Page 363 of 382 FirstFirst ... 263313353361362363364365373 ... LastLast
Results 7,603 to 7,623 of 8016

Thread: Lista rusinii

  1. #7603
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    invectivele mele au crescut proportional cu nr de postari sterse/mutate.sunt 21 de postari! basca cele de pe admin.
    sry.dar si ei te-au jignit pe tine.in fapt zilnic dupa cum observ de cateva zile.tu esti prea domn.eu,le dau peste gura!
    merci ptr incheierea situatiei.
    eram in stare sa postez toata noaptea.doar sunt cu nevoi speciale!

  2. #7604
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Gata, ia pastilele, baga-te in pat, ia-ti starwarsii in brate si baga somnic. Dupa o zi asa zbuciumata o sa dormi ca un prunc... special!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #7605
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    )))))))


    Bun, acum sanctionam si noi jignirile si spamm-ul facut pe tot forumul?
    laba trista,nu sunt spammuri.au texte schimbate.dar la mintea ta.decerebrata...
    laba trista,razi dar nu este rasul tau.

  4. #7606
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Gata, ia pastilele, baga-te in pat, ia-ti starwarsii in brate si baga somnic. Dupa o zi asa zbuciumata o sa dormi ca un prunc... special!
    nu am ce pastile sa iau.asa ca las-o ca macane!

    ti-a tras-o sefu' si ai ochii injectati de ura.chitchiroane! sau histrioane?!
    Last edited by Lordliv; 30th September 2017 at 23:51.

  5. #7607
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Daca ai stii tu ce caterinca face Marius de tine acum pe RA...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #7608
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    foarte bine.sa vada ca-i urmaresc activitatea.dogioilor.

    ps.sterge toate postarile de pe threadul ala timpit si te iert.sau lasa cate una de prasila.
    n.b.

  7. #7609
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Neah, lasa acolo materialul ca mai intra useri noi si e bine sa te cunoasca inainte sa te ia vreunul in serios.
    Plus ca e bine ca apare de mai multe ori. Asta e semn clar ca ai spus ceva serios
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #7610
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Marius nu mai intra pe forum de multa vreme. Il cunosc deci nu are clone.
    O sa revina probabil in caz ca vom rezolva problema cu frustrarea sa ca nu a fost pus SM. (din cauza mea). Merita dar in situatia respectiva nu era oportun. E inteligent deci va intelege.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #7611
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Neah, lasa acolo materialul ca mai intra useri noi si e bine sa te cunoasca inainte sa te ia vreunul in serios.
    Plus ca e bine ca apare de mai multe ori. Asta e semn clar ca ai spus ceva serios
    cine trebuie sa ma ia in serios,ma ia.
    pana si voi astia din gasca lui marius ma luati in serios.ce ai facut astazi demonstreaza acest lucru.laba trista.

    ps.pariziene,hotarati-va este sau nu marius?

  10. #7612
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Cum spuneam, threadul asta nu e pentru chat!
    Cat despre Marius, el este sau poate nu este? Aceasta-i intrebarea!
    Al carei raspuns nu o sa il stii sigur niciodata, indiferent cat te minte frantuzul
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #7613
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    indiferent cat te minte frantuzul
    Eu nu mint, becalofilule
    5-0, pe cuvant ... PSG - Steaua
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #7614
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ce-ti mai place sa te joci cu mintile si asa ratacite ale olteanului

    Ca tot vad ca te pricepi la fotbal. De dinamo ce stii?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #7615
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Dinamo este prima echipa din istoria fotbalului romanesc care a ajuns in semifinale CL A pierdut calificarea in finala la un singur gol diferenta.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #7616
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Mai mult ca sigur ca este si prima echipa din lume care a ajuns in CL. Altfel era eliminata inca de la primul antrenament
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  15. #7617
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Scazi in opinia userilor, si nu numai, cu astfel de postari lipsite de cunostinta fotbalistica. Sper ca esti constient ... si sobru
    Te las in bratele lui Leo ...
    Suntem pe lista rusinii ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #7618
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    1. Intr-un interviu acordat ziare.com în noiembrie 2014, în contextul scandalului "Elena Udrea si Alina Bica, la Paris", Laura Codruta Kovesi a fost întrebată dacă iese la cumpărături împreună cu politicieni în timpul liber. Cu acest prilej, sefa DNA a răspuns: "Niciodată nu mă văd cu politicieni, cel putin în timpul liber. Uneori, datorită atributiilor de serviciu, trebuie să interactionez (cu politicieni), dar doar la întâlniri institutionale si la activităti institutionale. În timpul liber nu mă văd cu politicieni si nu mă întâlnesc cu ei".
    2. CC a stabilit ca in cazul OUG 13 , DNA a incalcat Constitutia. KWJ - garantul Constitutiei - declara ca e f.multumit de DNA.
    3. Va urma ....


    Suntem pe lista rusinii? A cui rusine?

  17. #7619
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Cum spuneam, threadul asta nu e pentru chat!
    Cat despre Marius, el este sau poate nu este? Aceasta-i intrebarea!
    Al carei raspuns nu o sa il stii sigur niciodata, indiferent cat te minte frantuzul
    marius exista.altfel nu l-ati mai tine moderator.si este bagat ,ca si unii dintre voi, intr-o retea anti romaneasca.baietas,stiu mai multe despre voi decat va inchipuiti in visele voastre.
    esti un bun incasator-o stiam de mult.puterea mea de persuasiune insa te-a dovedit. mi-am batut joc de tine ( din nou...) si te-am dus unde am vrut eu.cand vreau ceva obtin.asa am reusit in viata.
    norocul tau este ca sunt destul de ocupat ca sa intru des pe aici.altfel te-as duce la paroxism,baietas!
    cum spuneam,ai distrus sectiunea politica de pe ols.asta a fost si scopul,nu-i asa?
    dar te anunt ca vor veni vremuri grele.pentru voi. pentru cei care dati in tot ce este romanesc.care pe care...
    ne mai auzim!

  18. #7620
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Preput, "lupte" dai tu in imaginatia ta. Probabil, fiind inconjurat de armata de starwarsi, chiar te simti angajat in vreo mare batalie. Ieri te-am facut sa dai in boala copii fara sa iti adresez macar un cuvant. Despre ce pana mea vorbesti aici?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  19. #7621
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    CLUBUL SECRET AL FEMEILOR maestre în ARTA AMORULUI. Imagini senzationale +18 din CUIBURILE PLĂCERILOR
    http://evz.ro/club-secret-femei-fara-sutien.html

    Se întâmplă de câtiva ani, dar bărbatii au aflat foarte târziu. Clubul secret al femeilor care nu poartă sutien a fost o comunitate VIP timp de patru ani, dar acum, totul s-a aflat si a ajuns în presă.

  20. #7622
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Elena Udrea dezvăluie LISTA jurnaliČ™tilor acoperiČ›i, aflaČ›i în subordinea lui Florian Coldea


    Elena Udrea susČ›ine că Č™efii SRI aveau o colaborare foarte strânsă cu SUA Č™i multe dintre ordinele pentru România veneau de peste ocean. De asemenea, Florian Coldea încerca să controleze inclusiv cine intra la Ambasada SUA la BucureČ™ti, inclusiv în ceea ce priveČ™te jurnaliČ™tii.

    ”Inclusiv la ambasada SUA, Florian Coldea controla cine intră, că nu intra oricine. Veneau mulČ›i oameni din SUA, care efectuau vizite la ambasada SUA, iar jurnaliČ™tii intrau doar pe bază de listă. Chiar eu am fost rugată de mai mulČ›i jurnaliČ™ti să le facilitez intrare la ambasadă, dar acolo intrau doar cei agreaČ›i de Florian Coldea, care puneau doar întrebările lor. Nu aveai loc acolo de Ioana Ene Dogioiu, de Dan Tapalagă, de Andreea Pora, mai sunt Č™i alČ›ii”, a mai spus Udrea.

    http://www.stiripesurse.ro/elena-udr...a_1229044.html

    din nou apare numele acestei parasute se.curiste dogioiu de la ziare.com,sefa moderatorului marius de pe ols.inca in functie!
    cel care impreuna cu gasca sa mizerabila a facut apologia regimului mizerabil al lui basescu pe ols ani la randul... jigodii feisbuciste.slugile anacondei.

    ps sluga hingherul sa-si salute sefu' marius pe ra!

  21. #7623
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    eu inca sper ca va veni acea vreme in care acesti ticalosi vor deconta. cu dobanda, normal!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •