Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 57 of 57

Thread: Alexandra Stan snopita in bataie de impresar

  1. #43
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Am observat ca se vorbeste foarte mult despre x, y sau z dar mai putin despre legea in sine care este facuta rau.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  2. #44
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Pai initiaza o petitie online. E primul pas in tentativa de a schimba lumea!
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  3. #45
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Esti ironic. Totul e bine si frumos pana cand o sa fie vorba de cineva din familia ta.
    Last edited by White Shadow; 4th July 2013 at 23:01.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  4. #46
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Pai atat ii trebuie lu' Marcel Prodan, sa se ia de cineva din familia mea. Ha!

  5. #47
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Din cate zicea si ea, a mai luat-o. Deci daca nu-i convenea situatia, putea sa plece sau sa depuna plangere inainte sa degenereze lucrurile. Dar atunci n-ar mai fi facut o caruta de bani si ar fi cazut in anonimat, nu-i asa ?
    Nu avea de unde sa stie ca se va ajunge aici. Ea cu trecerea timpului si'a castigat increderea in el, in echipa ei si chiar daca mai erau cateva neintelegeri a trecut cu vederea pentru ca asa se intampla intr'o relatie, nu pleci dupa primele probleme, încerci sa repari ceva....dar ca si in multe alte relatii vine un moment cand paharul se umple iar in momentul cand vrei sa renunti definitiv e posibil ca situația sa degenereze in special cand e vorba si de niste bani la mijloc. Eu nu cred ca ar fi căzut in anonimat pentru ca de obicei fanii își urmează starul, nu impresarul si discutam despre un număr de peste trei milioane de fani. A renunțat la o gramada de proiecte in momentul cand a spus stop sclaviei. Sa fim seriosi, spune'mi cate carii ai in gura si mai vorbim dupa aia despre "prevenit" si povesti de genul. Noi nu suntem capabili sa rezolvam sau sa prevenim niste probleme simple din viata noastră dar ii aratam cu degetul pe altii care trăiesc intr'o lume complet diferită de a noastră. O lume in care banii, faima si gloria se pot întoarce oricând împotriva lor. Tu vezi ce'ti prezintă mass'media dar niciodata nu vei afla ce se intampla cu adevarat intr'un anumit loc cat timp nu esti tu personal in acel loc. Ea a declarat ceva, asa si ? El a declarat ceva, asa si ? Ideea principala e sa declare ceva pentru ca sunt persoane publice dar niciodata nu vor spune absolut tot ce s'a întâmplat in viata lor. Nici eu, nici tu, nimeni nu ar face asta.
    Last edited by White Shadow; 5th July 2013 at 05:10.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  6. #48
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Fanii nu-si urmeaza starul care nu mai scoate nimic din cauza ca impresarul nu i-a mai rezolvat nicio piesa. Daca nu-si gaseste alt "impresar" care sa-i rezolve treburile, n-o sa mai auzim de Alexandra Stan in cativa ani. Ca doar asa functioneaza showbiz-ul, nu?
    "Impresarii" gasesc o tanara care sa aiba aspect si un pic de voce, iar daca ea se invoieste cu unele lucruri, o fac vedeta. Daca nu, gasesc alta.
    Sa nu cadem incapcana si sa credem ca ea are altceva in afara de un pic de voce.

    Oricum, e de apreciat ce ai facut tu. Cine stie, poate auzim in curand de tine prin tabloide.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  7. #49
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,240
    Reputatie
    0

  8. #50
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Fanii nu-si urmeaza starul care nu mai scoate nimic din cauza ca impresarul nu i-a mai rezolvat nicio piesa. Daca nu-si gaseste alt "impresar" care sa-i rezolve treburile, n-o sa mai auzim de Alexandra Stan in cativa ani. Ca doar asa functioneaza showbiz-ul, nu?
    "Impresarii" gasesc o tanara care sa aiba aspect si un pic de voce, iar daca ea se invoieste cu unele lucruri, o fac vedeta. Daca nu, gasesc alta.
    Sa nu cadem incapcana si sa credem ca ea are altceva in afara de un pic de voce.
    Exact, ai spus perfect.
    Un anunt, o auditie si isi gaseste inca 100 Alexandra Stan.
    Sa fie decenta la voce, sa arate bine, sa fie dispusa sa apara zilnic in cancan in articole de rahat, sa se imbrace foarte lejer...sa nu zic altfel. Dar mai ales, sa faca sex...oral, anal de care vrea impresaru, cu el evident, poate si cu niste prieteni mai apropiati.

    Sa fim seriosi aia nu e artista. Ea face KARAOKE ! Primeste un text de la impresar, apoi un negativ...si canta, aia e karaoke frate.
    Eu am vazut poza lui Shadow pe facebook acum o saptamana da nu am stiu cine e tipa, am crezut ca o ars si el ceva la mare ca tot omu...mare vedeta, ce sa zic.

    Nu inteleg de ce asculta cineva muzica ei...sincer. Este atata muzica buna in lume si tu stai sa asculti Alexandra Stan ? Come on...

  9. #51
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Da, sunt cu sutele dar pana la urma faptele vorbesc si Alexandra Stan e cam singura din Romania care a reusit sa miste ceva prin lume si nu a căzut in penibil ca si altele. Mie imi place de ea mai mult ca si om decat ca si artist. Faima si gloria nu au schimbat'o si a ramas aceeasi fata simpla care era la inceput iar asta conteaza enorm. Evoluează pe toate planurile dar nu te schimba ca si om, ramai acelasi. Normal ca exista muzica mai buna decat asta. Stim acest lucru Eko, nu suntem chiar atat de retardati dar aici vorbim de o anumită categorie...aia unde le introduci pe toate gen Rihanna, Lady Gaga, Jenifer Lopez si compania.
    Last edited by White Shadow; 5th July 2013 at 13:23.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  10. #52
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Ea nu reusea sa ajunga la un asemenea nivel fara ei asa cum ei nu reuseau sa ajunga la un asemenea nivel fara ea. A fost o echipa completa. Nu mai vorbiti de chestii de genul ca iei una de nu stiu unde si o faci vedeta peste noapte si ajungi milionar pentru ca daca e atat de simplu atunci toti ne'am face impresari. Depinde ce intelegi prin "vedeta"...una e sa te caute Iglesias sa faci un featuring cu el si alta e sa te caute Alex Velea. La noi multe se cred vedete, sincer, chiar si vecina mea se crede vedeta.
    Last edited by White Shadow; 5th July 2013 at 15:36.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  11. #53
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,410
    Reputatie
    1


    Respect Umbro pt gestul tau.

    Esto om calumea.

  12. #54
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    Ea nu reusea sa ajunga la un asemenea nivel fara ei asa cum ei nu reuseau sa ajunga la un asemenea nivel fara ea. A fost o echipa completa. Nu mai vorbiti de chestii de genul ca iei una de nu stiu unde si o faci vedeta peste noapte si ajungi milionar pentru ca daca e atat de simplu atunci toti ne'am face impresari. Depinde ce intelegi prin "vedeta"...una e sa te caute Iglesias sa faci un featuring cu el si alta e sa te caute Alex Velea. La noi multe se cred vedete, sincer, chiar si vecina mea se crede vedeta.
    Pai o sa vedem nu ? Unde o sa ajunga ea acuma daca ramane pe cont propriu, dupa ce se calmeaza lumea cu cazu asta.

  13. #55
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,410
    Reputatie
    1
    Tinand cont de jegurile din lumea asta e mai bune daca e pe cont propriu.

    Deja are un nume,nu mai trebuie propulsata.

  14. #56
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sir. Eko View Post
    Pai o sa vedem nu ? Unde o sa ajunga ea acuma daca ramane pe cont propriu, dupa ce se calmeaza lumea cu cazu asta.
    Pai nu cred ca ramane pe cont propriu, din moment ce spune ca l-a iertat.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  15. #57
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •