View Poll Results: cine va castiga titlul?

Voters
92. You may not vote on this poll
  • Arsenal

    14 15.22%
  • Chelsea

    29 31.52%
  • Tottenham Hotspur

    4 4.35%
  • Liverpool

    11 11.96%
  • Manchester City

    18 19.57%
  • Manchester United

    14 15.22%
  • Everton

    2 2.17%
  • alta

    0 0%
Page 7 of 284 FirstFirst ... 567891757107 ... LastLast
Results 127 to 147 of 5950

Thread: Barclays Premier League 2013/2014

  1. #127
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    ba,musulmane,ia de aici.http://www.onlinesport.ro/forum/show...postcount=1271
    sa vedem cat ia lfc pe dintos.am vazut ca ieri nu l-au huiduit pe anfield.
    am rezolvat eu, ma. tot cu marseillezii te descurci pe forumul asta
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  2. #128
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Am uitat de Marseille. Acum constat ca exista si ei
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #129
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Am uitat de Marseille. Acum constat ca exista si ei




    dinamovistii adevarati au plans in 2005 din cauza lui OM. Allez L'OM!
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  4. #130
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Hai sa nu dezbatem pe sectia englezilor dar nu din cauza Marseille au plans. Arbitrul a fost chior acolo si nu a acordat un gol calificativ pt Dinamo. Penalii francezi au avut norocul chiorului
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #131
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Forza Julian Rodriguez Santiago
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  6. #132
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Dintre Chelsea si City, sper ca londonezii. Restul nu cred sa aiba sanse reale la titlu. Si incep sa cred ca nici United n-o sa poata mai mult de locul 3...

  7. #133

  8. #134
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    si AVB?

  9. #135
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Ce ma amuza ofertele de 20 - 25 de milioane de lire facute de Chelsea pentru Rooney.O sa aiba parte de refuzuri pana nu vin cu una de 40-45 de milioane de lire si nici atunci nu e treaba sigura fiindca clubul nu e deloc fraier sa-si lase jucatorii sa plece,mai ales la o rivala din campionat.
    Last edited by cr7luci; 6th August 2013 at 10:10.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  10. #136
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    si AVB?
    Scenariu si regie.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  11. #137
    alb-negru corello's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,784
    Reputatie
    1

  12. #138
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Suarez e in stare sa plece si la Manchester United daca diavolii activeaza clauza de reziliera.Ar veni cu bratele deschise la campioana Angliei + ca are sansa sa joace in Champions League si sa ajunga in rundele finale ale competitiei,ba char sa castigam trofeul.Ce atac am avea cu Suarez,Van Persie,Rooney si Chicharito.Doar Gareth Bale mi se pare un jucator fenomenal,in rest am avea cei mai importanti si cei mai buni atacanti din campionat.Desigur,Suarez e un jegos la caracter dar ar avea timp sa se schimbe iar la o echipa ca United,castigand meci dupa meci,nu ar mai avea cum sa fie nemultumit.

    Pe langa astea,ar mai fi si lovitura de imagine data,luand cel mai bun jucator de la Liverpool.Ar fi exact ca si situatia cu Van Piersica.S-ar face negru tot cerul din Liverpool de la cate tricouri arse cu Luis Suarez vor fi =))=)).V-am mai zis...mie imi place sa ne umilim rivalele,luandu-le cei mai importanti jucatori (dar si cu acceptul jucatorilor ca sa fie umilinta mai mare).Saracul Piersica se comporta de parca n-ar fi jucat la tunari niciodata .
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  13. #139
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    suarez e un nimeni pt Liverpool . Nu toti jucatorii unui club raman in istorie
    singurul jucator reprezentativ al nostru inca in activitate e unul pe care nimeni nu a putut sa-l cumpere vreodata
    retired.

  14. #140
    #49 EonLockz's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Londra
    Posts
    761
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Suarez e un jegos la caracter dar ar avea timp sa se schimbe iar la o echipa ca United,castigand meci dupa meci,nu ar mai avea cum sa fie nemultumit.

    V-am mai zis...mie imi place sa ne umilim rivalele,luandu-le cei mai importanti jucatori (dar si cu acceptul jucatorilor ca sa fie umilinta mai mare).Saracul Piersica se comporta de parca n-ar fi jucat la tunari niciodata .
    1. United n-a avut greturi sa aiba jucatori cu caracter jegos pana acumm nu inteleg de ce ar incepe acum.
    2. E un pic cam greu sa iei un jucator fara acordul lui.
    [B]Most clubs are like Lil' Wayne, all that matters is the bling.[/B]

  15. #141
    sport legend jo27's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    3,421
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Suarez e in stare sa plece si la Manchester United daca diavolii activeaza clauza de reziliera.Ar veni cu bratele deschise la campioana Angliei + ca are sansa sa joace in Champions League si sa ajunga in rundele finale ale competitiei,ba char sa castigam trofeul.Ce atac am avea cu Suarez,Van Persie,Rooney si Chicharito.Doar Gareth Bale mi se pare un jucator fenomenal,in rest am avea cei mai importanti si cei mai buni atacanti din campionat.Desigur,Suarez e un jegos la caracter dar ar avea timp sa se schimbe iar la o echipa ca United,castigand meci dupa meci,nu ar mai avea cum sa fie nemultumit.


    Pe langa astea,ar mai fi si lovitura de imagine data,luand cel mai bun jucator de la Liverpool.Ar fi exact ca si situatia cu Van Piersica.S-ar face negru tot cerul din Liverpool de la cate tricouri arse cu Luis Suarez vor fi =))=)).V-am mai zis...mie imi place sa ne umilim rivalele,luandu-le cei mai importanti jucatori (dar si cu acceptul jucatorilor ca sa fie umilinta mai mare).Saracul Piersica se comporta de parca n-ar fi jucat la tunari niciodata .
    Daca Sir Alex mai e pe la club, sigur il face el sa se schimbe, dupa fata lui

  16. #142
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    din ce am auzit, nu mai transmite nimeni premier league. e adevarat ?
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  17. #143
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Viata fara PL e ... caca. Mai ales ca in La Liga au ajuns muci cateva echipe.. Malaga, Valencia, Atl Madrid, Sevilla. Doar Sociedad mai e cat de cat

  18. #144
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    da, deci digi a cam luat-o: transmit:

    - franta (sa fimj seriosi)
    - spania - campionat cu 2 echipe, precum vechiul scottish premier league
    - italia - care nu se compara cu vechea serie A (toate valorile au ajuns la PSG )

    si ce e cel mai interesant si anume anglia si germania, nu transmite digi...proaste decizii...mai bine cu banii de pe italia si franta transmiteau premier league
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  19. #145
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Eurosport nu transmite Anglia? Inainte asa era. Ma gandesc...

  20. #146
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    eurosport transmite germania din ce stiu eu, si atat.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  21. #147
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Ma rahatesc pe Digi daca nu o sa transmita meciurile din Premier League.O sa-si piarda unii telespectatori.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •