila de prosti!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  5. #47
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cu declaratia asta nu ma sterg nici la cur. Dar admit ca e printre candidate.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred cã e supãrarea unui om care n-a reușit sã ne cumpere, așa cum a fãcut-o cu alții

  6. #48
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Marca Steaua valoreaza 57 de milioane de euro, zice evaluatorul. Haiku procesu' pentru prejudiciu
    [I]În timp ce Luceafãrul brânzei își revarsã lumina hepaticã la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  7. #49
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by marius View Post
    marca steaua valoreaza 57 de milioane de euro, zice evaluatorul. Haiku procesu' pentru prejudiciu
    + 306.150 €
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  8. #50
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Aia sunt banii pe care ii sparge lutu la lautari.
    [I]În timp ce Luceafãrul brânzei își revarsã lumina hepaticã la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  9. #51
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    cu lautari sau fara tu nu o sa vezi Steaua prea curand scapata din ghearele ciobanului.
    iar eu, chiar daca ma consideri fecesebist, doresc doar binele acestui club. preferabil ar fi fara branzar, dar vezi bine ca nu se poate.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  10. #52
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Hai cu desfiintarea...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •