Page 102 of 148 FirstFirst ... 25292100101102103104112 ... LastLast
Results 2,122 to 2,142 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #2122
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    clar. o fi Gigione dilimandros cu capul si bagacios in toate cele, are pacatele lui nimic de contestat, dar cand vine vorba de dat lovele pentru echipa e cam unic in Romania!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #2123
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Steliano Filip: "Nu-mi doresc să fiu în primele șase, eu vreau să fiu mai sus"

    http://www.prosport.ro/fotbal-intern...i-sus-16837848

    Daca doriti sa comentati
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  3. #2124
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nicolae Dica View Post
    Orice antrenor iși doreste sa antreneze Steaua. E cea mai buna echipa din Romania si are cele mai bune conditii. E normal sa-ti doresti, ca antrenor, sa fii aici.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #2125
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    ''FC Botosani a făcut două egaluri cu noi si ne-a eliminat din Cupa României, dar eu simt că nu va face nimic în meciul cu FCSB. Asa simt eu. Cei de la Botosani nu vor face nimic. Oricum, dacă vor face ceva, fac pentru ei, nu pentru mine. Dacă vor pierde acest meci, nu îi văd prea bine în lupta pentru play-off.
    Sunt foarte multe lucruri care nu se explică. Unele echipe pierd cu anumite echipe, dar asa e fotbalul. Nu mă astept la foarte multe din partea Botosaniului la meciul cu Steaua. Mă astept să bată Steaua'', a spus Dan Petrescu la TV Telekom Sport.


    "Sunt foarte multe lucruri care nu se explică. Unele echipe pierd cu anumite echipe, dar asa e fotbalul. Nu mă astept la foarte multe din partea Botosaniului la meciul cu Steaua. Mă astept să bată Steaua", a spus Iuliu Muresan la Pro X.

    Indirect spune ca va fi blat?
    Last edited by Leo; 10th December 2017 at 22:28.

  5. #2126
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Oricine isi freaca propriul prohab, nu e nici o shmecherie.

    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Indirect spune ca va fi blat?
    Nu, doar ca sunt impotenti impotriva FCSB-ului, ca si Craiova si Cimisoara.
    "SE DA" 1.25 azi la X2, de ce sa joci la bursa sa astepti o saptamana si sa risti sa-ti faci un sfert din banii invesititi, cand ii poti face direct jucand pe meciul asta, in seara asta!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #2127
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gigi Becali View Post
    Am trăit cu emoție tragerea la sorți din Europa League. Dar sunt emoții cu cine cad Dinamo sau Rapid? Nu sunt. Vedeți ca daca nu se implica stapanul se alege praful? Ca asa s-a întâmplat în fotbalul românesc! Unii au inceput sa ințeleaga ca Becali a avut dreptate. Dinamo se vinde pe cinci milioane, dar nu o cumpara nimeni.

    Nu este important daca se baga patronul, ci conteaza rezultatele echipei. Steaua a adus 200 de milioane de euro și merge in primăvara europeana. Nu spun unui antrenor cum si ce sa faca la antrenamente, asta e meseria lui. Nu-i spun unui jucator cum să dribleze.

    Dar eu am o strategie strategia economica. In casa mea, eu stiu să asez mobila. Daca am o strategie de a promova tineri, antrenorul trebuie sa faca ce ii zic, ac de aceea te-am luat. Trebuie sa faci strategia pe care o vrea stapanul. Nu i-am spus antrenorului sa faca antrenament trei ore sau cum sa antreneze tactic. Trebuie sa respecte strategia pe care eu o impun.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  7. #2128
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Am vazut 4 fundasi asistenti la faza golului inscris de Tanase. (Ion Craciunescu).

  8. #2129
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    24958983_1665951316803425_3130158375505429605_o.jpg

    "Lingăii de serviciu Lipovan și Mironică se autodepășesc la tragerea la sorți Europa League. Au ieșit la tablă și se hlizesc ca niște boi în timp ce vorbesc despre "Steaua", deși singura Steaua care participă la tragerea la sorți este Steaua Roșie Belgrad. E clar, vor și primă de Crăciun anul ăsta."
    Maxima sport

    asta apropos si de declaratia lui daum: Gigi Becali mituiește, are oamenii lui!
    cand va disparea aceasta infectie nosocomiala din fotbalul romanesc, vom avea fotbal.

  9. #2130
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Rogojina, scoate tarane unghia din gat, specie de cretin PSD-ist! Va omoara Gigione mai ceva ca pe Botosani. Cred ca doctorul se.curist de Muresan, cand vom juca din nou cu voi, va declara acelasi lucru ca inaintea meciului cu moldovenii. Vai de soarta voastra! Va ardem in popou de decenii (ma refer evident ca Universitatea orginala si si la actuala clona PSD-ista), iar tu, specie de bou, aberezi si nici nu-ti dai seama.
    Rogojinaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Baga ma la capatana: fara Steaua fotbalul romanesc este un marea ZERO, cap de musca.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  10. #2131
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    batrane,am fortat la vadim/paris alaturi de leo, reprimirea ta pe ols.
    nu-mi pare rau.dar cateodata ma gandesc daca am facut bine...

  11. #2132
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ce ai fortat, ma, tu? )))))))
    Last edited by Hingherul; 12th December 2017 at 19:47.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #2133
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    puneti sluga care taie frunze la caini,sa caute prin arhiva...

  13. #2134
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Rogojinaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Baga ma la capatana: fara Gigione fotbalul romanesc este un marea ZERO, cap de musca.
    Fixed! Si de mergea la FC Stramba Mufa din Liga 5-a, facea la fel, ducea Stramba in CL, EL si ducea cu ea fotbalu romanesc in spate!
    Banu dicteaza, nu Steaua/FCSB!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #2135
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Fixed! Si de mergea la FC Stramba Mufa din Liga 5-a, facea la fel, ducea Stramba in CL, EL si ducea cu ea fotbalu romanesc in spate!
    Banu dicteaza, nu Steaua/FCSB!
    Sa inteleg ca Gigi ti-a deschis mintea. Pai de cand spune 'ciobanul' ca banu' dicteaza, si nu numai in fotbal? Pai daca banu-i la Steaua/FCSB inseamna ca STEAUA/FCSB dicteaza in fotbalul romanesc. Ce darcu' e asa de greu de inteles?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  15. #2136
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,458
    Reputatie
    0
    "Poate am greșit și eu, dar nu regret niciun momenmt petrecut la Steaua!

    A venit momentul despărțirii mele de cel mai titrat club din fotbalul românesc! Steaua a fost un vis devenit realitate. Am petrecut aici cele mai frumoase momente din cariera mea, dar acum trebuie să mă opresc.

    Am simțit emoția marilor fotbaliști atunci când mi s-a cântat imnul Ligii Campionilor. Am jucat pe stadioane pline până la refuz și mi s-a făcut pielea de găină îmbrăcând tricoul Stelei și jucând cu 50.000 de fani în tribune. Ați fost colosali! Și pentru toate astea vă mulțumesc! Au fost fost momente frumoase petrecute aici, chiar dacă nu mi-am îndeplinit toate dorințele stabilite la început.

    Poate am greșit și eu, dar nu regret deloc niciun moment pe care l-am petrecut la singura echipă din fotbalul românesc care a câștigat Cupa Campionilor Europeni

    Le mulțumesc tuturor celor din staff, tuturor colegilor mei, dar în primul rând suporterilor steliști! Vă doresc să câștigați titlul de campion, să ajungeți din nou în grupele Ligii Campionilor și să faceți istorie așa cum ne-am propus împreună încă din vară!

    Mă întorc acasă, la FC Botoșani, acolo unde îmi voi ajuta echipa să realizăm obiectivele propuse. Vă mulțumesc tuturor și să aveți parte de Sărbători cu liniște, iar 2018 să fie mai bun pentru toată lumea"
    - CATALIN GOLOFCA.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  16. #2137
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DAN PETRESCU View Post
    Mergeam des in galerie la orice sport la Steaua, la baschet, la handbal. Cantam, tipam, strigam. Imi placea sa castige Steaua peste tot.
    Ma regasesc intru totul in ceea ce declara Dan Petrescu, acest stelist pur sange.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  17. #2138
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Declaratia zilei: O stie Presada!

  18. #2139
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Ma regasesc intru totul in ceea ce declara Dan Petrescu, acest stelist pur sange.
    De-acord! Este intru totul cu Steaua, uraste FCSB-ul si ca urmare trage cu dintii sa-i ia titlul anul asta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #2140
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    De-acord! Este intru totul cu Steaua, uraste FCSB-ul si ca urmare trage cu dintii sa-i ia titlul anul asta!
    Esti idior cu diploma si mai si semnalizezi. Taranoiule, DAN PETRESCU a declarat de 16 mii de ori ca FCSB este adevarata STEAUA. Trage la titlu pt. ca e profesionist si asa ar face-o la oricare echipa la care ar antrena. Si cand a fost la voi a facut la fel, numai ca tiganii din tribuna nu-l doreau pentru ca avea trecut stelist. Doar cretinii, care in marea lor majoritate se regasesc la echipele care au suferit in fata Stelei, pot gandi la modul cum o fac taganii decedati. La STEAUA a deprins acest mod de a vedea lucrurile, clubul unde a inceput fotbalul la 9 ani, unde a parcurs toate etapele - de la copii si juniori pana la seniori, unde a castigat 3 campionate, pentru ca apoi sa se transfere in fotbalul mare, mai intai in Italia, apoi in Anglia. Baga la dovleac: DAN PETRESCU, un produs 100% al STELEI!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  20. #2141
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mircea Dinescu View Post
    Sportivii de la Dinamo au fost chemati de acasă, li s-au pus armele în mâini si au fost suiți pe clădiri ca să tragă! Li s-a spus clar: Bă, voi îl apărati pe Ceausescu! Cine să aibă curaj să recunoască acum? Să zică oamenii că ei au fost teroristii? Eu știu cine erau ăia, mi-au spus și ei, dar le e frică să recunoască!
    Dinescu reaminteste celor care au uitat, dar si celor care nu erau nascuti sau erau prea mici la acea vreme cum au actionat unii sportivi ai clubului terorist dinamo.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  21. #2142
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ineamna ca si tu ai tras, nenorocitule!
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •