Page 11 of 506 FirstFirst ... 9101112132161111 ... LastLast
Results 211 to 231 of 10621

Thread: REAL MADRID - Discutii generale

  1. #211
    junior
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    72
    Reputatie
    1
    Ba italienilor nici nu avem nevoie de oameni ca astia aici! Mergeti in Italia si rupetiva ochii intre voi ca va rupe Realul de fiecare data cand va prinde
    Oricum anul asta dora Juve o sa iasa din grupele UCL ha ha pe cand din Spania o sa iasa toate /fu/
    __________
    Hala Madrid!

  2. #212
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Edgar
    Zise Delia ganditoare... sprijinindu-se in baston. Esti de-o varsta cu Di Stefano?
    Edgar e "tzava" Delia, pe bune. Vb aia : cine stie, cunoaste . Mai rar ca ea.

    realc :
    Ba romanule ati batut cam chinuit pe Lazio ... o echipa cu care Chelsea sa jucat "baba oarba"
    Ca sa stii sunt cu Real Madrid din '97 si cu Steaua de cand ma stiu asa ca nu ma intereseaza ce gandesti tu despre un suporter "tipic". Tu mai trebuie sa inveti multe in materie de fotbal ... la fel ca si As Roma
    Poate ma inveti tu mai multe in materie de fotbal, ca vad ca le ai nu gluma ... Vad ca ejti foarte realist.Imi dadui seama de asta mai ales dupa ce citii mesaju ala de gen : Sper ca nu va ganditi sa casticati scudetto in Italia(de milan e vb). Dupa meciul cu parma nici in visele voastre super optimiste. Domn`profesor, as vrea sa va atrag atentia asupra unui lucru. Ac Milan e pe 3 la 2 pcte de Juventus care e pe 1 , si alaturi de Roma si Juve sunt singurele echipe din Il Calcio neinvinse in campionat. (juve si milan inka neinvinse D)
    Oricum poate reusesc sa te conving sa mai deschizi un topic in care sa ne predai lectii in materie de fotbal !
    Si apropo de meciul cu lazie, tu nu stii ce e ala un derby?? Chiar daca pierdea toate partidele, lazie tot punea probleme Romei. Asa se intampla de fiecare data intr-un derby, indiferent de cat de in forma e o echipa la ora aia... !
    L`unica Realta E`La Vostra INFERIORITA!!!
    Amor de lejos, felices los quatro....

  3. #213
    Banned Edgar's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    47°9'34" N 27°35'30" E
    Posts
    2,513
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by MATRIX98
    Edgar e "tzava" Delia, pe bune. Vb aia : cine stie, cunoaste . Mai rar ca ea.
    Si... fain clipul cu Nedved si Cafu, nu? Te-a uns oleaca la inima.

  4. #214
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Ha ha ha ha REALc fii calm frate mai traiesti,sper sa vedem impreuna finala UEFA CL la o bere sa iti fac un pic de ciuda,si inca ceva,ce ati facut ma la sevilia 4-1,rusinica!!!!! yeah yeah yeah yeah yeah
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  5. #215
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    Edgar m-a uns o leaca mai mult ))))) Desi am vazut meciul ala , imi face deosebita placere sa-l vad in fiecare dimineata, e un fel de mic dejun ) Primu lucru pe care il fac dupa ce deschid sala dimineata, ma conectez si vad videoclipu ala Sunt obsedat nu?))) stiu !)))))))))))
    Amor de lejos, felices los quatro....

  6. #216
    incepator
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    spania granada
    Posts
    36
    Reputatie
    1
    sevilla -real madrid de-si sant fan real madrid dar in aceea seara era cat pe aici sa depaseasca pe as monaco-deportivo
    forza rapid

  7. #217
    incepator
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    spania granada
    Posts
    36
    Reputatie
    1
    apropo de fotbalul italian vedetii criticile aduse la finala ligii campionilor de anul trecut si apararea lui madrid e atacul si o sa vedetii ca anul aceste va castiga fara probleme liga campionilor
    forza rapid

  8. #218
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Edgar
    Bai "italienilor", hai sa ne vedem de-ale noastre. Nu de alta, dar am mai adaugat o pagina la topicul asta si o sa se creada ca Real Madrid chiar are multi fani pe forum.


    Ca de obicei scurt si la obiect.
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  9. #219
    DJ MaPaX MaPaX's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,251
    Reputatie
    1
    Jucatorii echipei Real Madrid nominalizati la "Balonul de Aur": Zidane, Raul, Beckham, Iker Casillas, Figo, Ronaldo, R. Carlos, M. Salgado. Ce spuneti "italienilor"?
    Merita sa fie nominalizat Guti si/sau Solari.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  10. #220
    junior mory's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    91
    Reputatie
    1
    Cotele agentiilor de pariuri pe internet pentru cāstigarea titlului īn acest sezon sunt :

    Real Madrid 1.66
    Deportivo 4.00
    Valencia 4.00
    Barcelona 13.00
    Real Sociedad 51.00
    Atl. Madrid 51.00
    Osasuna 101.00
    Celta de Vigo 101.00
    Athletic Bilbao 101.00

    Celelate echipe nu sunt cotate.

    Se observa ca Real Madrid e data mare favorita desi īn acest moment e abia pe locul 3. Liderul campionatului, Deportivo, nu este creditata cu sanse mari, cota de 4 pentru sustinatorii acestei echipe fiind una foarte buna. In carti mai este cotata doar Valencia (locul 2) care a pierdut teren dupa un īnceput excelent.

    8) 8) 8)
    [color=green]īnvatati sa pariati pe internet[/color]

  11. #221
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Sper ca acele cote sa fie corecte dar la apararea aia nu prea le dau sanse cel putin nu acum. In privinta Balonului de Aur jumatate din jucatori nominalizati nu prea le dau sanse. Dupa mine favoriti sunt Nedved, Zidane si Raul

  12. #222
    senior sickboy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    240
    Reputatie
    1
    Sevilla le-a dat o corectie 'galacticilor'...super...nu pot sa sufar echipa asta plina de vedete.
    "I went to a fight and a hockey game broke out"

  13. #223
    DJ MaPaX MaPaX's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,251
    Reputatie
    1
    Sper sa castige RAUL!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  14. #224
    Nandita ^_^ madridIZA's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    133
    Reputatie
    1
    Nedved merita balonul de aur.......Zizou e perfect dar are unele meciuri in care doarme.
    In legatura cu meciul cu Sevilla, nu mai are rost sa fac vreun comentariu.... daca nu as fi fana adevarata a echipei as renunta sa- i mai sustin. La ce fotbal NASHPA joaca mi-i si jena! Ba, madridistilor, nu va suparati pe mine, da' aia nu ii echipa!! Ii o adunatura de nume care se impung. Beckham a fost picatura care a umplut paharul! Trebuie sa schimbe ceva... e clar: fotbalul italian a revenit mai puternic decat niciodata! Juve si Milan au sanse serioase la UCL (sorry interistilor dar Interul nu are NICI o sansa la ce joaca acum), iar Roma este o candidata de luat in seam la cupa UEFA.
    Fotbalul spaniol decade, recunoastetzi :very sad:
    Astia trebuie sa schimbe ceva.............
    "When the power of love overcomes the love of power the world will know peace" Jimi Hendrix

  15. #225
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Echipa mai si pierde. Dupa cum ai vazut toate golurile au fost greseli de aparare. Echipa din 98 era o echipa frumoasa care merita CL. Dupa cum am zis doar aparare le trebuie. Acelasi lucru a spus si perez , anume ca isi va reorienta politica de transferuri

  16. #226
    junior
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    72
    Reputatie
    1
    Fotbalul din Spania este in continuare peste cel italian .. de care mi-e scarba! Cand vad tribunele alea goale mi se face sila!
    ________
    Hala Madrid!

  17. #227
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by realc
    Fotbalul din Spania este in continuare peste cel italian .. de care mi-e scarba! Cand vad tribunele alea goale mi se face sila!
    ________
    Hala Madrid!

    Tu ori ai vazut meciuri din Serie C sau vorbesti de ce vezi in Ghencea.
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  18. #228
    Nandita ^_^ madridIZA's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    133
    Reputatie
    1
    Aha, deci Perez o zis ca isi reorienteaza politica de transferuri....hmmmmmmmm Cine DRACU il crede????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! Is VA reorienta peste 300000000000000000000000000 de ani!
    "When the power of love overcomes the love of power the world will know peace" Jimi Hendrix

  19. #229
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Realc, cine e detinatoarea ligi campionilor?
    lol lol lol lol lol lol lol lol
    MILAN E!!!!!!!!!!!!!!!!!
    REAL /fu/ /fu/ /fu/
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  20. #230
    junior
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    72
    Reputatie
    1
    Ad3an... sa zicem doar ca Ajax - Milan de anul asta va insemna si terminarea norocului pe care il are Ac Milan de ceva timp
    Oricum finala UCL o vom vedea impreuna si o sa ma bucur eu ca de obicei! 8) 8) 8)
    Real Madrid = The Best!
    __________
    Hala Madrid!

  21. #231
    junior
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    72
    Reputatie
    1
    Milanello ... nu vad meciuri din C1 insa vad un Delle Alpi si un San Siro mai goale ca niciodata!
    Q: -De ce oare???
    A: -Pt. ca lumea sa plictisit de Serie A!!! si va zice PA!

    1.Spania
    2.Anglia(poate chiar peste cel Spaniol)
    3.Germania
    4.Voi...!
    __________
    Hala Madrid!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •