Page 373 of 382 FirstFirst ... 273323363371372373374375 ... LastLast
Results 7,813 to 7,833 of 8016

Thread: Lista rusinii

  1. #7813
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Ionica ,erou national.Il propun pt functia de SM!

  2. #7814
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    dupa iesirea fosilei bancii nationale,vasilescu,care a declarat ca entitatea este independenta fata de poporul roman a venit si efectul acestei independente.
    banca națională a României a scăzut cu 20% garanția pe care trebuia să o depună băncile particulare. așa și-au externalizat profitul. in felul acesta a crescut ROBORUL.
    in felul acesta au fost retrasi vreo 500 mil de euro.
    cum se numeste aceasta actiune,daca nu tradare de tara...

  3. #7815
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    A fost show total ieri. Am urmarit cu atentie desfasurarea evenimentelor. Cei 3 banati - Hingherul, Sevilla si Gioni - reprezinta un segment important din uzerii activi de pe OLS. Sa bagi la racoare 3 din 8 e cumplit.
    N-ai fost atent, Sevilla nu este bannat.

  4. #7816
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    corect.pe lista rusinii.sevilla nu a fost banat.desi si-a folosit un char bannat varsand ineptii si injurii toata seara/noapte trecuta...

  5. #7817
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    ce asemanare intre specimenele care se arunca pe masinile deputatilor spunand ca au fost loviti de ele-ce cauta pe strada? si specimenele sorosiste ale olsului care dupa ce provoaca,arunca injurii,trateaza cu dispret alti useri,se vaita ca niste babe daca sunt contrati!
    aceasta comportare mizerabila a se.curistului itist sevilla duce la recrudescenta conflictelor pe ols.

    daca acest specimen oligofren,clovnul olsului,omul de legatura al scursurii ziare .com aici, mai ramane moderator aici,eu ,lordliv,ma retrag ca iulian cativa ani de pe ols! cum m-am mai retras!
    nu am nici un interes sa postez aici si sa fiu batjocaorit de gasca basista ,probabil anacondista,transformata in scursuri sorosiste.
    pariziene,ai prea multa rabdare cu lichelele sorosiste.

    iuliene,astept rp-ul tau,desi am folosit un limbaj mult mai silentios decat cel folosit de alesii nostri.
    daca sunt la un pas de bann,sa fie.

  6. #7818
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    mama ce intrare furtunoasa de dupa cortina! ... relax tata ca nu te alearga nimeni ...hai sa discutam punctual si rezolvam tot

  7. #7819
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    daca sunt la un pas de bann,sa fie.
    tu te invarti pe langa bann de parca il cersesti dar de ieri suntem mai maleabili
    te rog nu-mi da motiv de RP ca deja cum am mai spus sunt batran, bolnav si nu mai pot urmari prea multe threaduri odata...daca mai scrii si tu pe alt thred ...si tu chiar meriti sa iti raspund
    Last edited by iulian; 6th December 2017 at 23:51.

  8. #7820
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0

    esti vechi si totusi nou pe aici.
    ma doare undeva de bann!
    viata mea nu este dedicata olsului,precum a lui hingheru,sevilla,cip sau novac.
    astia fara ols ar crapa.
    mai ales daca mai au si interese pecuniare.

    de dupa cortina?
    am vazut evenimentele hoardelor sorosiste de la tv si am intervenit.
    iar dupa amiaza vazusem postarea dezaxatului ala referitoare la o prezumtiva existenta a unui personaj din zalau.
    dezgustator!

  9. #7821
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    ps. sunt mai " batran" decat tine dar ma bucur de o sanatate infloritoare.
    asa ca rezist!

  10. #7822
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    #rezist si io...dar cat ?
    Appropo ...ajuta-ma cu unii pe aici ca mai nou ma acuza ca sunt oltean am trecut de faza cu vadim

  11. #7823
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    mda.pe ols se poarta discriminarea la adresa oltenilor.alta cutuma impotriva carei lupt.

    si apropo de raspunsurile senatorului nicolae pipitei chichirau sau cum pisici o cheama.
    fara exagerare.ma compar cu alesul.este greu sa nu invectivezi larvele umane...
    Last edited by Lordliv; 7th December 2017 at 00:23.

  12. #7824
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Ca sa folosesc o expresie cliseu: o imagine cat 1 000 de cuvinte:24774712_2072838702742573_4026704499634079399_n.jpg
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  13. #7825
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Vezi tu Tylere, aceasta imagine nu face decat sa ii creasca cota lui Nicolaie.Pentru cine analizeaza informatiile si nu se hraneste doar cu lozinci,s-a dovedit ca Voicu a fost o victima .Condamnarea lui a fost decisa in acea noapte in sufrageria lui Oprea.

  14. #7826
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Daca individul asta iti pare inocent, apoi noi chiar traim in state paralele...
    http://www.hotnews.ro/stiri-esential...ape-dosare.htm
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  15. #7827
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Asa e ,cum spui tu.Iar eu spun ca in intalnirea subversiva din sufrageria lui Oprea pilonii statului de drept au facut din infractorul Voicu o victima.Voicu nu a fost arestat pentru faptele lui penale ci pentru a fi scos din joc si a nu putea sa impiedice marea frauda electorala din decembrie 2009.

  16. #7828
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    ador inocentii cu figuri porcine si apucaturi haine.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  17. #7829
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    E rău cu rău, dar mai rău fără Chichirău?

    https://www.cotidianul.ro/e-rau-cu-r...ara-chichirau/
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  18. #7830
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Basescu, fraierul lui Putin!

    Si daca am ajuns sa dam miliarde de dolari pe rachete, avioane si corvete, in timp ce Armata romana nu are bani nici macar sa achizitioneze anvelope de iarna pentru rablele care trebuiau casate inca de pe vremea lui Ceausescu aceasta este doar pentru ca niciun politician sau demnitar roman nu a indraznit sa intrebe si ce dracu’ facem noi totusi cu 12 bucati de F16 la mana a doua daca rusii chiar vor sa ne ocupe?! De asemenea, aratarea “pisicii” ruse atinge deja cote paranoice, astfel ca, in timp ce germanii si austriecii fac pe capete afaceri cu Moscova, ambasadorul american Hans Klemm a ajuns sa ne avertizeze public ca daca Parlamentul Romaniei voteaza legea raspunderii magistratilor, atunci inseamna ca vom fi “incalecati” de rusi. De parca procurorul “Portocala” Negulescu va fi pus sa plateasca strict financiar, ci nu cu ani de libertate abuzurile grosolane comise, atunci, gata, tancurile rusesti au si intrat in Romania!

    http://www.national.ro/dezvaluiri/ba...n-608180.html/

  19. #7831

  20. #7832
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Iti e teama de dictatura, asa-i?
    "INTERZIS"!

  21. #7833
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    tie ti-e draga?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •