Page 28 of 30 FirstFirst ... 182627282930 LastLast
Results 568 to 588 of 624

Thread: Raspunderea magistratilor

  1. #568
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Nu iul mai banneaza!Va fi tras la raspundere, dupa noua lege
    "INTERZIS"!

  2. #569
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,753
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian View Post
    Si nici nu merita ...saracu` .. Uite asa face el din Hingheru un abuzor
    S-a facut singur abuzorul, fara ajutor.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #570
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    eu v-am mai spus.clovnul este asa de autist incat nu percepe cine de fapt isi bate joc de cine pe ols!

    stati linistit.acum este incorporat de oengisti.isi pregateste recuzitele pentru manifestatia de azi!
    sau doar asculta de sfaturile lui leo si presteaza munci casnice.ca frecatul pardoselii.

  4. #571
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nu aici treabuie postat asta, Paul.
    Vine acum Hingherul si te baneaza
    Pentru un user umil ca mine, moderatorul este un magistrat care face dreptate pe forum. Asa ar trebuie sa fie. Din pacate si aici sunt magistrati si magistrati. D-aia am postat aici.

    ps- Propun o lege a raspunderii moderatorilor pe forumuri. Sa fie votata in regim de urgenta. Daca se poate in noaptea asta. Si cu recuperarea banilor de la cei care banneaza aiurea si afecteaza grav imaginea userilor.
    Last edited by Paul Atreides; 13th December 2017 at 12:56.

  5. #572
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #573
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Si nu pute asta?
    Amu sincer
    "INTERZIS"!

  7. #574
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    voua va pute orice.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #575
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pute ca nenorocitul ala a luat 10 ani si a iesit dupa 2. Ce tara mai de ca.cat ca asta vreti? Ma piș pe rromania, ma!

  9. #576
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Pai...din umilele mele cunostiinte politice: nu zic ca Voiculescu nu a facut magarii.Departe de mine gandul.
    Dar sa il bagi cu forta, e altceva.Unde e dmocratia de care va plangeti ca va e reprimata?
    Judecatori care citesc mai ceva ca un robot dosarele....Probe respinse la tribunal.Aberatii!Etc si etc...
    A...si da...am fost influentat telepatic

    Problema e alta: nimeni nu cred ca tine partea unui om ca Vociulescu.Dar despre modul cuma fost acuzat, judecat etc...nimic?
    "INTERZIS"!

  10. #577
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Il bag cu forța, ma piș și pe el. Nu despre Voiculescu, despre infractori, in general. Prin ma piș, ca sa nu fie probleme de perceptie, inteleg salva de tun, ștreangul, eutanasierea si alte mijloace de strangere a gunoiului uman.

  11. #578
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Il bag cu forța, ma piș și pe el. Nu despre Voiculescu, despre infractori, in general. Prin ma piș, ca sa nu fie probleme de perceptie, inteleg salva de tun, ștreangul, eutanasierea si alte mijloace de strangere a gunoiului uman.
    Lui Voiculescu i-au stabilit un prejudiciu de 60 mil euro. Calculul a fost facut ca sa-l termine de tot, sa nu-si mai revina niciodata. Cei de la A3 au fost scosi din spatii pentru ca acestea sa fie valorificate. A aparut o problema sensibila, cea a pretului. Nu se gasesc cumparatori care sa achite un pret care sa le permita executorilor sa se incadreze in prejudiciul de 60 mil euro. E posibil ca prejudiul sa fi fost umflat?
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  12. #579
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    neah, nicio sansa. cine sa fi facut asta, statul de drept care e mai drept decat Dumnezeu? Eu sper ca Camelia sa primeasca o pedeapsa divina pe care sa nu o poata contesta.

  13. #580
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Hai ca sunteti baieti inteligenti, desigur stiti ca suma totala de 60 de milioane reprezinta prejudiciului initial +penalitatile pe 10 ani, deci nu e vorba despre un bun anume care face 60 de milioane la taraba. Plus ca slugile varanului au lalait-o cu sute de procese, deci procedura de valorificare e intarziata. Intr-un final, sper ca statul sa faca acolo o groapa de gunoi la fel de celebra cum era aia a lu' Ouatu. La varanu', goliți aici

  14. #581
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    de ce nu cumperi tu terenul ala? arata-ne ca codruta avre dreptate si groapa aia de gunoi valoreaza 60 de milioane. hai coaie, arata natiunii ca ai dreptate....pe bani mah!
    dupa aia cumpara sediul Intact, ala pe care statul nu a vrut sa incaseze chirie si nimeni nu considera asta in prejudiciu.....mai da-va in PLM de frustrate orbiti de saracie si neputinta.

  15. #582
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    asta nu e tara, asta e un mare kakat......dar daca vreodata, zic si eu, vreodata va mai explodata putoarea aia de mamaliga................va mancam ficatii mah. Voua si tuturor celor dragi!

  16. #583
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pai si ce, am spus eu ca nu e de ca.cat? Chiar daca din motive diferite, sunt de acord cu tine

  17. #584
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    bag seama ca si Tim a consumat ceva sorici in seara asta
    Free Sevilla!!!!

  18. #585
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian View Post
    bag seama ca si Tim a consumat ceva sorici in seara asta
    asa , si?daca e de RP, cine te retine?

  19. #586
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    calm precene ca si io
    plus ca m-a tras leo de urechi cu RP ca cica pe Intern se considera ca esti galerie ...si ai voie cat vrei de libertin .. ma rog...casa lui , forumul lui , regulile lui

    iar pe politica....e oricum o curva...si nu poti sa i te adresezi cu domnisoara
    Last edited by iulian; 15th December 2017 at 17:25.
    Free Sevilla!!!!

  20. #587
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pe timache l-au lovit impresiile dupa ce a deschis un aprozar pt asistatii sociali din cimisoara. Pisam-as pe voi de parvenitii plii mele!

  21. #588
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    da-va-n @ulile noastre de functionari asistati din bani furati de stat de la cei ce se chinuie sa faca ceva!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •