Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 72

Thread: Ce jucatori mai avem?

  1. #43
    ocazional
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    193
    Reputatie
    1
    mai suna superbine ce au adus oamenii astia la echipa sa vedem insa si faptele.Abia astept razbunarea pt cheahlaiul

  2. #44
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    Se pare ca a fost o pauza buna pentru noi, la acest capitol! Mi se pare ca Talnar a "primit" tot ce a cerut... poate mai putin Anghel si Manea, care vin din vara. sunt curios sa-l vad pe Hidisan asta, dar cred ca cel mai important transfer e tot Karamian. bine ca s-a rezolvat si cu portarii. eu cred ca am iesit mai bine, plecand Dossey si venind Colgeac, Curca si Posteauca!
    oricum sper sa nu avem probleme cu atacu... Prodan mi se pare totusi slabutz, Vasiliu cand prinde un meci bun, cand nu face nimic... iar Peres, Cristescu, Dedu si Nicolaie n-au aratat nimic! sper sa le fi prins bine pauza asta, si antrenamentele lui Talnar!
    sincer va spus sunt mult mai optimist acum decat cu o luna in urma
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  3. #45
    ocazional
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    193
    Reputatie
    1
    te comtrazic oleaca cu prodan care a dat destule goluri in tur, daca e lasa sa-si faca treaba o baga in plasa fara emotii.om vedea

  4. #46
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Prodan are nevoie sa fie servit bine, el nefiind genul de jucator care sa-si faca singur faza, ca Buga. Karamian e un mare castig si probabil si Hidisan. La portari stam foarte bine, de foarte multa vreme nemaiavand 3 portari de valoare. Vasiliu, Dedu si Peres sunt inca foarte tineri si au nevoie sa creasca langa jucatori experimentati. Acum ii avem asa ca acum ar trebui sa vina si rezultatele.
    Last edited by Darkslowstar; 15th February 2006 at 12:38.

  5. #47
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    A dat si Prodan asta ce-i drept ceva goluri, da mie nu mi se pare ca ne putem baza pe el sa ne castige un meci. nici nu-i un atacant puternic, gen buldozer, nici tehnic nu-i, nici din ala care apare odata pe meci si atunci inscrie... e ceva in genu lui Surdu oricum mi-as dori eu sa ai dreptate si sa ne castige el meciurile...
    vad ca in amicale Talnar joaca mult cu Peres si Liviu Nicolaie.. sa vedem ce-o sa iasa pana la urma!
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  6. #48
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    Mai mult ca sigur nu staiti dar peres a venit in vara de la gloria bistrita unde in singurul meci international pe care l-a jucat a reusit sa inscrie toate cele 3 golui ale gloriei in intertoto , intr-un final am reusit sa il transferam dar sta foarte prost cu conditia fizica din cate am observat , ori nu a fost lasat sa joace de catre antrenori . Daca imi aduc bine aminte in ultimul meci a dat 3 goluri , prodan este bun pt divizia B in timp ce jucatori ca vasiliu si dedu au inscris si in putinele meciuri de divizia A in care au avut ocazia sa joace , pe Nicolae nu il cunosc dar am vazut ca a inscris si el vreo 4 goluri sezonul asta...in maxim 2 ani toti cei 4 atacanti tineri pe care ii avem vor deveni competitivi si pregatiti pentru divizia A

  7. #49
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    Ce am uitat sa mentionez este faptul ca achizitiile facute in compartimentul median sunt dupa parerea mea cele mai reusite pt ca acesta a fost punctul nostru slab in tur...pe langa radutoiu care este un jucator fantastic au mai venit inca 3 jucatori si mijlocul echipes s-a schimbat radical , probabil ca aveam nevoie de creativitatea lui karamian care daca imi aduc bine aminte la meciul cu steaua din div A a insirat pe teren toata apararea adversa si fara imprecizia lui surdu care a ratat singur cu poarta goala din 2m alta era campioana acum . Dar astea sunt discutii care pe noi ne intereseaza prea putin , important e ca acesti jucatori au venit la echipa iar conducerea este obligata sa ii tina la echipa cat mai mult pt ca merita...am incredere in cei nou veniti si as putea sa garantez pentru ei ca o sa confirme si o sa ne ajute sa promovam .

  8. #50
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Liviu Nicolae mai are mult pana sa aspirela un post de titular. Deocamdata va fi rezervasi daca va da cateva goluri poate ajunge si titular. Important este ca acum avem multe solutii in atac si concurenta existenta ii va obliga pe jucatori sa dea tot ce au mai bun.

  9. #51
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    daca nici acum nu confirma atunci inseamna ca nu au valoare...la ce mijlocasi avem nu mai au nici o scuza

  10. #52
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Acum depinde foarte multa de tzantar.at de scula de antrenor este. I-a fost adus cam tot ce a cerut, Deci nu ar avea nici o scuza. exista dubluri pt majoritatea posturilor. De abia astept meciul cu nemtenii, sa vedem si ce echipa avem. Fotbalisti sunt!

  11. #53
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    Hidisan a dat deja un gol pt FC Brasov...Incepe sa imi placa baiatul asta hehe

  12. #54
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Ai idee de ce nu joaca Radutoiu? E accidentat cumva?

  13. 15th February 2006, 16:19

  14. #55
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    DA nici macar nu a plecat in turcia cu echipa...

  15. #56
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Parca e accidentat, nu? Eu asa imi aduc aminte. E o piesa esentiala in angrenajul nostru si e pacat ca nu poate sa joace acum.

  16. #57
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    era racit.. deci nimic grav n-o facut deplasarea in turcia da o joace imediat cum se intorc baietii...
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  17. #58
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    M-ai linistit . Baiatul asta ajunge incet incet favoritul meu de la Steagu.

  18. #59
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    Mi-a placut interviul lui pentru ultrasport si pentru suporteri...impresionant

  19. #60
    NK|ULTRA RaiNMaN's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    ..Intr-un Oras De Munte
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    O revenit Bodea ! Hai k e bine

  20. #61
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    Din partea mea poate sa se lase de fotbal...avem destui fundasi tineri dornici de afirmare

  21. #62
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Care au mare nevoie sa creasca langa jucatori experimentati. Ati vazut ce gafa antologica a facut Poverlovici, inca mai are de invatat. Aldea e si el un castig si nu e cu mult mai tanar decat Bodea, are 29. In afara de ei doi nu mai avem fundasi centrali de valoare. Pasca nu m-a convins, inca?

  22. #63
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    mai e si neacsu , maghici...parca mai stiam cativa dar nu imi vin acum in minte

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •