Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 96 of 96

Thread: Narcos

  1. #85
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Gata azi cu sezonul 3, dupa mine la fel de bun ca primele 2 sezoane ce jungla a fost in tara aia, ai de capul meu

  2. #86
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    Am terminat si eu. Super tare si sezonul asta. Incredibil ce putere aveau aia incat controlau efectiv totul.
    Ne mutam in Mexic!

  3. #87
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Cica un atasat al serialului care facea scouting in Mexic pentru locatii de filmare a noului sezon a fost gasit mort. This shit is serious...

  4. #88
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Socant cata putere aveau narcos in Columbia. Nu cred ca mafia italiana a avut vreodata asemenea putere.

    Mai exista o tara pe planeta noastra ca si Columbia a anilor '80 si '90? Si cele mai mari carteluri de droguri din lume care controlau 80% din traficul mondial de cocaina, si FARC, plus tot felul de organizatii paramilitare, politia si guvernul cumparate complet, peste 50 de ani de razboi civil, lovituri de stat, atacuri teroriste si asasinate in continuu? Poate doar Afganistan.

    Stii ca ai ajuns rau cand politia ta este armata in toata regula. Nu mai exista politie pe acolo. Numai veste antiglont, masini blindate si mitraliere.

    Or fi auzit macar columbienii de gloante de cauciuc, bastoane telescopice si pullane? Nu cred ca au non-letale pe acolo
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  5. #89
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    In 16 noiembrie incepe sezonul 4 pe Netflix

  6. #90
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Uitasem de el.
    Abia am inceput sezonul asta de cateva zile, sunt la episodul 6.

    In stilul caracteristic.

      Spoiler: {option} 
    Dar mexicanii sunt pussies pe langa columbieni. Cred ca o sa le creasca coaiele abia dupa ce ajunge El Chapo la putere. Deocamdata sunt domnisoare.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  7. #91
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Mă uimejte cât de zlab a fost primul episod. Una la mână, are prea multă vorbaraie din voice-over. Practic, povestea e reglata din 5 in 5 minute de povestitor, camera, personajele sunt pielea pulii. Două la labă, insertiile foto & audio care induc senzatia de documentar, practic o dramatizare mai cu talent, așa. 3 e zarul tatuat pe orice traficant, 4 ca vin gaborii să salte Escobarul.

    Merci, nu, momentan jet.

  8. #92
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Deci tu zici jet la Narcos dupa un singur episod dar totusi ti-a placut / iti place Game of Thrones?

  9. #93
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pai, este sau nu asa episodul 1?

    Hai sa fim seriosi, Narcos vezi ca sa ai subiect de discutie cu colegii de serviciu. E mai mult decat un trend necesar

  10. #94
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Fugi bre de aici ca ăștia ai mei de la birou sunt toți doar cu GoT, ma minunam când ii auzeam ca se trezesc lunea la 4 ca să vadă episodul Recunosc ca m-am uitat și eu la serial dar dacă îți trimit o poză cu "motivul" pentru care m-am uitat te conving imediat ca am fost obligat
    Narcos e pe forță, pe detalii, fără romantisme și telenovele. Continua cu episoadele și mai povestim după

  11. #95
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    GoT > Narcos.


    Capitane, l-ai inceput?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #96
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Lasati prostiile, ultimul episod din Chernobyl apare maine dimineata piratat, episodu 5! Si IMDB zvoneste ca ar avea ca nota un perfect 10, daca primele 4 au fost intre 9.5 si 9.8! Abia astept!

    Mersi Clau ca ai postat de serialu asta realizat dupa detaliile cunoscute din realitate, si umplut superb golurile (conectat punctele lipsa)! Exceptional!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •