Page 3 of 120 FirstFirst 123451353103 ... LastLast
Results 43 to 63 of 2513

Thread: Noua procedura pe Administrativ legata de reclamatii threaduri/mesaje/moderatori

  1. #43
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Eu exist. Ma stie multa lume de pe aici. M-am intalnit cu multi tipi faini de pe aici , am baut o bere cu ei. mihaidascalescu nu exista, e o denumire pentru masina de propaganda. Zice ca sta in Londra. Asa e? Asta poti sa ne confirmi?

    Poate ne spui si cine era J Bond? Marker?


    Nu ma intereseaza exact ce grad aveau!

  2. #44
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Eu nu te stiu. Si prea le zici din filme cu 300 km/h pe autostrada. Nu cumva esti un robot de la Moscova?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  3. #45
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    Eu nu te stiu. Si prea le zici din filme cu 300 km/h pe autostrada. Nu cumva esti un robot de la Moscova?
    Eu te stiu , mi-au povestit cunostinte comune detalii despre tine.


    Si nu 300/h , 200 !

  4. #46
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by timache View Post
    Eu exist. Ma stie multa lume de pe aici. M-am intalnit cu multi tipi faini de pe aici , am baut o bere cu ei. mihaidascalescu nu exista, e o denumire pentru masina de propaganda. Zice ca sta in Londra. Asa e? Asta poti sa ne confirmi?

    Poate ne spui si cine era J Bond? Marker?


    Nu ma intereseaza exact ce grad aveau!
    Cand ajung la un laptop pot spune daca e sau nu din Londra dupa ip, atat, fra sa spun ip-ul.

    Despre ceilalti doi in afara de problemelw create pe forum nu stiu nimic, la fel cum nu stiu nici despre tine.

    Ce pot sa iti spun eu este despre mine ca nu am nici un grad spre deosebire de multi din presa care daca nu au ei au parintii lor. Asa ca daca unii aici posteaza pentru grade, treaba lor, dar nu vad cum ii putem opri sau de ce sa ii oprim daca au sau nu grade.

    Dupa cum stii pe forum nu se cere buletinul, stiam si eu cativa membri mai de mult, acum abia daca mai sunt. Nici cu delaparis nu m-am intalnit niciodata si tu ma intrebi de marker si bond pe care nu dau nici un "carajo".

  5. #47
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by timache View Post
    Eu te stiu , mi-au povestit cunostinte comune detalii despre tine.
    Alea de la servicii sau de la partid?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  6. #48
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    wau, ce surpriza !!!!!!!

    Vadim discuta cu "utilizatori" onlinesport. ro . Pe unde-ti umblara picioarele bre ca de mai bine de 1 an nu te vazui acilea ?
    Sa fie-ntr-un ceas bun, bine ca revenisi sanatos .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  7. #49
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Am citit 1an.

  8. #50
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    da, lipsa 1 an la discutii .
    gresesc ?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  9. #51
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Daca dai sa imi vezi mesajele se vede. Dar sa stii poti discuta foarte interesant si tacand, chiar mult mai interesant.

    Dar sigur nu e cum spui, acum 2 luni sigur stiu ca am vorbit despre varianta de mobil pe forum pe care am si pus-o. Am vorbit de asemenea si de varianta noua de forum pe care am cumparat-o dar nu am instalat-o.

  10. #52
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    nu spune ca te si cred, ti-a luat o (una) luna pentru un amarat de subforum, liga 1 2015-2016 .
    toate bune si la locul lor pan' la urma daca suporti critica venita taman din n-v OLTENIEI .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  11. #53
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Suport critica din orice zona. E nu a fost o luna. Plus ca se putea comenta foarte bine despre meciuri.

  12. #54
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Cand ajung la un laptop pot spune daca e sau nu din Londra dupa ip, atat, fra sa spun ip-ul.

    Despre ceilalti doi in afara de problemelw create pe forum nu stiu nimic, la fel cum nu stiu nici despre tine.

    Ce pot sa iti spun eu este despre mine ca nu am nici un grad spre deosebire de multi din presa care daca nu au ei au parintii lor. Asa ca daca unii aici posteaza pentru grade, treaba lor, dar nu vad cum ii putem opri sau de ce sa ii oprim daca au sau nu grade.

    ".
    Astept cu nerabdare sa ajungi la un laptop.


    Dezavantaj tu ca nu ne-am intalnit, Tudose m-a cunoscut
    , aici e dezavantaj la el.

    Nu ma intereseaza gradele sau ordinul lor de serviciu, fiecare trebuie sa aibe o meserie. Unii sunt vidanjori , altii lucreaza la pompe funebre , alti la securitate. Ce ma enerveaza pe mine este ca se dau acoperiti pe aici, cetateni liberi si de buna credinta.

  13. #55
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Corect, cu asta nici eu nu aunt de acord, pentru ca nenintoarcem inainte de 1989. Acum in 2015 daca esti ofiter spui si gata, nu e nici o problema, dar joaca deschis nu tr ascunde ca pe vremea lui Ceausescu, pentru ca unii nu au uitat acele vremuri cand sexuritii intrau in case si dadeau tablouri jos de pe pereti ca sa te sperie.

  14. #56
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Suport critica din orice zona. E nu a fost o luna. Plus ca se putea comenta foarte bine despre meciuri.
    corect .

    e bine ca esti printre noi si ar fi de dorit sa stai cat mai mult, poti asculta in felul asta nemultumirile si doleantele userilor, multi inca loiali acestui forum .


    o zi buna tuturor !
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  15. #57
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Asa e, ai dreptate.

  16. #58
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Legat de userul mihai dascalescu sau cum il cheama, am ajuns la un laptop, dar am si primit un mesaj privat care m-a pus pe ganduri si am decis sa nu dezvalui public pentru nimeni provenienta IP-urilor. Nu este corect, fiecare are dreptul sa dezvaluie cat vrea despre el, sa faca ce vrea in viata privata si sa zica ce vrea despre el pe forum, atata timp cat respecta regulamentul. Daca dezvalui pentru unul va trebui sa dezvalui pentru toti si nu vreau sa fac asta. Nu vad vital si nici benefic sa spun eu daca X sau Y posteaza din Londra sau din Bucuresti sau de stiu eu unde. E treaba fiecaruia, privata, si asa trebuie sa ramana.

    Situatia e diferita in aria moderatorilor, acolo unde se poate spune una sau alta in cadru privat, atunci cand sunt suspiciuni de clone.

  17. #59
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    @ pustulache cu postliceala!

    ceea ce inserezi cu manie proletara este doar consecinta faptelor voastre de golani de cartier.folositi sau nu, de unii mai smecheri decat voi ,pe ols.

    la asemenea provocari,jigniri,persiflari,facute de voi in calitate de moderatori,meritati asemenea raspunsuri.
    vorbesc pe limbajul vostru ca sa intelegeti.oare?



    Vadim
    QUOTE


    Ce pot sa iti spun eu este despre mine ca nu am nici un grad spre deosebire de multi din presa care daca nu au ei au parintii lor. Asa ca daca unii aici posteaza pentru grade, treaba lor, dar nu vad cum ii putem opri sau de ce sa ii oprim daca au sau nu grade.

    atitudine sanatoasa pe care o apreciez.mai ales ca stiu destule cazuri la care ai facut referire.********i in media din bunic,tata,fiu.

    numai ca acoperitii care actioneaza pe aici tulbura apele serios.
    propaganda basista si anti romani din tara provoaca raspunsuri pe masura.
    sanctionate subiectiv de moderatorul marius



    marker si bond pe care nu dau nici un "carajo".
    ok de acord.adauga-l si pe acest dascalescu-alt protejat al moderatorului marius.

    moderatorule marius,faci mult caz de o eventuala retragere a mea de pe ols.
    faci eforturi disperate, cu toata gasca ta de derbedei, sa-ti satisfaci obsesia maladiva.

    sunt tare curios pana unde se vor materializa amenintarile gastii tale la adresa mea.un motiv bun ca sa raman pe aici. inca.

    timule,la obiect interventia ta.

    @ interesant vadime cu pm-ul primit de tine.
    banuielile noastre incep sa devina certitudini in privinta unor propagandisti basisti infecti care folosesc ols ca_curea de transmisie.
    Last edited by lordliv; 31st July 2015 at 16:31.

  18. #60
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    @banuielile noastre incep sa devina certitudini in privinta unor propagandisti basisti infecti care folosesc ols ca_curea de transmisie.
    hai sa ma bag si eu ca si musca'n kkt, in sensul ca nu prea ma intereseaza subiectul, dar mai scriu si eu ceva, sa-mi poata da vadim salarul: care sunt basistii aia (care-s nick-urile lor) si pe ce baza afirmi ca fac propaganda aici? asta raportat la ce faceti voi - tu, tim, bob, etc, pe-aici - care "doar" va dati cu parerea - a3 este etalonul televiziunilor de stiri, iar iisus s-a intors pe pamant, "imbracat" in ponta aducand romania pe culmile dezvoltarii...

    in alta dezordine de idei, am citit acum ceva vreme parerea ta despre afinitatile politice ale irinei (yoyoyoi): m-a cam bufnit rasul. cine te-a mintit in privinta asta: ea, sau altii?

  19. #61
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Am sa va spun ceva ce nu stiti multi. Poate ca o sa ma intelegeti. Sau poate nu. Vadim tine in viata acest forum. Nu stiu cu reuseste. Dar va tine pe toti. Si pe tine Ess. Cu salariu sau fara. Cand dispare se simte. Asa ca e bine sa stim asta.

  20. #62
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0

    bine paul, am notat!
    ...deci daca dispare vadim, dispare ols-ul. acum imi dau seama ca am nevoie de mitigation plan (scuze pt romengleza mea, dar vreau sa par mai cult decat sunt): are cineva nr lui tudose? ca vorba aia...

  21. #63
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    hai sa ma bag si eu ca si musca'n kkt, in sensul ca nu prea ma intereseaza subiectul, dar mai scriu si eu ceva, sa-mi poata da vadim salarul: care sunt basistii aia (care-s nick-urile lor) si pe ce baza afirmi ca fac propaganda aici? asta raportat la ce faceti voi - tu, tim, bob, etc, pe-aici - care "doar" va dati cu parerea - a3 este etalonul televiziunilor de stiri, iar iisus s-a intors pe pamant, "imbracat" in ponta aducand romania pe culmile dezvoltarii...

    in alta dezordine de idei, am citit acum ceva vreme parerea ta despre afinitatile politice ale irinei (yoyoyoi): m-a cam bufnit rasul. cine te-a mintit in privinta asta: ea, sau altii?
    sensibila intrebare, Ess-ule

    daca insisti, in cateva zile vei fi acuzat ca l-ai amenintat cu moartea.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •