Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 52

Thread: Steaua pune presiune pe Armata: "Ne desființãm"

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,983
    Reputatie
    1

    Steaua pune presiune pe Armata: "Ne desființãm"

    "Helmuth Duckadam, președintele de imagine al Stelei, lucreazã din greu la imaginea clubului pentru a convinge Armata sã cedeze marca și baza de antrenament din Ghencea."
    http://www.onlinesport.ro/fotbal/lig...am-nid-116264/

    Daca doriti sa comentati ... desfiintareaaaaa
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #2
    Forever Defiant Arkadiusz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Hell
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    Ar fi prea frumos ca sa fie adevarat.
    Let the world burn down cuz I wanna smoke my cigar!

  3. #3
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    << MM va fi consilierul meu. Nu va avea dreptul sa semneze si sa puna stampila, dar nu are nevoie. Va merge cu echipa in deplasare ca il trimit eu. Credeti ca Tudorie mai facea el ce a facut daca era MM in libertate? a mai spus Becali. >>

    http://www.onlinesport.ro/fotbal/lig...aign=last-news

  4. #4
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    "Helmuth Duckadam, președintele de imagine al Stelei, lucreazã din greu la imaginea clubului pentru a convinge Armata sã cedeze marca și baza de antrenament din Ghencea."
    http://www.onlinesport.ro/fotbal/lig...am-nid-116264/

    Daca doriti sa comentati ... desfiintareaaaaa
    Becali marca banu' sau desfiintarea.
    Foarte logic.
    beleafer

  5. #5
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    sunteti constienti ca nu va exista niciodata desfiintare la Steaua. poate sa se traga obloanele peste echipa, peste orice echipa, suporterii fac alta, in 10 ani e iar in liga1. noi nu suntem minerul sau mai stiu eu cine sa ne desfiintam. nu s-a desfiintat vaslui dupa ce a plecat porumboiu .
    retired.

  6. #6
    Forever Defiant Arkadiusz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Hell
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    Da, nu sunteti Minerul, sunteti cea mai corupta echipa de pe continent.
    Let the world burn down cuz I wanna smoke my cigar!

  7. #7
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Arkadiusz View Post
    Da, nu sunteti Minerul, sunteti cea mai corupta echipa de pe continent.
    mai las-o-n fasole de treaba
    beleafer

  8. #8
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Arkadiusz View Post
    Da, nu sunteti Minerul, sunteti cea mai corupta echipa de pe continent.
    corupta.
    ai ramas fara apelative?
    retired.

  9. #9
    sport legend
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,375
    Reputatie
    1
    Se desfiinteaza Steaua sau FCSB ?

  10. #10
    Forever Defiant Arkadiusz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Hell
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TheIceMan View Post
    mai las-o-n fasole de treaba
    De ce ma? Arata-mi si tu o alta echipa de pe continent care e favorizata la modul nesimtire crasa in aproape fiecare meci cum e stelemeaua. Doar in gunoiu' asta de campionat poti vedea asa ceva.
    Let the world burn down cuz I wanna smoke my cigar!

  11. #11
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Arkadiusz View Post
    De ce ma? Arata-mi si tu o alta echipa de pe continent care e favorizata la modul nesimtire crasa in aproape fiecare meci cum e stelemeaua. Doar in gunoiu' asta de campionat poti vedea asa ceva.
    Rossi, dementule, du-te la doctor! Steaua a fost FURATA in aceasta editie de campionat incepand din primul meci, cu Petrolul in casa, cand Hategan nu i-a eliminat pe Ropotan si Rippert, pt. faultut violent, in cazul primului, si fault din spate, pt al doilea galben, in cazul francezului. Cu CFR am avut penalty clar la Gradinaru si eliminare la Camora pt. fault violent, insa mizeria de Balaj s-a facut ca nu vede. Apoi, a venit meciul cu fosta echipa a securitatii, echipa ta de suflet, spurcaciune, cand acelasi Hategan, n-a acordat penalty la Chipciu. A venit apoi japca in fata intregii tari din meciul cu Astra, 3 goluri valabile anulate. Etapa trecuta, din nou, cu Petrolul, hent in careu facut de Benga, jigodia de Radu Petrescu se face ca nu vede.
    Am fost furati ca-n codru in acest campionat, ca de altfel si in cel precedent. Presa insa abia, abia scrie sau spune cate ceva. Daca eram arbitrati corect, acum avem cel putin 7-8 puncte fata de locul doi.
    Voi, in schimb spurcaciune ati furat de-ati rupt. Incepand din meciul cu Viitorul si terminand cu ultima etapa ati facut jaf dupa jaf.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  12. #12
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Duba,
    Te prezinti la miting?
    Iauzi, vor prezente multe somitati: Jean Pavel, Jan Paler, Jan de la Craiova, Burdujan de la Suceava.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o patã de sânge care vorbeºte

  13. #13
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Intreaba-i pe reivan si Marius. Ei fac parte din conspiratie. Ei vor sa castige cate ceva din faptul ca sustin Steaua. De fapt n-o sustin, au doar interes material.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  14. #14
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Ce interes material sa aiba?
    Merg sa zbiere contra lui Gigi, Gigi care le-a furat stelutza.
    Gigi pt voi este Iliescu doi.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o patã de sânge care vorbeºte

  15. #15
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Esti naiv la fel ca Dario, care crede ca spurcatul de Arkadiusz nu-i aceiasi persoana cu Rossi. La fel si tu, crezi ca cei doi n-au niciun interes. Repet, esti naiv, extrem de naiv.

    P.S.
    Gigi pt. noi e cel care v-a tras-o de mai bine de 10 ani la toti! Este cel care a facut sa ne bucuram, sa ne pisam pe toti cu jet puternic. Si, de asemenea, cel care v-a facut sa suferiti zile si nopti la rand.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  16. #16
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Esti naiv la fel ca Dario, care crede ca spurcatul de Arkadiusz nu-i aceiasi persoana cu Rossi. La fel si tu, crezi ca cei doi n-au niciun interes. Repet, esti naiv, extrem de naiv.

    P.S.
    Gigi pt. noi e cel care v-a tras-o de mai bine de 10 ani la toti! Este cel care a facut sa ne bucuram, sa ne pisam pe toti cu jet puternic. Si, de asemenea, cel care v-a facut sa suferiti zile si nopti la rand.
    Au principii, ca doar nu primesc bani ca sa iasa in strada
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o patã de sânge care vorbeºte

  17. #17
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Da, sigur ca da, au principii!!!!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  18. #18
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    "Helmuth Duckadam, președintele de imagine al Stelei, lucreazã din greu la imaginea clubului pentru a convinge Armata sã cedeze marca și baza de antrenament din Ghencea."
    http://www.onlinesport.ro/fotbal/lig...am-nid-116264/

    Daca doriti sa comentati ... desfiintareaaaaa
    O adevarata binecuvantare pt. fotbalul nostru.

  19. #19
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Da, intr-adevar, o adevarata binecuvantare pt. cretinii care sufera cand Steaua castiga trofee pe banda rulanta!!!!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  20. #20
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    disparitia Stelei ar fi o reala lovitura pentru producatorii de televizoare

  21. #21
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Rossi, dementule, du-te la doctor! Steaua a fost FURATA in aceasta editie de campionat incepand din primul meci, cu Petrolul in casa, cand Hategan nu i-a eliminat pe Ropotan si Rippert, pt. faultut violent, in cazul primului, si fault din spate, pt al doilea galben, in cazul francezului. Cu CFR am avut penalty clar la Gradinaru si eliminare la Camora pt. fault violent, insa mizeria de Balaj s-a facut ca nu vede. Apoi, a venit meciul cu fosta echipa a securitatii, echipa ta de suflet, spurcaciune, cand acelasi Hategan, n-a acordat penalty la Chipciu. A venit apoi japca in fata intregii tari din meciul cu Astra, 3 goluri valabile anulate. Etapa trecuta, din nou, cu Petrolul, hent in careu facut de Benga, jigodia de Radu Petrescu se face ca nu vede.
    Am fost furati ca-n codru in acest campionat, ca de altfel si in cel precedent. Presa insa abia, abia scrie sau spune cate ceva. Daca eram arbitrati corect, acum avem cel putin 7-8 puncte fata de locul doi.
    Voi, in schimb spurcaciune ati furat de-ati rupt. Incepand din meciul cu Viitorul si terminand cu ultima etapa ati facut jaf dupa jaf.
    Comedie pura!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puºi pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trãiesc fiecare clipã cu cea mai bunã echipã
    ªi-am purtat de când mã ºtiu alb ºi viºiniu.[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •