Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 43 to 63 of 101

Thread: Steaua ramane unita!

  1. #43
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Ce ti-am zis taticu', ca esti nitel cam frustrat. Apoi ti-am explicat de ce s-au bucurat belgradenii, ma rog unii dintre ei. Daca pt. atata lucru te oparesti ...
    Ai dreptate, sunt sensibil.
    Belgradenii pun la mare pret in istoria lor eliminarea Stelei.
    Pana la urma, Bate Borisov i-a urcat pe garduri, i-a scos din CE.

    Bate Borisov e echipa, nu gluma
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  2. #44
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Ai dreptate, sunt sensibil.
    Belgradenii pun la mare pret in istoria lor eliminarea Stelei.
    Pana la urma, Bate Borisov i-a urcat pe garduri, i-a scos din CE.

    Bate Borisov e echipa, nu gluma
    Corect! Pe care insa supercampioana Steaua a executat-o acum vreo 8 ani.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  3. #45
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Pai normal, frustratel, asta inseamna ca stiu ca suntem o echipa mare, si ca 11 ani am jucat an de an in grupele cupelor europene. Daca scoteau Astrolul sau Craiolguta crezi ca tot asa se bucurau??? Este ca ti-ai dori sa va scoata si pe voi????
    Ati jucat doar.

  4. #46
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    fcsb-ul se desfiinteaza pana vara viitoare daca nu-l vor executa "generalii" iordanescu si oprea pe amaratul ala de Talpan.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  5. #47
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by brasso15 View Post
    Ati jucat doar.
    Nu ma ingnoranta in stare pura. Am si castigat zeci de meciuri si ne-am calificat de 5 ori in primavara europeana, o data pana in semifinale, si inca de doua ori pana in optimi. Cand va mai realiza si alta echipa romaneasca macar jumatate din rezultatele mentionat mai devreme, atunci mai ai voie sa scrii. Pana atunci mucles si vale ca habar n-ai de capul tau.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  6. #48
    Forever Defiant Arkadiusz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Hell
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    Ii interzici tu sa scrie, putulica? bah, da' esti o sursa nesecata de umor, tre' sa recunosc asta!

  7. #49
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Razi ca proasta la sula, dar e vai de soarta ta de frustrat! Mi-e mila de tine ca suferi atat. Du-te la un doctor sa-ti prescrie ceva sa nu mai fi atat de frustrat.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  8. #50
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Nu ma ingnoranta in stare pura. Am si castigat zeci de meciuri si ne-am calificat de 5 ori in primavara europeana, o data pana in semifinale, si inca de doua ori pana in optimi. Cand va mai realiza si alta echipa romaneasca macar jumatate din rezultatele mentionat mai devreme, atunci mai ai voie sa scrii. Pana atunci mucles si vale ca habar n-ai de capul tau.
    Hodorog batran si ignorant.

  9. #51
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Steaua ramane unita, intrebarea este care dintre ele!
    http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/anun...-4-457386.html
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  10. #52
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Stelistul, ca si cetateanul sovietic, de exemplu, este macinat de nostalgii imperialiste. Si pt unii si pt ceilalti, paharul s-a umplut in acest an

    De asta se poate spune ca steaua becaliota, crestin-capitalista, a adus indestulare in sufletele milioanelor de suporteri, dar un ceva acolo a ramas gol pt totdeauna dupa disparitia din viata echipei a taticului spiritual, ceausescu valentin. Si a ministerului tutelar. Aceasta echipa este facuta pt a fi departamentala, sau pt a nu mai fi deloc Blamul de proportii din ultima vreme este semnalul ca lumea doreste o mai mare implicare a statului in factorul decizional, dar si cel financiar. Adica echipa stat, care sa canalizeze eforturile intregului popor pt a inchide bucla deschisa in 86, la Sevilla. Prea multe rautati, prea multe piedici, prea buni pt o echipa atat de mica. De ce sa se roage Argaseala de Budescu si Amorim, cand poate sa negocieze Visinescu? Rusii au putut, de ce sa nu spere si ghencistii?

    LE. Cum adica liga a 4-a? Daca lui Poli i-au trebuit doi ani sa treaca prin 5 divizii, cat i-ar lua echipei ministerului apararii?
    Last edited by Capitanu.Burcea; 31st August 2015 at 12:35.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  11. #53
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    capitane, stelistul este cetatean sovietic. Rectifica acel ca si
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  12. #54
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Rectific, stelistul este cetatean sovietic
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  13. #55
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Amendament: stelistul este cetatean sovietic model!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #56
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    nu-i corect sa vorbesti doar de Duba
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  15. #57
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    va da Duba din toate pozitiile, en gross si en detail in aceeasi locatie .

    felicitari !
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  16. #58
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Bai, Cala, am o dilema acum ca au aparut doua echipe. Care este adevarata Scarboasa? Scarboasa maxima, cum s-ar zice.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  17. #59
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Deocamdata aia din fiset nu face rele. Mai varsa astia cafeaua de dimineata. Boroi, cand se mai flocaie p-acolo cu mustata aia a la Dan Ciotoi

  18. #60
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Stelisti, ramaneti uniti !

    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  19. #61
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    nu se poate si cu ... si cu sufletu-n rai dario.
    Attached Images Attached Images
    retired.

  20. #62
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Ramane?

    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Razi ca proasta la sula, dar e vai de soarta ta de frustrat! Mi-e mila de tine ca suferi atat. Du-te la un doctor sa-ti prescrie ceva sa nu mai fi atat de frustrat.
    Dubo, stiu ca la tine informatiile sunt cu delay pe substanta cenusie cand e vorba de ros-albastru dar ai si tu caracter macar in al 12-lea ceas si recunoaste: FCSB nu e Steaua!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #63
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Manca-ti-as Dumnezeii tai de copil , daca era omul asta cu 40 de ani mai tanar, scotea de la tine si laptele care l-ai supt de la mama
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •