View Poll Results: cine se califica?

Voters
38. You may not vote on this poll
  • FCS Bucuresti

    15 39.47%
  • Partizan Belgrad

    23 60.53%
Page 8 of 25 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast
Results 148 to 168 of 510

Thread: Steaua - Partizan Belgrad (turul 3 preliminar CL)

  1. #148
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Daca era tudor arbitru sau daca juca cu Pandurii atunci fcsb avea sansa (prin pipciu) chiar sa castige. Dar nu a fost nici tudor si nici Pandurii. La Beograd o sa fie si ceva spectatori (vreo 30000 de grobari !) asa ca o sa fie ...
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  2. #149
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Nu ma, daca era Radu Petrescu din meciul vostru cu Viitorul, cu siguranta ne calificam dupa meciul tur. Merg la cotet ca o potaie ce sunt ca sa nu dau purici!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  3. #150
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Nu ma, daca era Radu Petrescu din meciul vostru cu Viitorul, cu siguranta ne calificam dupa meciul tur.
    Bine, ciobanas cu 11 oi ! Vezi sa nu deie capusele in ele.
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  4. #151
    manager
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Eu chiar nu anticipez ca FCSB sa deschida scorul, eu anticipez chiar ca Partizanu ne va face si mai partizani acolo... va fi mai bun ca cel de azi, mai ales pe contre unde vor excela cat timp scorul le-o va permite.....
    asta a fost prostia din prima repriza ... jocul pe contre ... intrarea in jocul lor.

    eu nu inteleg de ce steaua de cand a venit radoi in prima repriza e muci dpdv tactic. cine rahat face tactica ? el sau becali ? nu de alta dar am observat ca in repriza a doua se corecteaza foarte bine carentele. si aseara ... in repriza a doua cu mutarea lui Tudosie langa Tade i-a blocat pe sarbi ... practic in cele 45 de minute sarbii au avut o ocazie in minutul 90 si un gol mai devreme. Ca altceva nu au facut dupa ce a schimbat registrul tactic steaua.

    in concluzie ... ori joaca tactic cum trebuie la belgrad ori ne dau aia cu terenul in cap. este evident ca au mai multi fotbalisti in echipa decat noi si daca intram pe joc deslanat si fara noima ne rup.

    sper sa aiba capul limpede radoi ... sau oieru' ... care dracu din ei face echipa..

    ps: am votat si eu acum ca se califica steaua.

  5. #152
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Exact asta ma intrebam si eu ieri, de ce in repriza a doua se corecteaza jocul. Ce se intampla? Sunt conflicte la tactica sau la pauza adversarul este "citit" si se iau masuri?

  6. #153
    manager
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    308
    Reputatie
    1
    dupa cum evolueaza zici ca oieru' face echipa si pe urma radoi corecteaza "stiinta" penalului. sper sa fie asa ... si nu invers

    in alta ordine de idei la ce aparare muci au aia daca joaca cu cei doi atacanti in coasta lor ... clasicul 4-4-2 si nu formule cu tridenti si alte penalitati .. se califica fara probleme. faptul ca o sa fie 30k de suporteri acolo vulcanici nu imi spune nimic ... steaua e obisnuita sa joace asa.

  7. #154
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,144
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Curaj popor stelist!
    E fabulos anchilozatu'!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  8. #155
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by z3uSS View Post
    dupa cum evolueaza zici ca oieru' face echipa si pe urma radoi corecteaza "stiinta" penalului. sper sa fie asa ... si nu invers
    eu cred radoi face echipa ei pe urma oieru' corecteaza "stiinta " lui...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  9. #156
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Exact asta ma intrebam si eu ieri, de ce in repriza a doua se corecteaza jocul. Ce se intampla? Sunt conflicte la tactica sau la pauza adversarul este "citit" si se iau masuri?
    Pai tu ce crezi ca face ratoi cu pixul si carnetelul? Joaca x si o? )
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  10. #157
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Exact asta ma intrebam si eu ieri, de ce in repriza a doua se corecteaza jocul. Ce se intampla? Sunt conflicte la tactica sau la pauza adversarul este "citit" si se iau masuri?
    Asta nu explica de ce la returul cu Trencin au fost varza. Doar stiau cu cine joaca. Pur si simplu echipei ii trebuie prea mult timp sa-si intre in ritm.

  11. #158
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Chelneru_chiung View Post
    Toate fustele sus.
    Avand in vedere ca vorbim despre echipa de la tintirim, nu poate rula decat Drumul oaselor
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  12. #159
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    62,072
    Reputatie
    0
    Destul cu Astra si Tg. Mures, sa trecem la felu principal!

    Quote Originally Posted by Chelneru_chiung View Post
    Toate fustele sus. In rolurile principale Gabi Balint & prietenii lui stelisti.
    Atat! Desi ar mai fi un baraj in EL, acolo sunt sanse sa le mai ridice fustele si altora!

    Quote Originally Posted by z3uSS View Post
    ps: am votat si eu acum ca se califica steaua.
    Dumnezeu te ajute si te aibe in paza, suflet nevinovat.
    Si eu cred ca se califica in grupele EL.

    Quote Originally Posted by Marius View Post
    Pai tu ce crezi ca face ratoi cu pixul si carnetelul? Joaca x si o? )
    Evident! La ultimul meci a tras un x peste Popa si l-a incercuit pe Tudorie, s.a.m.d.
    Intrebarea e de unde isi ia inspiratia asta in joc, da cu banul sau primeste sfaturi utile din tribuna!?
    Becali: "Pune x in casuta de jos! Asculta ce spun io! Daca ne iese jocu asta, iti cumpar unu electronic pe data viitoare!"
    Last edited by Johnny D; 31st July 2015 at 08:30.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #160
    sport legend codrind's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    IAȘI
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    Chipciu... isi schimba ghetele...
    Chipciu... isi schimba norocul...
    Chipciu... isi schimba ghinionul...
    Singurul lucru pe care nu l-a schimbat e ... VALOAREA...

    Daca n-ar fi fost CHIPCIU...
    Tacerea e moartea. Cine-ti cere sa taci, iti cere prea mult. - Tahar Djaout

  14. #161
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,070
    Reputatie
    1

    Rădoi promite: "Ne întoarcem calificați "

    După victoria la limită, cu 1-0 de la Botoșani, Mirel Rădoi a promis calificarea la Belgrad -
    See more at: http://www.onlinesport.ro/fotbal/lig....L8pOdVGK.dpuf



    mda.
    Ca tot discutam de restructurare forum, cred ca putem scoate moderatorii de pe sectia asta. Nu mai intra nimeni aici saptamana viitoare
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #162
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Tu chiar ai ceva cu mine, da? Vrei sa testezi forta grupului?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  16. #163
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,070
    Reputatie
    1
    Nicidecum. Ma gandeam ca nu se califica nicuna in curand deci nu mai ai ce modera pe EuROpa. Esti mai bun pe Politica
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #164
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Niciodata n-a fost nimic de moderat pe EuROpa. Platini e principial si just, nu accepta ingerintele GRUPULUI ))
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  18. #165
    Banned
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    376
    Reputatie
    0
    Decat daca grupul se numeste Gazprom.

    Din sursele mele, se vor marca multe goluri in acest meci.
    Partizan va incerca sa marcheze in primele 60 de minute, dar daca nu au over pana atunci, vor face tot posibilul sa incaseze.

  19. #166
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Deci ... sa retinem ... una suta ... saizeci ... si cinci. Notat.

  20. #167
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    62,072
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    Tu chiar ai ceva cu mine, da? Vrei sa testezi forta grupului?
    A intins coarda fortat de noi ma tem, acum deja l-ai terminat, ai aceeasi functie ca si el si juma de forum sub aripa, l-ai spart! Bravo!

    Quote Originally Posted by Marius View Post
    Niciodata n-a fost nimic de moderat pe EuROpa. Platini e principial si just, nu accepta ingerintele GRUPULUI ))
    Nici daca repetam ce-a zis Sumi, Partizan e nimeni pe langa West Ham, ar fi chiar o mare rusine el sa se califice si tu nu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #168
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,070
    Reputatie
    1

    Becali dă totul pentru grupele Ligii Campionilor

    Gigi Becali a anunțat înainte de meciul cu Partizan primele pe care jucătorii le vor primi, dacă se califică în Liga Campionilor.
    - See more at: http://www.onlinesport.ro/fotbal/lig....6BPGxj42.dpuf
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •