Results 1 to 7 of 7

Thread: Isaila si-a dat demisia de la Astra !

  1. #1
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0

    Arrow Isaila si-a dat demisia de la Astra !

    Dupa egalul de ieri cu Otelul si criticile dure aduse de patronul Ioan Niculae, Daniel Isaila a hotarat sa-si puna demisia pe masa .
    Daca doriti sa comentati .

    "S-au strîns prea multe! Am decis să plec, chiar dacă urmează meciul din Cupă!
    Vreau să le mulțumesc jucătorilor pentru tot ce au făcut, au fost niște băieți minunați"


    http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/bomb...lt-422192.html
    http://www.fanatik.ro/exclusiv-isail...096#ad-image-0
    http://m.ziuanews.ro/sport/daniel-is...a-multe-117319
    http://www.ziare.com/astra-giurgiu/s...sionat-1289282
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #2
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Absurd sa-ti ataci propriul antrenor asa "asta nu-i antrenor"... Niculae nu e in toate mintile, Astra inca e in cupa si pe locul 2. Ce pretentii are, locul 1? Uita-te la jucatori, la salarii, la suporteri... suporterii te mai imping de la spate cateodata, lucrurile astea conteaza.

    Sa zica merci de locul 2, Isaila merita o marire de salariu
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  3. #3
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Ce sa comentam???? Poate doar faptul ca nu doar Gigi da afara antrenori prin declaratiile facute in media. Intr-un fel e normal, chiar daca unii cred ca cei care baga bani nu au voie sa dea declaratii dupa meciuri.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #4
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Da, e de comentat, niculae asta este de 10x mai prost ca gigi . Ar trebui sa-i pupe talpile lui Isaila pentru ce a facut la Giurgiu, asa dupa cum spune Sevilla, o echipa fara suporteri si fara mari realizari .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  5. #5
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    Am sa vars o lacrima...
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  6. #6
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    ole, ole, multumim otelule !
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  7. #7
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Neculaie isi calca in picioare angajatii, sterge pe jos cu ei, ii umileste pentru banii pe care le da.

    Un ******** jegos.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •