View Poll Results: Este oportun ca Johnny D s aplece de la moderare?

Voters
10. You may not vote on this poll
  • Da, pleaca.

    1 10.00%
  • Nu, ramane.

    9 90.00%
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 49

Thread: Johnny D

  1. #1
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1

    Johnny D

    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    In cazul in care vreun membru de pe Forum are de reclamat o problema despre un moderator, thread sau posst din Forum se va deschide un thread separat care sa contina punctual plangerea si un link spre mesajul sau thread-ul respectiv.
    Johnny D, atac la persoana. Din senin fara nici un motiv.

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ghetzush?:( Ce-aveti cu Ghetzush? Pe vremea asta saracu abia daca mai e tzurtzure!:(
    Deci, conform procedurii initiate de Vadim, si anume:

    [ident]Moderatorul in cauza, supermoderatori sau administratori vor raspunde punctual problemei, explicand pe scurt despre ce a fost vorba si ce este de facut, daca e cazul.[/ident]

    Astept explicatii. Sau poate e mai bine ca Johnny D sa ia o pauza de la moderare.

    Votati in poll, SVP.
    beleafer

  2. #2
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Asta e o jignire grava...dar la scoala tehnica de maici.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  3. #3
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Johnny nu e moderator! el e copil de mingi la tenis

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Johnny are mai multa minte dacat toti tutzerii tai luati la pachet.
    Ai inteles ce-ti spun?

  5. #5
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Asta e o jignire grava...dar la scoala tehnica de maici.
    tylere ce sa fac, imi lipseste enzima care sa digere umorul "rapidist".
    beleafer

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Iti lipseste ceea ce nu stii ca-ti lipseste.

  7. #7
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Va rog frumos, nu hraniti trollerul profesionist. Cel putin, nu aici.
    beleafer

  8. #8
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Ars pe rug la Universitate

  9. #9
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Ars pe rug la Universitate
    ei, nici chiar asa... cine ne mai povesteste de Mascha Sarapova?
    poa' s-o faca fara sa fie mod.

    oricum explicatii astept de la modul in cauza, sau supermod, sau admin, dupa cum cere procedura.
    beleafer

  10. #10
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,938
    Reputatie
    1
    Johnny a postat regulamentar? Raspunsul e NU.
    Sa plece Johnny de la moderare pt ce a postat acolo? Raspunsul e NU.

    Data viitoare e indicat sa fie mai prudent cu "glumitele" de genul asta care au facut mult rau in ultimul timp forumului.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    54
    Reputatie
    0
    Pe langa marius si crysty rvd, pe baiatul asta il vad in primul rand la biserica intonand psalmi. e o gluma , i-o poti intoarce inapoi.

  12. #12
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Johnny a postat regulamentar? Raspunsul e NU.
    Sa plece Johnny de la moderare pt ce a postat acolo? Raspunsul e NU.

    Data viitoare e indicat sa fie mai prudent cu "glumitele" de genul asta care au facut mult rau in ultimul timp forumului.
    Merci pentru raspunsul prompt.
    beleafer

  13. #13
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Johnny este un tip ok, deranjeaza doar atunci cand are curajul de a spune in fata ce parere are despre x sau y, sau despre o anumita situatiune. Cand spui adevarul exista oameni care vor fi deranjati, chiar daca nu-i vizezi direct pe ei . Constiinta le va spune rapid daca ei se plaseaza ion adevar sau in minciuna . Iata de ce prima reactie este sa fii respins de ceilalti pentru ca le creezi suferinta, o suferinta buna as zice eu .

    Johnny D la moderare !
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  14. #14
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Dario, eu am o parere despre X ca este un idiot. Este asta adevarul? deranjeaza afirmatia asta?

    Cand spui adevarul adevarat nimeni nu e deranjat. Cand spui ceea ce crezi doar tu ca este adevara 100% vei ofensa pe cineva.

    De ex.

    Adevar: "La revolutie au murit oameni" -- nimeni nu se ofenseaza

    enunt 1 "De mortii de la revolutie sunt responsabili agenturilii straine" -- ofensezi pe multa lume

    enunt 2 "De mortii de la revolutie este responsabil iliescu" -- ofensezi minoritatea pesedista.
    beleafer

  15. #15
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Ma gandesc ca este foarte riscant Dario ca sa decizi cine spune adevarul si pe cine deranjeaza, cu atat mai mult in cazul particular Johnny D.
    beleafer

  16. #16
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Poate ramane moderator dar cu limita la postari 2 (hai maxim 3) pcs/ day si nu mai mult de 5 raduri fiecare. Mor oamenii de pictiseala

  17. #17
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by TheIceMan View Post
    Dario, eu am o parere despre X ca este un idiot. Este asta adevarul? deranjeaza afirmatia asta?

    Cand spui adevarul adevarat nimeni nu e deranjat. Cand spui ceea ce crezi doar tu ca este adevara 100% vei ofensa pe cineva.

    De ex.

    Adevar: "La revolutie au murit oameni" -- nimeni nu se ofenseaza

    enunt 1 "De mortii de la revolutie sunt responsabili agenturilii straine" -- ofensezi pe multa lume

    enunt 2 "De mortii de la revolutie este responsabil iliescu" -- ofensezi minoritatea pesedista.

    Man, deschizand acest thread nu ai facut decat sa ridici mingea la fileu, sincer sa fiu nici nu stiu cui . N-am facut decat sa expun un punct de vedere care bag sama ca nu este pe aceeasi lungime de unda cu al domniei tale . Daca ar fi sa judec ca un ultras stelist batut in cap as decreta belirea lui Johnny cu drujba doar pentru simplul fapt ca-i rapidist .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  18. #18
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Nu e bine nici asa. Daca nu posteaza mai mult.... moare el de plictiseala

  19. #19
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Eu nu cred ca a plecat vreodata din casa daramite din ORASUL Zalau. Traieste viata doar din (si prin) experientele celor ce au scris carti sau scenarii de film.

  20. #20
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Man, ai fost in concediu, pune-te la punct cu noile reglementari Vadim vrea asa:

    "In cazul in care vreun membru de pe Forum are de reclamat o problema despre un moderator, thread sau posst din Forum se va deschide un thread separat care sa contina punctual plangerea si un link spre mesajul sau thread-ul respectiv."

    Pricepi de ce am deschis thread?

    Pentru ca asa a decis Vadim sa fie procedura. Altfel, poate dadeam un amarat de RP. chestia cu socsul de la moderare am pus-o din burta, ca asa era eu suparat pe moment.

    Ma bucur ca dlp a raspuns prompt explicand ca Johnny a actionat gresit, nu mai am ce sa comentez despre postingul ala in particular.
    beleafer

  21. #21
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by TheIceMan View Post
    Ma gandesc ca este foarte riscant Dario ca sa decizi cine spune adevarul si pe cine deranjeaza, cu atat mai mult in cazul particular Johnny D.
    Stai bre, nu te ofusca asa .
    In primul rand ca am generalizat, stiut fiind faptul ca Johnny are f multi "fani ", in al doilea rand si nu ultimul, nu-s D-zeu sa iei de bune cugetarile mele .
    Sunt un muritor ca si tine, supus greseli dar si mantuirii celui de Sus .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •