View Poll Results: Cine castiga?

Voters
24. You may not vote on this poll
  • Arsenal

    8 33.33%
  • Liverpool

    3 12.50%
  • Manchester United

    2 8.33%
  • Manchester City

    3 12.50%
  • Tottenham

    2 8.33%
  • Chelsea

    3 12.50%
  • Alta echipa, precizati pe thread

    3 12.50%
Page 5 of 17 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 340

Thread: FA Cup 2013-2014

  1. #85
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    E bun si asa. Mersi. Il trec la bookmarks, ca sa am pe ce sa imi beau cafeaua maine

  2. #86
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    cica sa vad si eu meciul pe sport.ro,dupa un minut s a intrerupt,ca la noi la nimeni asa ca am intrat macar sa vad cat s a terminat

  3. #87
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    patriot, tu vrei sa zici ca au bagat publicitate pe un meci inregistrat, fara sa astepte pauza?

    acum am dat si eu un pic pe sport.ro, ca sa vad ca e comentat de cel care conduce "sport.ro" (site-ul). lol

  4. #88
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    pare ok din captura asta
    haha ! that's my boy!
    retired.

  5. #89
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril View Post
    Sir Eko, lui Wenger i-au trebuit cel putin doi ani dupa celebrul 8-2 cu MU ca sa omogenizeze echipa. E normal sa ii iasa pasenta acum caci este un antrenor foarte bun si aici trebuie felicitata si conducerea cubului care nu a aplecat urechea la ce vor unii suporteri, unii fiind chiar si aici pe forum, pastrandu-l pe francez. Asa este, ne-ati batut cu sase accidentati contra...noua. Oricum, nu cred ca diferenta ar fi fost prea mare daca s-ar fi jucat cu efectivele intacte, noi fiind in constructie, cu un antrenor interimar si o echipa total noua, voi avand o echipa omogena, rezultat al unei munci de cel putin doi ani, cum am spus. Rose vine dupa o accidentare care l-a tinut pe tusa doua luni si jumatate, in plus pe partea lui joaca Erikson care nu prea face faza de aparare. Greseala, in seara asta, este explicata, insa, de oboseala. Va juca altfel cu Arsenal la primavara, vei vedea. Relansat, repet pentru ultima oara, Chirichies este al patrulea fundas central al lui Spurs, perechea titulara, in mod normal, este Kaboul cu Vertonghen. De la Arsenal, in afara de cei remarcati de Sir Eko l-as adauga pe Arteta, excelent tot sezonul.
    intrebarea ramane in picioare, miril: crezi ca ceilalti doi, vertonghen si kaboul, puteau face mai mult astazi? eu unul ma indoiesc. atat timp cat cazorla e liber ca pasarea cerului acolo, iar cei trei din centru mai ca se calca in picioare, e complicat. nu cred ca problema lui spurs e neaparat in defensiva. cum spuneai si tu, jocul inca nu se leaga. nici nu prea are cum intr-un timp atat de scurt.

  6. #90
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    comentator de pe siteul sport.ro


    "mda...ati stricat magia fotbalului britanic cu "sunt o picatura de mustar...pe un platou cu mici"
    retired.

  7. #91
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    reivan, trebuie sa-i intelegi ca e greu sa faci TRANSHUMANTA de la Takeshi's Catle la FA Cup.

  8. #92
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Relansat, raspunsul este, Sandro sau Paulinho sau chiar Capoue, in locul lui Bentaleb, jucator foarte talentat, international francez U19, dar neexperimentat, in ålus, repet di nou, echipa este ca si noua in comparatie cu sezonul trecut. Repet, repet, repet, avem 9 (noua) jucatori accidentati la ora asta. Noroc ca avem o trupa numeroasa, destul de buna dar care trebuie sa fie omogenizata de un antrenor experimentat gen Van Gaal sau Prandelli.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  9. #93
    alb-negru corello's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,784
    Reputatie
    1
    Maine producem surpriza

  10. #94
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    adica pierdeti?
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  11. #95
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    ßæü ñû
    çïñê èßté ßwåñßêå?
    retired.

  12. #96
    alb-negru corello's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Shinnok View Post
    adica pierdeti?

  13. #97
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,459
    Reputatie
    0
    Remarca mizerabila a unui comentator englez la adresa lui Chiriches, in particular, si in general la adresa romanilor: "nu joaca rau pentru un imigrant roman"
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  14. #98
    CSSex Addict. Dennis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Northampton, UK
    Posts
    1,560
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Remarca mizerabila a unui comentator englez la adresa lui Chiriches, in particular, si in general la adresa romanilor: "nu joaca rau pentru un imigrant roman"
    Ai inteles gresit comentariul, a spus "'A fine advert for Romanian immigrant labour.'", ceea ce nu e nicidecum 'o remarca mizerabila la adresa romanilor'

    A fost mai mult o remarca la adresa presei britanice, care de 3 luni bune de zile doar despre asta vorbeste.

    Personal mi s-a parut un comentariu foarte bun la adresa problemei, pentru ca nu denota nici negativul nici pozitivul (sau le denota pe ambele, depinde cum privesti situatia).
    Last edited by Dennis; 5th January 2014 at 15:21.
    You miss 100 percent of the shots you don’t take.

  15. #99
    sport legend lucian_iasi's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    IASI
    Posts
    9,670
    Reputatie
    1
    Nottingham Forest - West Ham 3-0
    Suntem cei mai buni din MOLDOVENI
    Suntem IESENI
    Si intotdeauna vom striga
    POLITEHNICA

    LLEYTON HEWITT

    ANA IVANOVIC

  16. #100
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,459
    Reputatie
    0
    Derby vs Chelsea

    min 15, 0-0
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  17. #101
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,459
    Reputatie
    0
    Eto'oooo...
    Cum sa tratezi o asemenea faza cu atata lejeritate.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  18. #102
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,459
    Reputatie
    0
    Pauza, doua bare si o prima repriza dominata autoritar de Chelsea.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  19. #103
    sport legend Claudiu96's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Giurgiu
    Posts
    986
    Reputatie
    1
    Mie lene sa vad mecul lui chelsea. Mai bine dadeau si aia de la prost.ro meciul lui Liverpool. Parea mai interesant, da' joaca Chelsea lui Murinho ...
    Vad ca Hest Ham s-a ars putin
    United - Swansea e de vazut. mi-as dori sa castige Swans
    Sunderland reuseste sa faca 2-1 ...
    Sper ca Lambert sa plece de la Aston Villa dupa umilinta din cupa. A cata oare ?

  20. #104
    alb-negru corello's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Claudiu96 View Post
    United - Swansea e de vazut. mi-as dori sa castige Swans
    Facem blatean cu ei. Se califica in cupa si luam punctele saptamana viitoare in campionat

  21. #105
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Big Sam

    Chelsea registering 0 shots on target in 55 mins against Derby. E adevarat ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •