Page 5 of 14 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 275

Thread: FA Cup 2014-2015

  1. #85
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Cu chiu cu vai egalam si noi la Bolton Stiu pe cineva care se bucura aproape la fel de mult ca un fan Liverpool pt golul asta

    LE: Hahahaha La fix.
    Muzzwrinka

  2. #86
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Bine c-a vrut sa dea in portar, ca de vroia sa dadea gol, dadea iar in bara!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #87
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Acum stii si tu cum e sa fii fan LFC You got a taste of it
    Muzzwrinka

  4. #88
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    GOOOOOL Coutinho
    Muzzwrinka

  5. #89
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,783
    Reputatie
    1

    Ce noroc ... si ce tristi erau acum 5 minute
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #90
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Luis Garcia10 View Post
    Acum stii si tu cum e sa fii fan LFC You got a taste of it
    Bara-gol! Fute-v-ati pasarelele!

    Daca batea ieri Bayern puneam 4 mil sa scot 12 ca si contra, asa am pus doar 2 sa scot 6... fata de 17 cu mult prea putin, cu 11 prea putin.
    Si azi m-a scos rahatul ala de Dortmund, deja am pierdut 7 mil pariate in 2 zile pe Germania asta de rahat, mai lipsea si Liverpool care are singurul obiectiv realizabil anu asta cupa asta amarata si sa-i scoata mucialaii fara sa le dea gol 180 de minute, asta le punea capac!



    PS: Avu Gudjonsen ocazie de 2-0 cu capu din fata portii!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #91
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    da , fenomenal.
    sterling o sa frece o banca pe la real.

    cou in schimb e foarte injurat, dar e potential world class.
    retired.

  8. #92
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,783
    Reputatie
    1
    Optimi

    14 februarie:
    West Bromwich Albion - West Ham United
    Blackburn Rovers - Stoke City
    Bradford City - Sunderland
    Derby County - Reading FC
    Crystal Palace - Liverpool

    15 februarie:
    Aston Villa - Leicester City
    Arsenal - Middlesbrough FC

    16 februarie:
    Preston North End - Manchester United
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #93
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    da , fenomenal.
    sterling o sa frece o banca pe la real.
    Da ce, negrii mici joaca la Real!? Nu stiam.


    PS: Cu cele 3 echipe de traditie ale Angliei mai arata cumva cea mai de traditie competitie din lume. Mercenarii OUT!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #94
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    e si facuta treaba. ala de la anu freaca o banca pe undeva pe afara, doar daca nu se duce la city sa se uite la optimi ucl la tv.
    retired.

  11. #95
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Bara-gol! Fute-v-ati pasarelele!

    Daca batea ieri Bayern puneam 4 mil sa scot 12 ca si contra, asa am pus doar 2 sa scot 6... fata de 17 cu mult prea putin, cu 11 prea putin.
    Si azi m-a scos rahatul ala de Dortmund, deja am pierdut 7 mil pariate in 2 zile pe Germania asta de rahat, mai lipsea si Liverpool care are singurul obiectiv realizabil anu asta cupa asta amarata si sa-i scoata mucialaii fara sa le dea gol 180 de minute, asta le punea capac!
    Cupa asta amarata e singurul trofeu a lui Arsenal de o gramada de vreme incoace.
    Iar Liverpool inca mai e in Europa League si cu sanse la locul 4.
    Muzzwrinka

  12. #96
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    deci avem in optimi: liverpool, man utd si arsenal

    in mod normal una din cele 3 trebuie sa castige trofeul...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  13. #97
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Luis Garcia10 View Post
    Iar Liverpool inca mai e in Europa League si cu sanse la locul 4.
    Am tot vazut asta si pe topic la Bundesliga. Ca Dortmund mai are sanse la CL, Liverpool mai are, cei care tine cu Tottenham sunt siguri ca o sa prinda locul 4, Sotton la fel, la United nu se pune problema etc..

    Arsenal acum atinge forma maxima(in ultimile 17 meciuri are 14 castigate), e pe 5 la egalitate cu locul 4, cu un program mai lejer ca adversarele directe si totusi eu sunt sigur ca o sa terminam pe 6 sau 7.

    Sunt eu cel mai pesimist om din lume ? Sau exagerati voi ?


    Bolton merita felicitata, a jucat cu rezervele si a rezistat atata .

  14. #98
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Luis Garcia10 View Post
    Cupa asta amarata e singurul trofeu a lui Arsenal de o gramada de vreme incoace.
    Nu uita de supercupa man, supercupa! Scor de neprezentare cica, campioanei!

    Quote Originally Posted by Luis Garcia10 View Post
    Iar Liverpool inca mai e in Europa League si cu sanse la locul 5.
    Fixed that for u.

    Quote Originally Posted by Sir. Eko View Post
    Arsenal acum atinge forma maxima(in ultimile 17 meciuri are 14 castigate), e pe 5 la egalitate cu locul 4, cu un program mai lejer ca adversarele directe si totusi eu sunt sigur ca o sa terminam pe 6 sau 7.

    Sunt eu cel mai pesimist om din lume ? Sau exagerati voi ?
    Cred ca Mercur are ascendent in Jupiter sau ceva ca sunteti toti pe dos!
    Sanse la locu 4 Arsenal are peste 50%, restu sa-si imparta procentele ce-au ramas intre ele.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #99
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Eu sunt un suporter al lui Spurs si din cate am citit si pe site-urile serioase ale suporterilor lui Tottenham mai nimeni nu vorbeste ca Spurs sigur va lua locul patru ca sa nu zic altceva. In ultimii 10 ani s-a intamplat doar de doua ori iar intr-una din dati n-am mers in Ch L. In plus clubul nu are bugetul necesar determinat de lipsa unui stadion cu capacitate mai mare decat cea actuala pentru a deveni atractiv pentru marile vedete care vor sa fie platite comparativ cu celelalte cluburi cu pretenii de partcipare anuala la Ch L. In schimb, lumea este in sfarsit multumita ca s-a primenit lotul cu jucatori foarte tineri, multi din propria pepiniera si ca lotul de baza s-a conturat si joaca ceea ce MP isi doreste si nu in cele din urma ca, se pare, metodele de antrenament ale argentinianului au dus pentru prima data ca Spurs sa aiba o situatie excelenta in ceea ce priveste accidentarile desi a jucat cele mai multe jocuri din echipele din EPL, la acesta ora. Eko, eu cred ca Arsenal are o situaite foarte buna de a candida nu numai la locul patru ci chiar la locul trei. Achizitiile foarte bune si revenirea in lot a unor jucatori de baza accidentai stau la baza prognozei mele. MU cred ca va prinde si ea un loc in primele patru mai ales ca are marele avantaj ca nu se gandeste decat la Cupa Angliei, in afara de campionat. Cam atat. Ah, COYS!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  16. #100
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sir. Eko View Post
    Am tot vazut asta si pe topic la Bundesliga. Ca Dortmund mai are sanse la CL, Liverpool mai are, cei care tine cu Tottenham sunt siguri ca o sa prinda locul 4, Sotton la fel, la United nu se pune problema etc..

    Arsenal acum atinge forma maxima(in ultimile 17 meciuri are 14 castigate), e pe 5 la egalitate cu locul 4, cu un program mai lejer ca adversarele directe si totusi eu sunt sigur ca o sa terminam pe 6 sau 7.

    Sunt eu cel mai pesimist om din lume ? Sau exagerati voi ?


    Bolton merita felicitata, a jucat cu rezervele si a rezistat atata .
    Ma bucur ca m-ai lamurit ca nu mai avem sanse. Nu stiu cum am putut sa ma gandesc macar la asta.
    Muzzwrinka

  17. #101
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Cred ca ai dat quote la persoana gresita, Eko zicea ca el e sigur ca termina pe 6 sau pe 7!
    Sau poate tu ai simtit o ironie in vocea lui!? Sa fi fost el ironic de aproape juma de an incoace si sa nu ne fi dat seama noi restul!?!!?

    Eko, u naugthy, u had evan less doubts than me this season, u wore just mocking all the rest!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #102
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Cand imi face comparatia cu fanii lui Dortmund care spera la UCL si da quote la o simpla afirmatie a mea, atunci evident ca simt ironia lui Eko.
    Muzzwrinka

  19. #103
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Mama frate da ce esti asa butthurt ?
    Zici ca esti ceva feminista din aia sensibila. Se pare ca e chiar adevarat cand fac aia misto de voi, always the victim, nu se poate discuta. Totul e vazut ca o conspiratie, o ironie, un atac ascuns ...geez.

  20. #104
    sport legend jo27's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    3,421
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sir. Eko View Post
    Am tot vazut asta si pe topic la Bundesliga. Ca Dortmund mai are sanse la CL, Liverpool mai are, cei care tine cu Tottenham sunt siguri ca o sa prinda locul 4, Sotton la fel, la United nu se pune problema etc..

    Arsenal acum atinge forma maxima(in ultimile 17 meciuri are 14 castigate), e pe 5 la egalitate cu locul 4, cu un program mai lejer ca adversarele directe si totusi eu sunt sigur ca o sa terminam pe 6 sau 7.

    Sunt eu cel mai pesimist om din lume ? Sau exagerati voi ?


    Bolton merita felicitata, a jucat cu rezervele si a rezistat atata .
    Una e ce sanse mai au echipele si alta ceea ce cred fanii lor ca vor face.

    Faptul ca tu esti sigur ca terminati pe 6, iar cei ai lui T'ham ca termina pe 4 (desi n-am auzit niciun fan T'ham proclamind lucrul asta) n-are nici o relevanta asupra sanseor reale ale acestor echipe. Si da, dupa posturile tale pe forumul asta, pari cam pesimist

    Parerea mea e ca Arsenal are sansele cele mai mari la locul 3, mai ales in conditiile in care, probabil, nu vor trece de sferturile CL (sa vedem daca trec de optimi, mai intii). United au cel mai lejer program, ca nr. de meciuri, insa lucrurile par cam neclare acolo... sa zicem ca ar fi favoritii 2 din grupul urmaritoarelor lui City si Chelsea. Iar L'pool, T'ham si Soton au sanse egale si nu de neglijat pt a se infiltra in acest grup. La urma urmei, diferenta de puncte este foarte mica intre cea mai bine si cea mai prost clasata echipa din acest grup.

  21. #105
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Ce zice Jo este foarte valabil cu un amendament: Arsenal niciodata nu lipseste din top 4, iar daca trecem sau nu de sferturi mai vedem!
    In afara de Real, Barca, Bayern si Chelsea cam toate restu e improbabil sa treaca de sferturi!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •