Page 201 of 211 FirstFirst ... 101151191199200201202203 ... LastLast
Results 4,201 to 4,221 of 4427

Thread: Klaus Iohannis, presedintele Romaniei

  1. #4201
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    na Tylere,ai fost basist,ziarist,sorosist,multinationalist...acum mai esti si johanist si chiar ca le-ai avut pe toate...
    granita la Orsova!

  2. #4202
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    moama, ce va da timache din toate pozitiile.

    mooie culaie & prostimii de pretutindeni!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #4203
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    asa-i,ne da de aproape nu le mai poate duce...pai crezi ca-i usor s-o tina numa-n foarfeci,risturi si vole-uri...
    granita la Orsova!

  4. #4204
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    esti groggy bre cipane, se vede din oltenia.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  5. #4205
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    l-o fi lovit iar stivuitorul.......

  6. #4206
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    Ja Ja...
    granita la Orsova!

  7. #4207
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    imi dai voie sa te contrazic?
    1 casa a fost retrocedata de catre stat unui civil prin acte false deci acum casa revine statului
    2 s-a dovedit ca KI stia de actele false prin care a fost obtinuta casa. ba mai mult , urmatoarele case au fost cumparate cu bani obtinuti din inchirierea acestei case ( asa a sustinut KI ) deci ele sunt fructul unei infractiuni de falls si trebuie aplicata celebra confiscare extinsa.



    eu de asta tot spun, atentie ce va doriti ca s-ar putea sa vi se intample.
    http://www.stiripesurse.ro/un-avocat...s_1181471.html
    1. de aici, ca si din alte surse reiese altceva. sincer nu stiu 100% cum sta treaba, dar iti spun ca am citit in destule locuri ca e vorba de o familie, nu de stat.
    2. te rog sa imi arati unde s-a dovedit ca stia despre actele false, eu nu am auzit nimic in acest sens.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  8. #4208
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    http://www.stiripesurse.ro/un-avocat...s_1181471.html
    1. de aici, ca si din alte surse reiese altceva. sincer nu stiu 100% cum sta treaba, dar iti spun ca am citit in destule locuri ca e vorba de o familie, nu de stat.
    2. te rog sa imi arati unde s-a dovedit ca stia despre actele false, eu nu am auzit nimic in acest sens.
    sursa citata de tine:


    "Klaus Iohannis a pierdut definitiv în instanță cea mai importantă casă pe care o avea. Curtea de Apel Pitești a decis să respingă recursul în anulare și soții Iohannis au pierdut imobilul din Sibiu. Avocatul Virgiliu Viorel Vulcan, reprezentantul celor cu care s-a judecat familia prezidențială, a declarat, într-o intervenție telefonică la Sinteza zilei, că familia Iohannis cunoștea cum s-a falsificat lanțul succesional în cazul casei din Sibiu pierdută în instanță.

  9. #4209
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Lol, asta e sursa? Avocatul ala putea sa declare ca Iohannis si-a sodomizat propria mama si apoi a vandut-o pe bucati rachetilor bulgari. Mai ales ca aia ar fi si crezut, fiind de la Antena 3. Credeam ca vii cu o sursa credibila...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  10. #4210
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    cristirachiudevin , astept sa imi spun de unde esti tu de pamant!
    Teleorman

  11. #4211
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Teleorman
    E un paNflet, nu?
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  12. #4212
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    :d :d :d

  13. #4213
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ce s-a plafonat timache. nici un protest nu mai e in stare sa faca precum in vremurile bune.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #4214
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    na Tylere,ai fost basist,ziarist,sorosist,multinationalist...acum mai esti si johanist si chiar ca le-ai avut pe toate...
    Unde mai pui ca am un coi mai mare si altul mai mic!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  15. #4215
    sport legend
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Deutschland
    Posts
    814
    Reputatie
    1
    casele lui klaus bucuria nebunilor.

    banuiesc ca la antena3 e deja delir total...cu atat mai mult carciumarii cu adn de miner care se cred banateni sau chilotii de miguri virtuale

  16. #4216
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Iata o prima reactie pertinenta in cazul fraudei de case reactie venita de la un cetatean american.

  17. #4217
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Avem case frumoase si libere
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  18. #4218
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Te faci ca ploua sau ce dracu surse mai vrei?

    Ai auzit de art.323 cod Penal, nu civil ? Sa stii ca ai falsificat inscrisuri si ca ai obtinut foloase necuvenite - asta ce inseamna? Nu poti prosti un popor intreg pe care ai pretentia sa-l conduci.
    Oricat l-ati 'iubi' voi pe johannis tot un nenorocit ramane. Bravo judecatorilor care au avut curajul sa-l rada. Ar mai trebui ca si procurorii care au incalcat legea cu buna stiinta sa aiba parte de ani grei de puscarie.
    Si ar mai fi ceva : "Uzul de fals", cel puțin pentru d-na Carmen Iohannis (care nu are imunitatea prezidențială ca bărbat-su) a fost cumva dezincriminat? Sau cercetările penale, împotriva d-nei, vor începe abia după ce va intra în vigoare legea grațierii?
    Mi-e teama ca tu halesti informatiile fara le mai treci prin vreun filtru. Ai o gaura in caput, iar luju, antena3, rtv etc iti toarna toate laturile lor pe acolo.

    Tu chiar nu intelegi ca nu s-a adus in discutie de catre instanta decat faptul ca Iohannis a cumparat casa de la cineva care nu o obtinuse legal. Nu s-a dovedit nici ca Iohannis a stiut ca a cumparat o casa obtinuta ilegal, nici ca a contribuit la falsificare. Iar daca tu chiar iei de bune afirmatiile unui avocat aflat in alta tabara adversa (adica unul platit sa nu spuna decat adevarul clientului) , inseamna ca spiritul tau critic s-a vaporizat complet.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  19. #4219
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    io altceva nu pricep: daca ai un coi mic si unul mare cum de sunt amandoua grele?

  20. #4220
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    io altceva nu pricep: daca ai un coi mic si unul mare cum de sunt amandoua grele?
    avand scrotul monocameral, coiul mic graviteaza in jurul cerui mare, centrifuga rezultata avand efect de bumerang asupra acceleratiei gravitationale.
    la fel ca si paul cand face looping-urile cu mig-ul in jurul elicopterului din care a fost parasutat.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  21. #4221
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    Separam ouale, albusurile le batem spuma cu putina sare............................................
    auzi tylere, ba separate, ba centrifugate.......

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •