Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 64 to 84 of 91

Thread: Cine va castiga Divizia A?

  1. #64
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    34
    Reputatie
    1

    rapidul...

    se pare ca dupa meciul de aseara s-a vazut din nou fa ta rapidului din turul campionatului... dinamo a fost o umbra a echipei de anul trecut (de fapt se vede din componenta lotului)
    rapidul are acum 8 puncte avans....
    cred ca meciul direct cu steaua va fi decisiv

  2. #65
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    dinamo

  3. #66
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    si ca sa fiu mai la "obiect" asa cum mi-a sugerat ayrton, ma bazez pe faptul ca mai sunt circa 2 luni pana se termina returul, timp suficient pt.
    guvern ca sa dea o ordonanta de urgenta referitoare la atribuirea titlului de campioana formatiei f.c.dinamo bucuresti care si-a aparat cu corectitudine sansele in acest retur "plin " de blaturi

  4. #67
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Bine zis Inter. Vom fi cu totii considerati blatisti in timp ce ei sunt singurii corecti.

  5. #68
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    cu o Ordonanta, o Hotarare de urgentza, doar asa mai sunt sanse sa prinda si Dinamo ceva... mai are inca sanse la Cupa Romaniei, dar daca joaca in continuare la fel de penibil nu prea ii vad bine!

  6. #69
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    117
    Reputatie
    1
    Divizia A va fi castigata de Dragomir.

  7. #70
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    Rapid, dar... poate vom vedea o mare surpriza. oricum Rapidul merita acest titul dupa cum au joaca cu toate ca acum in retur au cam dat-o in bara, noroc ca dinamo este cum este ca daca nu ar fi fost aceste probleme ar fi tremurat rapidistii.
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  8. #71
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Nu cred ca Rapid va lasa titlu din mina iar surprize ar fi Steaua pe locul 2 cea-ce inseamna ca iar ne face de caco in cupe.
    anti Dinamo, anti oier

  9. #72
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    se pare ca Rapid nu prea poate sa piarda avansul de 10 pct. ,desi ar fi frumos un sfirsit de campionat cu suspans. Se pare ca avem si prima retrogadata forza uta forza uta forza uta ... cya cya cya ,poate la anul "forza UTA" si spre necazul lor se pare ca a2 a retrogadata nu va fi POLI flame flame flame .
    nu e de ajuns sa vrei,trebuie sa vrei de ajuns

  10. #73
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Numai printr-o minuneNEFASTA poate pierde Rapid acest campionat.
    Nu cred ca Steaua are destul tupeu sa bata Rapidul in Giulesti.
    Credeti ca Rapidul nu stie ce il asteapta in continuare daca pierde acest meci?!
    Va fi un duel inegal in teren,pentru ca Steaua are numai sansa victoriei si va ataca incontinuu desfacindu-se in aparare si nu uitati ce atacanti are Rapidul.Peste asta linia de mijloc a Rapidului este mult superioara Stelei.,
    In concluzie cred ca Rapidul are inaintaea meciului de Simbata 75% sanse sa ia Campionatul,daca cistiga cu Steaua va avea95% sanse,daca va fi egal 90% iar daca pierde probabil 60-65%.
    Chiar daca pierde Rapidul simbata,Steaua va fi fortata sa cistige tot ceea ce este foarte greu in special in Ghencea!
    Dar in fotbal toul este posibil.
    Intrebarea este echipa care cistiga campionatul va fi in stare sa se prezinte in Liga Campionilor onorabil?
    Cu aceste vinzari de jucatori nu cred acest lucru.
    Nu uitati ca Steaua anilor 85-88 a jucat cu acelasi lot de jucatori timp de citiva ani ceea ce nu se intimpla actualmente la nici o echipa.

  11. #74
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Rapiduletul e mai Tare decit toti .Si are bani destui.... Dorin

  12. #75
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    9
    Reputatie
    1

    s-a relansat campionatul!!!

    cind numai credea nimeni iata ca stelutza a invins marfarul din Giulesti P P P .sincer sa fiu parca acum mai e ceva de urmarit in campionatul asta ,si e mai bine asa.DE acuma incep sa circule banii ,sa se reaprinda aliantele vechi uitate bere bere bere pt nevoia de puncte ,o sa inceapa sa se inmulteasca blaturile si la un pol si la celalalt...traiasca campionatul nostru de toate zilele. shit shit shit
    nu e de ajuns sa vrei,trebuie sa vrei de ajuns

  13. #76
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    29
    Reputatie
    1

    STEAUA

    /jaw drop/ Dupa victoria de astazi impotriva Rapidului, campionatul e relansat. Cred ca dl. Rednic va avea insomnii pana la sfarsitul competitiei, dar parerea mea este ca tot Rapidul va castiga titlul, bazandu-ma pe cele, totusi, 5 puncte avans fata de Steaua. Vom vedea!!!

    Super REAL MADRID!!!!

  14. #77
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Cineva castiga campionatul? :? UTA dar nu anul asta! Ar fi super sa-l castige Brasovul sau Nationalul! Rapid raman favoriti, iar apoi Steaua! Sa castige cei mai buni! :forza uta:

  15. #78
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    136
    Reputatie
    1
    Eu cred ca Steaua. Pentru ca nu ii vad pe Rapid sa reziste presiunii, cand le sufla Steaua in ceafa atit de aproape.
    Mama te iubesc, dar nu ca pe UTA!!!

  16. #79
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    RAPIDUL? /nope/ VA FACE MAI MULTE GRESELI DECAT ECHIPA LU PITI!
    ASA CA MERG PE MANA "CAMPIOANEI DIN TOTDEAUNA STEAUA BUCURESTI"
    PRO LACATUS!

  17. #80
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    SUNT SUPORTER RAPIDIST SI SPER SA CASTIGE RAPIDUL.
    STEAUA CU TOATE CA O AJUTA ARBITRII LA GREU NU MERITA NICI LOCUL 2 LA CUM JOACA.
    RAPID A ARE CEL MAI CONSTANT JOC DIN CAMPIONAT!


    FORZA RAPID!!!!

  18. #81
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    29
    Reputatie
    1

    STEAUA VA CASTIGA CAMPIONATUL!!!

    Parerea mea este ca Steaua va castiga campionatul. Rapid va cadea psihic si va pati ce a patit Dinamo acum 4 ani, cand dupa ce i-a batut Rapid cu 1-0 in St. cel Mare, au cedat si feroviarii au castigat al doilea titlu din istorie.

  19. #82
    junior
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    128
    Reputatie
    1
    yo mi-s dinamovist da...sa fim seriosi !anu asta castiga rapid!!!!
    yo i felicit pt jocul pe care il practica!

  20. #83
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    cine va castyga ioo cred ca cine poate
    om vedea noi i deocamdata sunt dinamovist si ase ca nu se stye
    pt alty

  21. #84
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    136
    Reputatie
    1
    copos.......Prietenii stiu dece....
    Mama te iubesc, dar nu ca pe UTA!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •