Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 91

Thread: Cine va castiga Divizia A?

  1. #1
    ateu Colonelu''s Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    38
    Reputatie
    1

    Cine va castiga Divizia A?

    Deocamdata Rapid are un avans important , dar se pare ca Steaua si Dinamo si-au revenit si au inceput cursa de urmarire. Fc National e sus, Gloria Bistrita ramane revelatzia sezonului.

  2. #2
    incepator
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    34
    Reputatie
    1
    In calitate de fan dinamovist nu puteam sa nu votez cu Dinamo. Insa asta nu inseamna ca nu sunt realist. Sper ca Dinu sa faca o treaba buna de acum incolo, dar nu shtiu cat va mai dura acest reviriment al lui Dinamo.
    Be Loved, Be Blessed & BE...GONE

  3. #3
    Ultra
    Guest
    Merg pe mana lui Dinamo. Este in revenire si va fi campioana de toamna, daca nu si de final de sezon.

  4. #4
    incepator
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    6
    Reputatie
    1
    Rapid are un oarecare avans dar avand in vedere revenirile celor 2 echipe importante ale campionatului,Steaua si Dinamo,e greu de spus.Cred ca daca Rapid va termina turul pe locul 1 are cele mai multe sanse.

  5. #5
    junior
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    137
    Reputatie
    1
    Am votat Rapidul desi nu sunt fanul lor.Este singura echipa care joaca ceva apropiat de sportul numit in general fotbal.Dar,se pare ca Steaua si Dinamo "isi revin!!!"(sic).Daca la revenirea lor se adauga si revenirea vreunui Corpodean sau altul asemenea, Rapidul nu are decat sa tot joace fotbal,ca altcineva(Steaua sau Dinamo)va castiga campionatul.Dupa care urmeaza o alta reprezentare "onorabila" in cupele europene,etc,etc,.......(Oare de ce nu arbitreaza Corpodean meciurile echipelor romanesti in cupele europene,sa treaca si ele de turul preliminar???)

  6. #6
    ateu Colonelu''s Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    38
    Reputatie
    1
    Ce legatura are Corpodean cu Steaua si Dinamo? iar "momentul" lui Rapid s-a terminat cam dupa meciul cu Arnhem de la Bucuresti. oricum mai sunt multe etape si se poate intampla orice!
    [COLOR="DarkGreen"][SIZE="1"]I fear no one. I expect nothing. I am free.[/SIZE][/COLOR]

  7. #7
    incepator
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    Dinamo sau Rapid
    http://www.UTArad.2ya.com

  8. #8
    Ultra
    Guest
    Si iata ca Dinamo este pe locul doi.... Ce spuneam mai sus? Mai sint 4 etape si 7 puncte, vad ca lumea spune ca Rapidul este campioana de toaman, asta e ca anul trecut cand se zicea ca dinamo castiga campionatul cand nici nu incepuse returul.....

  9. #9
    Guest
    La rapidisti a intervenit si anul trecut autoultzumirea. Erau fruntasi, bine merci, si tot au dat-o in bara. Iar daca Rednic accepta oferta de la Standard Liege, salut Rapid... Ca n-o fi Rednic atat de prost sa plece cu mana goala de la Rapid... O sa-i ia cu el pe Schumaher, Rat si Bratu si de Rapid s-a ales r****u'

  10. #10
    incepator
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Eu inca mai astept revenirea stelei(cu parere de rau spun asta eu fiind stelist), dar sunt sigur ca isi vor reveni ).
    Cristian Bica

  11. #11
    incepator
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    Hellvis, vrei sa spui ca Rednic este cel pe umerii caruia sta succesul Rapidului?

  12. #12
    Guest
    Da, Andy! A stiut sa coaguleze lotul. Iar daca va pleca Rednic, cine draku' l-ar putea inlocui? Iar daca la plecare mai ia 2 -3 jucatori..???

  13. #13
    Guest
    Nu prea s-a vazut frisca lui Copos la Bistritza...in schimb blatul, pare "bun": o eliminare nejustificata + ultimul gol, actiune la care toata apararea Gloriei s-a cam ferit :twisted:

  14. #14
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hellvis
    Nu prea s-a vazut frisca lui Copos la Bistritza...in schimb blatul, pare "bun": o eliminare nejustificata + ultimul gol, actiune la care toata apararea Gloriei s-a cam ferit :twisted:

    nu uita penalty-ul la Sanmartean, iar primul gol s-a datorat unui fundas bistritean care a sarit contratimp la minge
    apoi , ratarile din primele 3-4 minute ...........destul de "neclare"
    Schumi? the only one!

  15. #15
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Oaspetele,
    Bistrita a fost eliminata in Cupa rusinos. Se afla pe o panta descendenta si cred ca nu multi ar fi mizat pe o victorie contra lui Rapid.

    Am vazut primele faze ale meciului la tv si mi s-a parut ca a aparat foarte bine Dolha la actiunile din primele minute, pe care tu le consideri "neclare".

  16. #16
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    Eu zic ca,din pacate,campionatul este jucat. Nu vad cine ar mai putea ajunge Rapidul.
    Doar nu o sa castige Timisoara campionatul. Steaua si Dinamo nu cred ca mai au vre-o sansa la ce prestatzii au.

  17. #17
    Guest
    Cu "pantele" Gloriei m-am obisnuit; trage tare sa-si asigure supravietuirea in A, apoi vinde puncte

  18. #18
    Guest
    Mda se vede ca si-a revenit Steaua (ciuca batailor) iar Dinamo prea cu nasu pe sus tare imi e ca amindoua nu vor vedea cupe si daca printrun miracol vad cupele ce o sa faca? trimise acasa la primul meci? iar Rapid daca nu ii freaca FRF si arbitri ca anul trecut iau campionatul fara probleme.

  19. #19
    Guest

    ???

    Quote Originally Posted by Gabriel
    [...]
    Doar nu o sa castige Timisoara campionatul. [...]
    De ce nu?

  20. #20
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0

    Re: ???

    Quote Originally Posted by guest
    Quote Originally Posted by Gabriel
    [...]
    Doar nu o sa castige Timisoara campionatul. [...]
    De ce nu?
    nu are baii necesari! :oops:
    Schumi? the only one!

  21. #21
    Guest
    rapid

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •