Page 24 of 30 FirstFirst ... 142223242526 ... LastLast
Results 484 to 504 of 624

Thread: Raspunderea magistratilor

  1. #484
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Dosare PENALE pentru instigatorii de la proteste. Polițiștii, avertisment pentru manifestanți

    https://www.stiripesurse.ro/dosare-p...i_1237243.html
    eu i-am spus clovnului care vrea sange de pesedist sa fie atent la usa de la intrare!...

    da,paule.madame dogioiu este un varf de lance al miscarii sorosiste se.curiste neomarxiste din Romania.
    este sefa moderatorului marius de pe ziare.com.ale carui moaste imput forumul.
    gasca moderatorului ramasa pe ols copiaza la virgula indemnurile celor de la ziare com!
    sa le fie de bine!

    si inca ceva! se intregeste gasca.aparu si amploaiatul basist de la ambasada din serbia!
    se pune de-o noua lovitura de stat de plastilina?
    Last edited by Lordliv; 12th December 2017 at 16:42.

  2. #485
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    eu i-am spus clovnului care vrea sange de pesedist sa fie atent la usa de la intrare!...
    Nu s-a instigat la violenta ca in acest an niciodata in ultimii 27. Propaganda violenta fatisa, totul coordonat de cei care au pierdut alegerile in decembrie 2016.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  3. #486
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Disperare mare , mon cher!
    "INTERZIS"!

  4. #487
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    e o vreme asa frumoasa, ca o toamna tarzie. zici ca e decembrie 1989...
    Last edited by Hingherul; 12th December 2017 at 18:13.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #488
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Nu s-a instigat la violenta ca in acest an niciodata in ultimii 27. Propaganda violenta fatisa, totul coordonat de cei care au pierdut alegerile in decembrie 2016.
    Bobule, noi avem o varsta,am prins la maturitate parlamentul din anii 90-92.Eu zic ca acum sunt mult mai multi nica leoni in parlament si circul suburban este incomparabil mai mare.Acum poate vedea toata lumea ca emanatii strazii nu se pot civiliza si nu se pot adapta la regulile democratiei!


    hingherule ,sa va temeti sa iesim in strada ca atunci, de data asta sekuritatea nu va mai supravietui!

  6. #489

  7. #490
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    vorbesti din nou in slogane.nici macar nu ma mai misca ca ma asimilezi pesedistilor dar eu iti repet inca odata: eu sunt doar impotriva sistemului creat de traian basescu , impotriva tradatorilor de tara finantati de soros si impotriva celor care intineaza idealurile revolutiei, adica democratie si respectarea drepturilor cetateanului.

  8. #491
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    apropo, tu cum iti explici ura asta a Romaniei fata de pesedisti? si ca mai mult de jumatate din romani ar vrea sa vada pesedistii morti in chinuri?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  9. #492
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    uite ,iti raspund: cei ce urasc sunt max 10% din po****tia romaniei. O parte ii urasc argumentat,altii ii urasc pentru ca e la moda sa spui asta dar majoritatea celor ramasi nu au habar de ce urasc,sunt niste mani****ti care nu au capacitatea sa isi puna intrebari atat de filosofice.


    Acum spune-mi tu, de ce peste 7,4 milioane de romani urasc tot sistemul creat de traian basescu si care se tine cu dintii sa isi conserve privilegiile acum?

  10. #493
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    am inteles. deci lumea uraste psd pentru ca e la moda. nu pentru ca sunt aia niste hoti ordinari care trag din greu sa faca legi care sa scape si alti hoti ordinari si sa poata fura linistiti

    cat despre a doua intrebare, ti-ai raspuns singur la punctul 1. dar ca tot te vad cu drepturile cetatenilor in gura, stii vreun cetatean simplu si onest are a avut de suferit din cauza DNA? ma refer la un om normal. nu kkt de politician sau ceva de genul

    de treaba ca de la anu` faci puscarie daca nu esti la zi cu foncirea ce zici? de aia te-ai bucurat ca au eliberat pesedistii talharii si criminalii din puscarii? ca ti-au facut tie loc?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #494
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    am inteles. deci lumea uraste psd pentru ca e la moda. nu pentru ca sunt aia niste hoti ordinari care trag din greu sa faca legi care sa scape si alti hoti ordinari si sa poata fura linistiti

    cat despre a doua intrebare, ti-ai raspuns singur la punctul 1. dar ca tot te vad cu drepturile cetatenilor in gura, stii vreun cetatean simplu si onest are a avut de suferit din cauza DNA? ma refer la un om normal. nu kkt de politician sau ceva de genul

    de treaba ca de la anu` faci puscarie daca nu esti la zi cu foncirea ce zici? de aia te-ai bucurat ca au eliberat pesedistii talharii si criminalii din puscarii? ca ti-au facut tie loc?
    Rarinca????????????????


    Cat despre furat, ce doveii ai ca pesedeul a furat mai mult decat sistemul basist?Chiar sunt curios daca imi raspunde cineva la aceasta intrebare. Si stii ce e curios, pedelistii basisti acum sorosisti au furat aparati de denea si de legile pe care voi vreti acum sa le conservati.

    Toata lumea a inteles de ce!
    Last edited by Tim; 12th December 2017 at 19:02.

  12. #495
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    timache, am intrebat daca stii de vreun om normal. de pe strada.

    un nea Gheorghe, nea Ion ceva!

    cat despre furat, cand furi halci din Romania, halci la propriu, inseamna ca furi mai mult ca oricine!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #496
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    da, pedeleul nu a furat halci, ei au furat toata Romania! I-au inlaturat pe toti cei ce erau pe piata si si-au insusit toata aceasta tara.

    Doamna Rarinca este exemplul perfect al unui OM simplu care a fost executata de sistem in stil mafiot. In orice sistem sau tara normala , acest caz trebuia sa cutremure sistemul judiciar . Daca vom redeveni o tara normala, acea cucoana care a fost pusa la adapostul CCR trebuie sa imbatraneasca in puscarie.

  14. #497
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    duamna Rarinca se invartea intr-un cerc penal.
    repet, de domnu` Gheorghe sau Ion, vanzatori in piata, cetateni normali, stii de vreun abuz?

    si ca sa inteleg, tu te bucuri acum ca grupul de crima organizata, psd, fute Justitia ca sa te simti razbunat pentru nedreptatea douoamnei Rarinca?

    ce abuzuri cu adevarat groaznice ies de aici nu te intereseaza? sa stii ca dupa aia degeaba o sa tipi tu din gura de sarpe ca ai gresit si iti pare rau. o sa fie tarziu, foarte tarziu
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  15. #498
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Hingherule, cati ani ai? Esti un putzoi, nu ai afacut armata si nu intelegi ce inseamna sa iti fure cineva zile din viata. Nu iti doresc asta. Doamna Rarinca nu e nici om politic, nici persoana publica dar i s-au FURAT 6 luni din viata pentru ca un caracter infect s-a crezut mai presus de Dumnezeu. Acea fiinta ( ma jur ca nu imi adun aminte numele ei) va plati acea ticalosie cum nu isi imagineaza. Nu poti sa te feresti de asemenea blesteme cand ai facut atata rau unui om.


    LE: si da, stiu si alti oameni total nevinovati care au fost victime .Ma rog ca Dumnezeu sa ii loveasca numai asa cum merita pe tortionari.

  16. #499
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    partea frumoasa a democratiei este ca greselile se platesc. doamna aia a ta, daca e asa nevinovata cum zici, are sanse mari sa fie despagubita. clar, zilele de libertate sunt nepretuite dar macar se poate repara ceva, cumva.
    in schimb, in comunism nu numai ca esti nedreptatiti, tufut in cur si schingiuit in parnaie doar pentru ca ai "niste idei" dar nu te despagubeste nici dracu! ba mai mult, risti sa fii coleg de celula si cu peroane din familia ta daca faci pe nebunul.

    sesizezi vreo diferenta?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #500
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    sincer iti spun, eu nu sesizez nicio diferenta din ce s intampla acum si ce era in anii de prigoana din 50.

  18. #501
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    auzi, dar tie prsonal ce ti-a facut DNA-ul de esti asa inversunat? ca de mult vreau sa te intreb
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  19. #502
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Degeaba iti spun ,stiu ca nu ma crezi: NIMIC, nu am avut NICIODATA probleme cu legea! Ma jur! De asta zic ca nu ai puterea sa intelegi, la mine e chestie de civism, nu sunt prost si nu accept sa fiu considerat prost. Vad , ma informez si nu ma poate mani**** nimeni. Sunt un cetatean liber!



    dar daca crezi ca va incurc, cat PLM dureaza sa imi faceti un dosar?
    Last edited by Tim; 12th December 2017 at 19:36.

  20. #503
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    pai daca te deranjeaza asa mult nedreptatea fa-te avocat! sau ajuta oameni care au nevoie cu adevarat de ajutor.
    e ilogic sa fii asa suprat pe DNA cat timp DNA are legatura cu... anticoruptia!
    nu te-am vazut sa plangi pe aici de vren caz de persoane evacutate din casa pentru neplata la diverse utilitati, pentru oameni condamnati la puscarie ca au furat o paine de foame, cum plangi cand inhata DNA-ul cate un politician slinos si jegos.

    serios, e ceva in neregula cu simtul asta al tau al dreptatii.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #504
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    te lupti degeaba Hinghi...
    auzi la ei,eu am facut armata,tu esti un putzoi...
    granita la Orsova!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •