Page 203 of 211 FirstFirst ... 103153193201202203204205 ... LastLast
Results 4,243 to 4,263 of 4427

Thread: Klaus Iohannis, presedintele Romaniei

  1. #4243
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sir. Eko View Post
    Ai mei la Timisoara . Nu au ramas acolo, pacat, fain oras.
    Asa e ,e fain. Pacat ca are cei mai prosti soferi si cel mai infernal trafic, daca blocajul ala permanent se poate numi trafic.


    Eu inca astept sa imi spuna cristirachiudevin unde isi are originile. Stiti voi, nu da cu piatra daca...........

  2. #4244
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Bine spunea filosoful bulgar Deyan Batkov: Fereste-te de prostul indarjit.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  3. #4245
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    Eu inca astept sa imi spuna cristirachiudevin unde isi are originile. Stiti voi, nu da cu piatra daca...........
    Am mai spus, Teleorman

  4. #4246
    sport legend Gaia88's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Franta
    Posts
    698
    Reputatie
    1
    Auzi Paul, tu nu cumva ai fi un dac d-ala liber care manca doar branza, varza si barza si care merge in pelerinaj la Sarmisegetuza?
    Vezi ca ne fura tzara si Ardealul (cum cine, ungurii, evident) asta numai ce o bucata ajunge la Soros si la Ciolos si la Bruxelles.
    Noroc cu tine ca ne mai dai de citit niste adevaruri... altfel, vai muma noastra...

  5. #4247
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    rupe-i Lauro, 'tu-le 'n gat familiile (pana la a treia generatie) de hoti pesedisti!

    Auzi la ei, cica-i igrasie in puscarie

  6. #4248
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Paul, daca mai scrii ca.caturi pe aici ai direct ban fara alte discutii!
    Last edited by Hingherul; 3rd May 2017 at 10:41.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #4249
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Unul ca tine - razbunator, ranchiunos - nu are ce cauta le moderare.

  8. #4250
    incepator Rocinante's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Lui Iohannis i-a pierit glasul după ce justiția l-a deposedat de casa/casele luate prin uz de fals. Acum ne dăm seama că e de fapt o scursură în blană de politician. L-am votat ca un naiv de două ori, ca să ce? Să aflu de curând că din 2005 omul deși știa de falsul din acte, a continuat cu nerușinare să ia bani din chirie în mod ilegal. Mai știe cineva sloganul ăla „voi face politică altfel”. Nu numai că nu face nicio politică altfel, dar face tot aceeași politică axată pe Scandal, instigare la ură și dezbinare națională. L-a copiat pe Băsescu fix la capitolele lui cele mai rele.

  9. #4251
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Cand dai copy paste inlocuieste diacriticele ca nu se intelege nimic din ce ai copiat.

  10. #4252
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Cred ca Rocinante e de fapt Dela, prea seamana avatarul cu un officier francais, cum ar spune cip_care nu e din tm
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  11. #4253
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    V-am argumentat de ce nu mai merg eu in aceasta viata la un scrutin, remember?

    Ca nu mai doream sa se pishe structurile paralele ale statului pe votul meu!


    Iata ca dupa ceva vreme se dovedeste ca IAr am avut dreptate. Numai un chior nu stie ca in 2009 votul popwlar a fost furat . Acum aflam unde era statul major a structurilor extrastalale a acestei tari de kakat (la Oprea acasa) si cine sunt autorii LOVITURII DE STAT din 2009!

  12. #4254
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Dati-l repede jos, cica Soros e ocupat acum cu albanizarea Macedoniei, al doilea pas catre Albania mare.

  13. #4255
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0


    de ce sa-l dam jos acum?

    lasa-l sa se faca de ras pana la capat.....si el si naivii care inghit orice le servesc toti chilotarii de metrou!
    Last edited by Tim; 2nd May 2017 at 20:14.

  14. #4256
    sport legend Fedayn's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,303
    Reputatie
    1
    da da...sa vina nastase....sau geoana....sau ponta...breh timule, stiu ca suferi dar nen'tu nelu nu mai poate...ar vrea el dar nu mai poate
    "Life is like a box of chocolate, you'll never know what you gonna get"

  15. #4257
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Cînd citeste mă apucă somnul. Cînd vorbeste liber mă cutremur. Îmi dau seama cît de comun gîndeste. Parcă ar avea capul plin de propozitii prefabricate, asa cum chimistii au mintea plină de formule.

    ps- cred ca nu e necesar sa spun despre cine-i vorba

  16. #4258
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    O vizita in SUA aproape perfecta daca nu era porcaria aia cu Pantazi care dorea sa arate lumii cat de murdari sunt romanii. Cam asa doresc eu sa arate un Presedinte al Romaniei. Unul pe care stau hainele, unul care vorbeste bine o limba straina, unul care poate avea o atitudine verticala. Pacat de episodul cu Hotnews si inainte cu iesirea in strada la o manifestatie neautorizata .

    Stie cineva ,kakatul ala de Pantazi ce natie e de e asa scarbit de romani si ii stropeste cu noroi?! FMM de nenorocit ordinar!
    Last edited by Tim; 10th June 2017 at 12:14.

  17. #4259
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    O "vizita perfecta." La fel ca acele "vizite" pe care le faceau domnitorii romani la Inalta Poarta.

    ps- singurul lucru pe care trebuia sa-l "scoata" jolanis erau vizele pentru amaratii de romani. Dar subjectul nici nu a fost trecut in agenda. Dar - in schimb- vorbeste mai bine engleza decat romana. Si asta e un mare castig national.

  18. #4260
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Asist la o isterie nationala legata de "marea" vizita a lui ciolanis in sua. Isterie propagata de toate posturile media in frunte cu a3. Gadea, R.Tudor, Grecu @co. o privesc ca pe o chestie "istorica".
    Pentru mine totul se poate rezuma la o singura imagine : Cea de la primirea la Casa Alba. Dupa ce ciolanis a coborat din masina. In loc sa-l invite sa intre primul ( ca oaspete) - Trump a intrat el primul. Asa i-a transmis clar : Eu sunt Stapanul si Tu esti Sluga. Restul sunt amanunte NESEMNIFICATIVE.

  19. #4261
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    asa e, nebunule, nu au stat lucrurile ca atunci cand a fost dragnea in sua.

    mai tii minte ce frumos i-au intins covorul rosu, cum nu l-au considerat un ***** si chiar au vorbit cu el? da. nici noi....

  20. #4262
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    C.a.c.a.t, daca il lasa pe Klaus sa intre primul apoi ziceau astia ca l-a privit Trump ca pe o femeie pe al nostru

    Bine, paul isi face datoria...

  21. #4263
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Acum pregatiti-va de atentate teroriste adevarate !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •