Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 65

Thread: Moderator(i) nou(i)

  1. #1
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0

    Exclamation Moderator(i) nou(i)

    Pentru anul viitor avem nevoie de niste fete noi la moderare pe aceasta sectiune. Cum eu ma voi retrage din functie, iar sannicola nu stiu cat poate sa tina ritmul cu voi, m-am gandit ca cel mai bine e sa facem niste propuneri din interior. As vrea parerea celor care (inca) sunt activi cu privire la acest aspect:

    Pe cine vedeti ca moderator pe sectiunea de tenis?

    Propunerile si autopropunerile sunt bine venite Evident, decizia se va lua dupa pe RA.

    Las poporul sa-si spuna parerea!

  2. #2
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Fetele rele modereaza bine!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Pai propune o fata rea Cine sa fie?

  4. #4
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Hai sa vedem. Clar cineva dintre oamenii vechi. Cum multi intra din ce in ce mai rar pe forum, am gasit doar 2 optiuni.

    1. Luis Garcia
    2. GreenApple

    Din ce am vazuy, GreenApple nu prea scrie decat pe WTA, deci as mai nominaliza si pe cineva pentru ATP: Xaviesta . La nevoie, in limita timpului, as putea ajuta si eu, desi nu cred ca va fi nevoie.

  5. #5
    sport legend Julio_Zane's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Ro & More
    Posts
    2,829
    Reputatie
    1
    cipri.

  6. #6
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,242
    Reputatie
    0
    Din pacate sunt tot mai putini oameni activi si pe sectiunea "tenis", asa ca e greu de ales pe cineva nou printre moderatori.
    In principiu sunt de acord cu propunerile lui Cristy. Pentru turneele WTA as putea ajuta si eu, tot asa, in limita timpului disponibil.

  7. #7
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Pentru anul viitor avem nevoie de niste fete noi la moderare pe aceasta sectiune. Cum eu ma voi retrage din functie, iar sannicola nu stiu cat poate sa tina ritmul cu voi, m-am gandit ca cel mai bine e sa facem niste propuneri din interior. As vrea parerea celor care (inca) sunt activi cu privire la acest aspect:

    Pe cine vedeti ca moderator pe sectiunea de tenis?

    Propunerile si autopropunerile sunt bine venite Evident, decizia se va lua dupa pe RA.

    Las poporul sa-si spuna parerea!
    Tu de ce te retragi, ma?Cine o sa mai faca thread-urile alea misto pentru turnee?

  8. #8
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Pt ca are alte treburi americanesti, numa el stie din forum ce treburi exact.
    Eu il propun pe Julio Zane, pt ca ceilalti amintiti nu au o activitate suficienta a face fata unor sectiuni atat de des interpuse in contra regulamentelor pe care fiecare le trage dupa propria ureche depinzand de situatie, asadar trebuie ales cineva cu ureche buna!
    In nici un caz Cristy sau Pistolaru, asta e ca si cum ai alege un lup flamand sa-ti aiba grija de oi! Xaviesta s-a maturizat... poate, poate...
    A 2-a propunere ar fi Luis Garcia, de fapt acestea doua sunt propunerile mele, doar ca Garcia parca mai nou nu mai e atat de activ ca si Zane. GreenApple e prea docil, adica nici un lup coltos nu e bun dar cu siguranta nici un lup stirb, trebuie sa fie macar caine dresat!
    Cipri poate ar fi bunicel dar... am impresia ca traieste in lumea lui, lumea futures, si daca nu te atingi de ea esti safe, deci... mnah.
    Last edited by Johnny D; 30th November 2014 at 17:29.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #9
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Pai propune o fata rea Cine sa fie?
    Am fost ironic, fetele rele 99.99% din cazuri modereaza rau, pentru ca emotiile pe fete mai mereu le impiedica sa-si foloseasca ratiunea!
    E o treaba care ni se intampla si noua dar cu o frecventa mai scazuta si mult mai putin orbitoare pe termen decizional lung.
    Mai exista si exceptii, acel 0.01% si alea chiar ar fi moderatori buni dar din pacate noi n-avem de unde sa alegem.
    Fetele bune iar nu sunt bune moderatoare ca n-au destul tupeu sa analizeze o situatie din mai multe unghiuri dupa buna zicala "Don't judge a man before you've walked an hour in his shoes!", unde mai pui ca au moralitate zero, fetele fiind afoane la acest capitol prin definitie, indiferent daca bune sau rele! Greu de tot de gasit acel 0.01% care instinctiv poate are o definitie vaga a moralitatii si nu judeca turbeste ca si Leodacin mereu dupa regulament si mai deloc dupa circumstante. As zice ca o fata asa ca Onix ar fi potrivita probabil la un post de moderare, acesta ar fi un profil f rar si f bun, de-ar fi mai multe ca ea....
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #10
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Propun pe Cristy RVD. Pacat insa ca va fi scos de la moderare
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #11
    sport legend cataa.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    3,440
    Reputatie
    1
    Halepova super mangusta moderator
    Noi murim, "U" niciodata!

  12. #12
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Propun pe Cristy RVD. Pacat insa ca va fi scos de la moderare
    Cei care n-ati propus inca, luati act de parerea lui delaparis. El cunoaste cel mai bine forumul

  13. #13
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    (...) si nu judeca turbeste ca si Leodacin mereu dupa regulament si mai deloc dupa circumstante.


    Te simti absent la ''perle'' ?

  14. #14
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    Nici nu vrea sa ma gandesc cate filme a vazut Johnny la viata lui
    Apropo,tinand cont de activitate lui pe forum,el de ce nu e propus pentru moderare?

  15. #15
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    pentru ca, desi ar fi moderator pe tenis, va sanctiona posturi de pe sectiunea Arhiva

  16. #16
    sport legend Julio_Zane's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Ro & More
    Posts
    2,829
    Reputatie
    1
    multumesc pt propunere Johnny

    pacat ca se retrage eddy....de departe cel mai indragit moderator.poate cel mai echilibrat.

    cel,sau cei care vor fi numiti,calca pe niste urme puternice.

  17. #17
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    eddie si-o fi gasit ceva hispanica din Columbia, o shakira, ceva sau ceva americanca ca aia din american pie eddie, pe cand nunta ? sper ca nu e vorba de stifler's mom...

  18. #18
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Cei care n-ati propus inca, luati act de parerea lui delaparis. El cunoaste cel mai bine forumul
    Da.
    Si acum serios un cuplu rapidist, Johnny plus Cristy, ce ziceti?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #19
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Da.
    Si acum serios un cuplu rapidist, Johnny plus Cristy, ce ziceti?
    cei 2 sunt un cuplu? mai sunt si "serios"

  20. #20
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    cei 2 sunt un cuplu? mai sunt si "serios"
    Nu stiu daca sunt un cuplu cei doi. Probabil ca sunt rapidisti cel mult. Dar tu sigur esti stelist daca inteleg bine
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #21
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    gresit. sunt anti-psg !!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •