View Poll Results: cine va castiga titlul?

Voters
92. You may not vote on this poll
  • Arsenal

    14 15.22%
  • Chelsea

    29 31.52%
  • Tottenham Hotspur

    4 4.35%
  • Liverpool

    11 11.96%
  • Manchester City

    18 19.57%
  • Manchester United

    14 15.22%
  • Everton

    2 2.17%
  • alta

    0 0%
Page 6 of 284 FirstFirst ... 456781656106 ... LastLast
Results 106 to 126 of 5950

Thread: Barclays Premier League 2013/2014

  1. #106
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    ce rost are poll-ul? Chelsea campioana

    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  2. #107
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jo27 View Post
    N-as mai insista, dar ca sa fie clar - eu am scris:

    Nu vreau sa spun decit ca, cei care spun (scriu) decit atunci cind ar trebui sa spuna doar, mi se par oameni de neam prost.

    reactionind la asta:


    - Pai nu le cunosc toti asa de bine,asta ti-o spun clar.Unii vin si acuza United de arbitraje cand ei sunt decat ofticati ca echipele lor sunt slabe si arunca cu noroi in stanga si in dreapta din neputinta.Nu atac nici o persoana,decat incerc sa ii dresez declaratiile penibile (asta cand e cazul).

    Te agati ca vrabia de o frimitura mucegaita de paine + ca e corect ce am scris dar un hater ramane tot un hater.

    @Raiden


    Daca as spune adevarul de pe tine o sa rada tot forumul dar o sa fiu si eu banat.Poza de la profilul tau spune multe.

    @Shinnok

    Nu vrei sa-ti schimbi numele in Nostradamus daca te pricepi la prezis campioane ? Crezi ca gata,daca a venit Mourinho (cel mai ingamfat,increzut si badaran antrenor),o sa luati titlul dinainte sa inceapa sezonul?
    Toata lumea stie ca Chelsea nu ajunge nici la unghia mica de la piciorul drept a lui United.Nici in 100 de ani nu ajungeti la performantele noastre chiar daca United stagneaza.
    Asta e marea problema a "fanilor" Chelsea si City (majoritatea niste copii care nu cunosc istoria fotbalului)...voi dati mereu pronosticuri si treburi d-astea dar la final ramaneti cu buza umflata cand castiga altcineva titlul.

    Hai sa va zic si numarul de titluri al echipelor din fata voastra :

    United 20 - Liverpool 18 - Arsenal 13 - Everton 9 - Aston Villa 7 - Sunderland 6.


    - Chelsea,Newcastle,Sheffield Wednesday cate 4 titluri.

    Nu va considerati echipa titrata fiindca alea 10 trofee care le-ati luat/furat in "era rusului" sunt cumparate cu bani nu cu performanta.Deranjeaza lucrurile care le spun dar asta-i adevarul pur.

    Adica vin unii care sustin o echipa cu 4 clase (titluri) si se cred superiori unei echipe cu 20 de clase.E ca si cum ai compara un elev depravat cu un profesor cu merite recunoscute la nivel international.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  3. #108
    PUMNU' STRANS! Andrei_23's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Cisnadie
    Posts
    6,124
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    deranjeaza lucrurile care le spun dar asta-i adevarul pur.
    ....pe care le spun...

  4. #109
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    Manchester United castiga . Incepem drumul catre urmatoarea borna: 30!

  5. #110
    sport legend Julio_Zane's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Ro & More
    Posts
    2,829
    Reputatie
    1
    sa-l baneze un mod pe desteptul asta ca nu se mai poate,avertizati-l inainte,sa nu se trezeasca dintr-odata ca nu mai poate posta pe forum.mare Ti-e gradina....

  6. #111
    sport legend
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Te agati ca vrabia de o frimitura mucegaita de paine + ca e corect ce am scris dar un hater ramane tot un hater.
    Ca adverb restrictiv, in constructii afirmative se foloseste "doar", iar in constructii negative se foloseste "decat".

    Forma corecta:

    Eu am doar doua carti.
    Nu am decat 10000 lei

    Forma gresita:

    Am decat 10000 lei.

  7. #112
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    luci, cum spuneam, mai treci pe la scoala.

  8. #113
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    cr7luci, tu-mi aduci aminte de clica aia a stelistilor pe care o urasc fara regrete.
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  9. #114
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Julio_Zane View Post
    sa-l baneze un mod pe desteptul asta ca nu se mai poate,avertizati-l inainte,sa nu se trezeasca dintr-odata ca nu mai poate posta pe forum.mare Ti-e gradina....

    Si de ce sa ma baneze,ma rog?Nu am incalcat nici o regula pana acum.Daca m-am contrazis cu cativa si le-am explicat cum sta treaba si purul adevar...de asta sa fiu banat?

    N-am injurat/jignit pe nimeni,in schimb altii m-au jignit si tot eu merit suspendare?Halal caractere pe aici.


    @xaviesta

    Ma faci sa rad.Sunt mai inteligent decat toti cu care am avut "mici conflicte" pe aici (decat toti la un loc) si nu ma mandresc cu asta.Eu nu ma ascund dupa cuvinte ci iti spun adevarul in fata d-asta sunt detestat de unii pe aici.

    @bogdan_nj

    Nu ma intereseaza indicatiile tale gramaticale.Nu stau cu DEX-ul in fata,ca altii,atunci cand citesc posturile altor useri, sa le identific greselile.


    @Shinnok

    Nu ma compara cu "clica stelistilor" fiindca nici eu nu am la suflet echipa Steaua si tot ce tine de ea.In principiu nu ma intereseaza nimic din fotbalul romanesc fiindca avem un campionat de Second Hand din multe puncte de vedere.


    Daca imi este banat contul,moderatorul in cauza face abuz fiindca nu am facut nimic din ce este interzis in regulament si voi cauta dreptatea la persoana ce tine site-ul asta in picioare si anume la administrator.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  10. #115
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    @Shinnok

    Nu ma compara cu "clica stelistilor" fiindca nici eu nu am la suflet echipa Steaua si tot ce tine de ea.In principiu nu ma intereseaza nimic din fotbalul romanesc fiindca avem un campionat de Second Hand din multe puncte de vedere.
    tu crezi ca asta conteaza? e vorba exclusiv de conduita, ca poate nici stelistii la care ma refeream n-o au la suflet pe manchester united.
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  11. #116
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Ce se intampla? Un user nou deranjeaza deoarece nu sunteti obisnuiti sa discutati cu el?

    Esti binevenit pe forum, Cr7luci.

    Precizez ca nici eu nu am la inima in mod special Manchester United. Sunt fan in ordinea preferintei Liverpool si Arsenal. Apoi sunt fan al fotbalului englez in general.



    PS. Middlesbrough este o echipa de traditie
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #117
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    PS. Middlesbrough este o echipa de traditie
    http://img17.imageshack.us/img17/7888/bastonex.gif
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  13. #118
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Imi place si Everton
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #119
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    mie Tottenham
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  15. #120
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    mie Monaco

  16. #121
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    vai, ce urat. cu asta ne-ai omorat pe amandoi
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  17. #122
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Era sa spun ca imi place Steaua dar sunt offtopic
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #123
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    ba,musulmane,ia de aici.http://www.onlinesport.ro/forum/show...postcount=1271
    sa vedem cat ia lfc pe dintos.am vazut ca ieri nu l-au huiduit pe anfield.

  19. #124
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    Sunt dezorientat. Aveti probleme cu rapidistii?

    Liverpool vrea 58 milioane pe Suarez si are dreptate. Cavani era lesinat la Cupa Confederatiilor si a fost cumparat cu 64 milioane. Suarez e inferior? Nu cred
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #125
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Musul,lasa vrajeala.fa-ti treaba,pentru o exprimare mai putin nasoala,m-ai sanctionat...deci,musi,ia masuri!

  21. #126
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Daca ma tot cauti o sa-ti dau cu Allah la cerere
    Sunt moderatori acolo care au considerat ca nu e nimic de sanctionat. Nu ma bag peste deciziile lor.

    Off: vezi ca Leonardo e liber. Il vrei la Milan?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •