Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 284

Thread: Mesaje de la "prieteni"

  1. #22
    hingher Gonzo's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    1,349
    Reputatie
    1
    mihai esti penibil tu si cu rapidistii tai :degete:

    iti convine daca va fac asa?

    acu ai inteles de ce merita avertisment?

    ce subiect are threadul asta? mutati-l pe intern sau stergeti-l...

    deschid si eu topicuri cu cat sunteti voi de penibili sa vad daca sunt tolerate de voi
    [B][COLOR=Blue]Daca TU n-ai fi...
    Pentru ce-as trai ?
    TU esti viata mea,
    Nu TE voi lasa... Forza Craiova[/COLOR] [/B]

  2. #23
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Au scris si el ca era bucuros ca a batut Poli Iasi
    Si sincer cred ca se referea la jucatori! (unde trebuie sa recunosti ca are un pic dreptate)
    Nu a zis Gonzo esti penibil si tu si oltenii tau!!!
    Singurul lucru suspect mi se pare ":degete:", dar daca era ilegal de ce l-au mai pus la "zamabricii" aia pe care poti sa-i pui in post
    Daca nu e sters sau inchis am impresia ca iar iese scandal
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Iasi
    Posts
    446
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hoffa
    dar lui tvsport ce i s-a intamplat? cine l-a suparat? cine i-a taiat licuriciul de se zbenghuie asa?
    Asta sa fie grija ta ? Ti-am dat cumva voie sa-mi vb. asa ? Masoara-ti cuvintele !

  4. 8th April 2005, 23:03

  5. 8th April 2005, 23:04
    Reason
    pa

  6. #25
    Banned dan-dan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    IASI-orasul CAPITANULUI
    Posts
    327
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hoffa
    dar lui tvsport ce i s-a intamplat? cine l-a suparat? cine i-a taiat licuriciul de se zbenghuie asa?
    Mai Jimmy H., ce puii mei, dar tu de unde ai aparut, ca parca erai ascuns de FBI ?

  7. 8th April 2005, 23:16

  8. #26
    ,|,buCUResti,|, ayo's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Anti-buCUResti
    Posts
    51
    Reputatie
    1

    Cool

    CRAIOVA NICIODATA NU VA JUCA IN "b"....
    DOAR IN VISELE VOASTRE

  9. #27
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Nici eu nu cred ca o sa joace in B! Dar acum fara vreo alipire la alta echipa sau sa-si cumpere locul nu prea vad ce sanse are!
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  10. #28
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    @TvSport, foloseste butonul EDIT daca ai ceva de adaugat la mesajul tau, nu mai posta consecutiv, pentru ca este impotriva regulamentului.

    Quote Originally Posted by Mihai
    Au scris si el ca era bucuros ca a batut Poli Iasi
    Mihai, mesajul ala nu prea sugera doar asta... Eu nu pot sa inteleg ce satisfactie pot avea unii daca folosesc respectivele semne ca pe "buna ziua". Ca sa nu mai zic ca nu inteleg modul unora de a gandi si nu stiu ce satisfactie le poate da deschiderea unui astfel de thread. Mai bine s-ar uita fiecare la el in ograda.

  11. #29
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Asta cu ograda e greu de tot la romani! Fiecare vrea sa stie ce face vecinul, si in caz ca o duce mai rau ca el... repede cu jignirile si facut misto
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  12. 8th April 2005, 23:54

  13. #30
    Banned Hoffa's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    375
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Mihai
    De ce merita avertisment? Ca a folosit " :degete: " ???
    Nu intreb din rautate, dar vreau si eu sa stiu cand pot sa folosesc degetele...
    cand ti le bagi in gura

  14. #31
    Banned Hoffa's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    375
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dan-dan
    Mai Jimmy H., ce puii mei, dar tu de unde ai aparut, ca parca erai ascuns de FBI ?
    ce ai tu nu se cheama pui, se cheama paduchi, asa ca stai cat mai departe

  15. #32
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Hoffa ce bine ca de la anu nu o sa ne mai intersectam pe ("intren") intern la Divizia A
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  16. #33
    Banned Hoffa's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    375
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Mihai
    intren la
    nu lucrez la cfr si nici nu-mi place sa circul cu trenul
    folosesc doar masina sau avionul. Voi intra si la anul,Craiova va fi tot in A, nu-ti face iluzii, iar in tren n-o sa ne intalnim, asta sigur.

  17. #34
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    M-ai facut nu am ce zice
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  18. #35
    ,|,buCUResti,|, ayo's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Anti-buCUResti
    Posts
    51
    Reputatie
    1
    INDIFERENT CE SE INTAMPLA CU
    UNIVERSITATEA CRAIOVA
    NICI O ALTA ECHIPA DIN PROVINCIE NU VA AJUNGE SA FIE IUBITA CUM ESTE
    STIINTA

    ORICE ATI ZICE VOI
    .....

  19. #36
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gonzo
    mihai esti penibil tu si cu rapidistii tai :degete:
    Gonzo... dont't push it! OK?
    Pe de alta parte ar fi pacat pentru Craiova sa ajunga in B. Totusi daca asta inseamna o purificare in adevaratul sens al cuvantului dupa care sa revina in A.. probabil ca e spre binele lor! Otherwise... mare pacat!

  20. #37
    Banned now! BornWild's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    In your dreams
    Posts
    1,133
    Reputatie
    1
    Craiova este si va ramane alinarea inimilor noastre.Iti multumim ca existi ,pt ca fara tine ,viata noastra ar fi fost fada.
    Clonati-ne!!!Nu ne ajunge o viata ca sa iubim CRAIOVA!!!!!!!
    [SIZE=3][COLOR=Blue][FONT=Georgia]pOpescu , esti un Iuda! Te uram, tradatorule![/FONT][/COLOR][/SIZE]

  21. #38
    Banned dan-dan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    IASI-orasul CAPITANULUI
    Posts
    327
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ayo
    CRAIOVA NICIODATA NU VA JUCA IN "b"....
    DOAR IN VISELE VOASTRE

    Va rog sa-i dati doua palme astuia poate se trezeste din DELIRIUM TREMENS-ul care-l poseda!

  22. 9th April 2005, 01:05
    Reason
    mesaj off-topic!

  23. 9th April 2005, 01:09
    Reason
    post consecutiv!

  24. #39
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Acest thread este inchis de mine, asa de-al naibii..sa se scandalizeze baietii ..si sa iau un avertisment de la Maria Sa , Vadim.

    Motive: Este un thread provocator, cel care l-a deschis nu a existat pana acum pe forum, si in mod normal un sustinator al Iasiului ar fi trebuit sa posteze in primul rand pe subforumul Iasiului..(scuze , nici nu stiu daca exista). Daca baiatul vrea subiectul in continuare sa faca o plimbare pe intern, sa se familiarizeze cu peisajul de acolo...
    In plus au avut loc jigniri si nu a intervenit nici un moderator sau administrator.

    PS. Daca il redeschideti pe intern promit sa vin acolo si sa va povestesc cum ca Iasiul nu reprezinta nimic in fotbalul romanesc si ca degeaba ramane in A..o sa se mai chinuie un an.
    Despre Craiova, si daca va fi in B se va scrie de zece ori mai mult decat despre Iasi..din diverse motive.
    Adio , si un praz verde....vorba cantecului!
    Last edited by EDMOND_; 9th April 2005 at 11:54.

  25. #40
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Iasi
    Posts
    446
    Reputatie
    1

    Vor veni 40.000 de suporteri la meciurile din B ?

    Primarul Solomon a declarat, ca, chiar daca Craiova este 100% in B, nu va cumpara loc pt. sezonul viitor de divizia A, dar ca VOR VENI 40.000 DE SUPORTERI LA 11 DIN SEZONUL VIITOR, PT. MECIURILE DIN DIVIZIA B ! ce credeti ? Vor veni atatia si in B ??????

  26. #41
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Vreo 5.000 max. In B nu prea vine lumea, chiar si la Craiova.

  27. #42
    Silfidus! Maximus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,708
    Reputatie
    1
    Bai ne-ati si vazut jucind in B. stati sa vina toamna darke, sa vedem cine unde joaca...
    GRUPPO MAXIMA - MEMBRU FONDATOR

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •