Page 3 of 25 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 521

Thread: Gigi Becali, condamnat la 3 ani de inchisoare

  1. #43
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Steaua cauta antrenor.


    Parca vad ca face jiji o echipa de fotbal a inchisorii , in 3 ani e in UCL.

  2. #44
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    dupa sechestru pus pe toata averea ciobanului, steluta sezonul viitor poate sa isi ia adio de la Liga si cu siguranta va lupta pentru evitarea retrogradarii
    vezi acum de ce nu strica 6 puncte asigurate la casa omului?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #45
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Ai si tu dreptatea ta )

  4. #46
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Nu stiu de ce am impresia ca in cateva saptamani, poate o luna-doua, hagi va prelua Steaua iar viitorul va ramane doar o academie afiliata clubului.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  5. #47
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    daca e pui, arunca-l in curte la dinamo. e pacat sa il tii in captivitate
    Ba nu fi rau, mai rar asa sarbatoare si pentru stelisti, si pentru dinamovisti!
    Am zis!

  6. #48
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    mie mila de retarzi din televiizuni slugi cu abonament la palat... ce emisiuni mai fac ei 3 ani
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  7. #49
    Moderator ducus's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Eforie Sud
    Posts
    6,619
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by florian.X View Post
    daca nu lua justitia la misto si nu se trezea vorbind cum face el de obicei cu toata lumea, nu'l saltau ...da' ce sa'i faci, trufia si mandria e lucru mare...daca nu stii sa fii om tot degeaba
    Ma, omeneste vorbind, mie mi-e mila de el. Asa prost de gura cum e, are suflet, ai vazut cate case a facut la inundatii, vreo 150, cand Tariceanu a facut doar 15. Mereu ajuta cersetorii de paste si de craciun, a bagat in Steaua o caruta de bani etc.
    Sa fim seriosi, chiar nu era el coruptul nr.1 al tarii!
    Sper sa nu faca vreo prostie, cum a facut Nastase!
    De fugit afara nu fuge, fiindca aseara l-au oprit la aerooport si mi-e greu sa cred ca nu i-au pus deja interdicitie de parasire a tarii. Teoretic are 48 de ore sa se prezinte la politie.
    Da pe goarna si iesi pe plus folosind codul Z2G79TTW

  8. #50
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Nu cred) Pana nu-l vad acolo, degeaba.

  9. #51
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    Nu stiu de ce am impresia ca in cateva saptamani, poate o luna-doua, hagi va prelua Steaua iar viitorul va ramane doar o academie afiliata clubului.
    Suna bine, numa sa nu se bage el la antrenat
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  10. #52
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ducus View Post
    Ma, omeneste vorbind, mie mi-e mila de el. Asa prost de gura cum e, are suflet, ai vazut cate case a facut la inundatii, vreo 150, cand Tariceanu a facut doar 15. Mereu ajuta cersetorii de paste si de craciun, a bagat in Steaua o caruta de bani etc.
    Sa fim seriosi, chiar nu era el coruptul nr.1 al tarii!
    Sper sa nu faca vreo prostie, cum a facut Nastase!
    De fugit afara nu fuge, fiindca aseara l-au oprit la aerooport si mi-e greu sa cred ca nu i-au pus deja interdicitie de parasire a tarii. Teoretic are 48 de ore sa se prezinte la politie.
    daca as fura si eu cat a furat ala ... pe bune ca as face 150 de case.. poate 300

    cu ce e gigi becali mai presus decat un om care fura de foame? si il baga 7 ani cu executare
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  11. #53
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Cica Horia Ivanovici si-ar fi dat deja demisia, in semn de solidaritate cu ciobanul.

    Replica sa a fost: "Gigi, eu sunt sarb, eu nu torn"

  12. #54
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ducus View Post
    Ma, omeneste vorbind, mie mi-e mila de el. Asa prost de gura cum e, are suflet, ai vazut cate case a facut la inundatii, vreo 150, cand Tariceanu a facut doar 15. Mereu ajuta cersetorii de paste si de craciun, a bagat in Steaua o caruta de bani etc.
    Sa fim seriosi, chiar nu era el coruptul nr.1 al tarii!
    Sper sa nu faca vreo prostie, cum a facut Nastase!.
    http://4.bp.blogspot.com/-hyutTEBydA...eIfSerious.jpg
    Am zis!

  13. #55
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ducus View Post
    Teoretic are 48 de ore sa se prezinte la politie.
    Unde ai auzit tu prostia asta? La antenatrei?

    Are fix atatea ore cat va lua trimiterea unei adrese de la ICCJ la Tribunalul Bucuresti, redactarea mandatului de arestare si trimiterea unui echipaj de politie la poarta viloiului.

    Ar putea dura 48 de ore daca va fugi, ceea ce ar fi chiar misto.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  14. #56
    Moderator ducus's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Eforie Sud
    Posts
    6,619
    Reputatie
    0
    Cica rudele s-au adunat la el acasa. Acasa sau la palat? In ce cartier e palatul si casa, stie cineva, sa caut pe google earth cum arata zona? La tv aud ca e numai zona de machidoni.
    Da pe goarna si iesi pe plus folosind codul Z2G79TTW

  15. #57
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ducus View Post
    Ma, omeneste vorbind, mie mi-e mila de el. Asa prost de gura cum e, are suflet, ....
    Vezi ca si ciobanu' a contribuit la jefuirea tarii = nivelul actual de trai din Romania ... adica daca traiesti rau are si el o vina.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  16. #58
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ducus View Post
    Cica rudele s-au adunat la el acasa. Acasa sau la palat? In ce cartier e palatul si casa, stie cineva, sa caut pe google earth cum arata zona? La tv aud ca e numai zona de machidoni.
    Vezi, bai ducus, numai prostii afli de la antenatrei. "Palatul" e in Bucuresti, vila e in pipera. Daca o sa cauti fix acum pe gugle o s-o vezi pe nevasta lu' borcea iesind din masina intr-o tinuta vaporoasa
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  17. #59
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Voi astia cu steaua radeti, glumiti pe seama arestarii lui, dar sezonul viitor va bateti in mediocritate!

  18. #60
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    hai ba ca trei ani trec repede.
    mai nasol e ca el era invatat ca in fiecare dimineata sa mulga oile. acum o sa mulga berbecii
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  19. #61
    sport legend
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    481
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Voi astia cu steaua radeti, glumiti pe seama arestarii lui, dar sezonul viitor va bateti in mediocritate!
    steaua s-a zbatut 7 ani in mediocritate cu becali la conducere, fara el suna si mai bine.

  20. #62
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Voi astia cu steaua radeti, glumiti pe seama arestarii lui, dar sezonul viitor va bateti in mediocritate!
    exista 2 variante: -o tine, iar mai rau ca pana acum nu are cum sa fie
    -ori vinde, si nu-ti fa griji ca steaua nu e pandurii, isi gaseste actionar serios daca ciobandante chiar vrea sa renunte.Doamne ajuta cu varianta a doua

  21. #63
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Partea buna e ca "nasu" s-a salvat de la retrogradare
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •