Page 3 of 31 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 643

Thread: Greva foamei la Rapid

  1. #43
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post
    Jalnic...auzi, "maestrul toshiro!!" În ce este maestru, toa'șu activist, își aude vocile mai clar ca matale?
    ba,aurica,sau preferi quittaro? spune,nu te alaturi grevei fratilor tai rapidisti?la cat te pupi pe...obraz cu rapidistii,e o chestie minimala sa te alaturi cauzei ghiulestene!

  2. #44
    sport legend tifosi's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Nazi Germany
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    Avand in vedere ca greva foamei este un gest extrem, nu e ceva de ras, sa speram ca in zilele urmatoare vor veni si baietii de la Petrolul, Poli sau Craiova.


    ps: pt spurcatii e ceva de ras, avand in vedere creierul ala al lor mai mic decat al unei oi gen mimi stoica.
    LOVE FOOTBALL ! HATE ANTIFA !!!

  3. #45
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tifosi View Post
    Avand in vedere ca greva foamei este un gest extrem, nu e ceva de ras, sa speram ca in zilele urmatoare vor veni si baietii de la Petrolul, Poli sau Craiova. .
    Nu e de ras dar noi, inclusiv tu, nu facem parte din cei care au ales acea solutie.

    Si ca sa fiu mai clar, nu sunt de acord cu greva asta. Nu se obtine nimic asa.
    Cea mai buna solutie este ca toate echipele sa faca greva de presentare la etapa, deci sa nu se prezinte la meci. Asa cum a fost in NBA desi acolo era vorba de altceva.
    Astfel institutiile conduse de mafioti nu-si mai au rostul deci demisiile vor urma sigur.
    Tu crezi ca-l doare pe Sandu unde de greva voastra?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #46
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    ba,tifosi,pai se poate?de ce nu esti alaturi de baieti,sa mori de foame?

  5. #47
    sport legend tifosi's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Nazi Germany
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    Tu crezi ca eu nu stiu ca pe sandu sau pe nebunul ala de mitica ii doare undeva? la cate magarii au facut... cel mai bine era un protest violent la casa fotbalului in care la protest sa vina galeriile tuturor, a lui Petrolul, Timisoara, Craiova, Farul, Arges, Dinamo, U Cluj, Iasi, chiar si sTeaua.. da pe ei ii doare-n pl ei sunt pe locul #1 si au pufuleti moca.
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    ba,tifosi,pai se poate?de ce nu esti alaturi de baieti,sa mori de foame?
    ba, sincer alaturi am fost de ei, dar doar cu incurajari ca nu m-am putut abtine de la bere oricum maine cred ca ma duc iar, dar nu fac greva ca nu rezist
    Last edited by tifosi; 7th August 2013 at 23:19.
    LOVE FOOTBALL ! HATE ANTIFA !!!

  6. #48
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    tifosi,o tot arzi virtual cu rapidu ,si nu esti in stare sa faci greva foamei....
    Quote Originally Posted by tifosi View Post
    Tu crezi ca eu nu stiu ca pe sandu sau pe nebunul ala de mitica ii doare undeva? la cate magarii au facut... ce-l mai bine
    tifosi.ghiulesti e mandru de tine

  7. #49
    sport legend tifosi's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Nazi Germany
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    oups
    LOVE FOOTBALL ! HATE ANTIFA !!!

  8. #50
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tifosi View Post
    chiar si sTeaua.. da pe ei ii doare-n pl ei sunt pe locul #1 si au pufuleti moca.
    Pai aici nu ar fi fost problema. Se prezentau doar ei si ar fi jucat singuri.
    Nu de asta se spune ca Steaua e numai una?


    PS: fara pociri
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #51
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    coae, deci esti prost? aia fac greva si o tuta (stelista, presupun) de la digi il cheama la microfon pe unul care are pe putin 150 de kile ... in viu, as adauga
    Attached Images Attached Images

  10. #52
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Inteleg ironia, dar ca sa faci greva foamei tre' sa ai minim 35 de kile imbracat?

  11. #53
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    aia de la digi a spus ca fanii rapidisti care fac greva foamei,nu se afla in corturi,ci s-au retras undeva la umbra...deci a venit friptura.

  12. #54
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Dl. George Copos trebuia sa faca greva foamei.
    beleafer

  13. #55
    sport legend
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    991
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by TheIceMan View Post
    Dl. George Copos trebuia sa faca greva foamei.
    "N-are bani" nici de aia !

  14. #56
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by FREEk01 View Post
    Inteleg ironia, dar ca sa faci greva foamei tre' sa ai minim 35 de kile imbracat?
    nu, tre' sa ai un minimum de inteligenta incat sa chemi la microfon un om cel putin cu o greutate normala

  15. #57
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    se lucreaza la cea mai mare mizerie din fotbalul romanesc , liga cu 20 de echipe dupa vreo 4-5 etape de joc.
    Ce alup mea sa cauta csmsmsaasirisancnszzxz iasi , chiajna si rapidul in liga 1? Astia nu's satantosi la cap ma :|
    retired.

  16. #58
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    nu, tre' sa ai un minimum de inteligenta incat sa chemi la microfon un om cel putin cu o greutate normala

    Aha acum am inteles. Esti subtil bre .

  17. #59
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    se lucreaza la cea mai mare mizerie din fotbalul romanesc , liga cu 20 de echipe dupa vreo 4-5 etape de joc.
    Ce alup mea sa cauta csmsmsaasirisancnszzxz iasi , chiajna si rapidul in liga 1? Astia nu's satantosi la cap ma :|
    reivan, coa' bate-n lemn ... ca ar insemna un meci in plus ptr mine de comentat etapa de etapa

  18. #60
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    se lucreaza la cea mai mare mizerie din fotbalul romanesc , liga cu 20 de echipe dupa vreo 4-5 etape de joc.
    Ce alup mea sa cauta csmsmsaasirisancnszzxz iasi , chiajna si rapidul in liga 1? Astia nu's satantosi la cap ma :|
    Serios?????
    Daca fac asta, ar trebui sa toate echipele sa lase la o parte interesele/rivalitatiile si sa intre in greva generala, pana dispar imbecilii din conducere, iar daca nu se intampla n-au decat sa inghete competitia.
    Ma rog, nu cred ca e posibil si realizabil, dar poate ar putea ca asociatia cluburilor sa dea in judecata lpf si frf la tas sau asa ceva, pana dispar.
    beleafer

  19. #61
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    ce frumos ar fi sa cada dintr-un cer (pom? stalp?) o dreptate si sa dispara ligile romane...
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  20. #62
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Shinnok View Post
    ce frumos ar fi sa cada dintr-un cer (pom? stalp?) o dreptate si sa dispara ligile romane...
    Fa un APEL la greva foamei, poate ai noroc.

  21. #63
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    nu fac sacrificii pentru mizerii, spun doar ca ar fi frumos
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •