Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 33 of 33

Thread: OLS Draw Challenge Week 26: Cincy | Felicitari Cipri!

  1. #22
    sport legend quebec's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    EGGD + LROP
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post

    PS: Daca tot insiti, stii bine ca daca l-ai ales pe Federer, sansele sa castigi turneul erau oricum 0, nu?

    Io si cu JD vom fi castigatorii morali daca castiga Federer la Cincy

  2. #23
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Si daca eu puneam deadline-ul sambata, ce se intampla? Sau pun deadline-ul exact inainte de finala, ca sa fie treaba treaba. Aici doar vrei sa te dai cocos. Dar lucrurile sunt clare si au fost de la inceput: deadline-ul e ora inceperii primului meci de pe tablou si toata lumea stie asta.
    Nu am vrut sa ma dau cocos, am vrut sa vad cand e deadline-ul pentru ca nu-mi place sa-mi rup din timpul liber cand pot sa postez de la servici in zi de lucru, nu in duminica dracului din timpul meu personal. Si expres am cautat sa vad daca pot posta luni ca tu tot timpul pui daca nu in titlu macar in postare cand e deadline-ul, neavandul in titlu l-am cautat in postare, scria luni deci la 23 fara un sfert mi-am zis ca nu-mi irosesc 10-15 minute din seara pe asta cand pot s-o fac maine la servici cand nu pot sa ma uit la filme sau sa ma joc jocuri RPG sa ma masturbez in voie sau orice alta activitate din care n-am eu chef sa-mi rup din timpul meu pentru ca stiu ca scrie in regulament ca dead-line-ul e luni si nu ma bazez ca oamenii nu-si respecta cuvantul, cand pot sa ma bazez ca si-l respecta si eu pot sa-mi fac treburile asa cum mi le planific.
    Asta a fost tot, nici un cocos, doar optimizare a planurilor.
    Quote Originally Posted by quebec View Post
    Io si cu JD vom fi castigatorii morali daca castiga Federer la Cincy
    Irelevant! Doar punctele conteaza, ca pentru asta jucam si acum ne ies cu handicap de mii pe niste prostii.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #24
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Vad ca toata lumea merge pe Djokovic, nu mai fac gresala asta dupa ce-am facut-o la cel precedent si m-a costat titlul. Aici Djokovic e mereu praf, zero titluri luate, mereu a fost lesinat la acest turneu mai ales in finala, si daca stiu ca ceva conteaza, atunci traditia e aia.
    Singurii care am stiut ca Djokovic e praf aici, de parca era mare secret, mie si lu Quebec si nu ne-a fost permis sa facem parte din concurs pe niste prostii... poftim!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #25
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    http://i.imgur.com/Fz52HMH.png

    Felicitari Cipri!

  5. #26
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Ce gluma buna!

    Castigatori morali, Quebec? Cu ce te incalzeste asta cand Eddy n-are chef sa ne lase la Turneul Campionilor pe talente din asta de moderator ce creeaza conflicte pt ca nu-si respecta propriul cuvant!? Ei lasa, n-avem noi loc acolo, sa mearga astia cu pronosticul de Djokovic castiga turneul la care e cel mai praf, pana atunci probabil sarbul isi va reaminti si cum sa joace tenis dandu-le sansa pronosticarilor astora din Djokovic-Only-Club sa-si pastreze primele 8 pozitii in clasament mult si bine!

    PS: Si Pistolaru cu Murray!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #27
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Daca esti asa doritor sa joci la Turneul Campionilor, te asigur ca o sa ajungi acolo. La ce participare avem in ultima vreme, cand de abia gasesc 5 oameni care sa posteze, o sa ajungi acolo si daca nu mai postezi la niciun turneu pana la final. Ma tem ca nici macar 8 nu o sa fim atunci.

  7. #28
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Obisnuiam sa fim si 10 la turneele mari. Acum abia ne strangem 5-6. Dafuq?!


    Cipri ce duel avem acolo la locul 1

  8. #29
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Pai cred ca s-a plictisit lumea Parca asta e al 4-lea an de cand jucam asta. Eu l-am organizat aici ca a fost misto sa ne intrecem intre noi. Altfel e treaba pe MTF unde se strang cel putin 50 la fiecare turneu.

  9. #30
    sport legend quebec's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    EGGD + LROP
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post

    PS: Daca tot insiti, stii bine ca daca l-ai ales pe Federer, sansele sa castigi turneul erau oricum 0, nu?
    Good job Eddy

  10. #31
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0

    Nici cum nu e bine cu Eddy, Federer c-a pierdut cu Del Potro dupa cel mai bun meci din istoria hard-ului in finala USO e mort, Ferrer ca l-a tot batut de vreo 6-7 ori e zero in tenis. Cred ca cel mai bine ar fi fost jucatorii astia sa-si fi ales alta liga sa joace tenis, nu ATP-ul lui Del Potro!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #32
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Data viitoare stiu ce zic ca sa iasa cum vreau eu Toata lumea a fost lipsita de chef in turneul asta...zici ca toti s-au insurat recent.

  12. #33
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Obisnuiam sa fim si 10 la turneele mari. Acum abia ne strangem 5-6. Dafuq?!


    Cipri ce duel avem acolo la locul 1
    Un duel interesant !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •