Page 2 of 61 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 22 to 42 of 1270

Thread: Mondiale 2013 - Antwerp (Belgia)

  1. #22
    sport legend imbo's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Targu Mures
    Posts
    1,980
    Reputatie
    1
    -va place Biles la sol ??daca castiga Biles la sol .....lol ....ma las de gimnastica !!!

  2. #23
    sport legend Deanna's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    376
    Reputatie
    1
    Stefi n-are cum sa intre in finala la sol cu Sandra si Larisa sanatoase - regula 2/tara.

    Biles mi se pare o insulta pentru "artisticul" din gimnastica.

  3. #24
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Deanna View Post
    Stefi n-are cum sa intre in finala la sol cu Sandra si Larisa sanatoase - regula 2/tara.

    Biles mi se pare o insulta pentru "artisticul" din gimnastica.
    exact, deci raisman la olimpiada mi se pare o minune artistica pe langa biles...doamne fereste sa castige aia solul cu toata dificuletatea ei !!!

    de baieti ati aflat ceva? andrei, flavius sunt ok? si au facut antrenamentele ?
    Exista unii oameni care reusesc sa aibe succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata
    nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi.

  4. #25
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    ar fi bine daca stanila ar fi la AA altfel nu vad scopul pentru care au adus-o aici. dificultate nu are la barna ca sa emita pretentii, la sol nu va intra in finala daca lari si sandra sunt ok; deci care e scopul?? ca sa o rodeze si sa prinda intr-adevar experienta i-ar trebui concurs pe 4 aparate; asa va capata incredere si la paralele....ca vad ca noi tot rodam prin concursuri ce stim, adica sol si barna....
    Exista unii oameni care reusesc sa aibe succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata
    nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi.

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    679
    Reputatie
    1
    Sunt de acord cu 21mai, Stanila tb sa incerce toate aparatele, chiar daca ex ei nu sunt de nivel international. Doar la AA ar avea sanse de finala, la barna si mai ales la sol nu are cum sa acceada in finala.

  6. #27
    junior
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    59
    Reputatie
    1
    Desi postez foarte, va citesc in fiecare zi, doresc sa le urez mult succes fetelor noastre si sa se intoarca sanatoase. sunt convinsa ca vor da tot ce pot.

  7. #28
    sport legend Gaia88's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Franta
    Posts
    698
    Reputatie
    1
    Pentru cei care cunosc mai bine MAG-ul, ce sanse are Cristi Bataga al nostru la finala AA?

  8. #29
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    sper ca nu vrei sa se intample asta la sol
    no way, solul e al nostru, sa isi vada de sarituri si AA !!!
    Exista unii oameni care reusesc sa aibe succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata
    nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi.

  9. #30

  10. #31
    sport legend imbo's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Targu Mures
    Posts
    1,980
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Deanna View Post
    Stefi n-are cum sa intre in finala la sol cu Sandra si Larisa sanatoase - regula 2/tara.

    Biles mi se pare o insulta pentru "artisticul" din gimnastica.
    -chiar asa este !!in fine sa vedem ce se va intampla !!Si eu as opta pentru Stefi la AA !!Un pic imi aduce aminte de Ama

  11. #32
    sport legend Marty R.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    745
    Reputatie
    1
    Pentru cei care cunosc mai bine MAG-ul, ce sanse are Cristi Bataga al nostru la finala AA?
    Sanse sunt putini, caci punctaj trebuit in ultimii ani era ceva aproape de 86.0, iar Cristi a primit la Euro 83.7.

  12. #33
    sport legend remm's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    661
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mihaidascalescu View Post
    Mai ai Justintv? Ai putea cumva sa inregistrezi?

  13. #34
    sport legend
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    679
    Reputatie
    1
    antrenamentul oficial al fetelor - quick hits pe TCC facebook

  14. #35
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    sa vad daca-mi aduc aminte cum il folosesc, daca da, ca de obicei inregistrarile stau pe site vreo 2 zile.

  15. #36
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    ce fain ar fi sa fie adevarat si sa ia fata lui maroney de pe fb " I'm hearing un Jong has submitted a yuchenco triple!!!!! X"
    Exista unii oameni care reusesc sa aibe succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata
    nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi.

  16. #37
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 21mai View Post
    ce fain ar fi sa fie adevarat si sa ia fata lui maroney de pe fb " I'm hearing un Jong has submitted a yuchenco triple!!!!! X"
    http://www.gymnastike.org/coverage/2...-Stanila-FX-PT

    ma gandesc dk nu cumva belu are in plan, in caz ca lari castiga cate o medalie la individual si la barna, sa o inlocuiasca la sol cu stefania stanila. Mai ales ca in mod sigur durerile larisei nu au trecut peste noapte....
    Exista unii oameni care reusesc sa aibe succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata
    nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi.

  17. #38
    sport legend
    Join Date
    May 2010
    Posts
    1,085
    Reputatie
    1
    Salutare tuturor!

    Voi fi la Anvers la mondiale si va anunt, daca aveti nevoie, ca am un bilet gratuit disponibil pt vineri seara. Cine e interesat, PM.

    Moderatori, puteti sa imprastiati mesajul? Merci

  18. #39
    sport legend Marty R.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    745
    Reputatie
    1
    ce fain ar fi sa fie adevarat si sa ia fata lui maroney de pe fb " I'm hearing un Jong has submitted a yuchenco triple!!!!! X"
    Imposibil, nu stie sa faca nici un salt inalt cu timp de zbor necesar, nici sa intoarca suruburi prea repede.

  19. #40
    sport legend sisy's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bucuresti
    Posts
    381
    Reputatie
    1
    Exercitiul lui Stefi de la PT(FX) - http://www.gymnastike.org/coverage/2...-Stanila-FX-PT

  20. #41
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    http://www.youtube.com/watch?v=nO2qF...ature=youtu.be yupi stefi la barna

    americancele astea: de pe fb" So, according to Inside Gymnastics, USAG have decided have three all arounders compete in the end: McKayla Maroney, Kyla Ross and Simone Biles. " hai domnul Belu lasati o si pe stefi, nu ca ar avea sansele americancelor dar macar ca experienta...
    Last edited by 21mai; 28th September 2013 at 18:24.
    Exista unii oameni care reusesc sa aibe succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata
    nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi.

  21. #42
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    Si eu le urez mult succes fetelor si baietilor nostri, vreau aur pt Sandra la sol, pt Larisa la barna si AA si de ce nu si o medalie pt Stefania, consider ca nu e un lucru imposibil si macar un bronz pt baieti
    Si mai o dorinta aur pt Epke la bara
    Si tuturor celor care vor fi acolo si vor vedea competitia live le urez sa aiba parte de niste zile minunate, momente de neuitat si auda imnul Romaniei de cat mai multe ori!

    P.S. Stiu ca poate e intrebare stupida dar mie nu mi-e deloc clar unde vor fi CM: la Antwerp sau la Anvers ?
    Last edited by ice_girl; 28th September 2013 at 20:51.
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •