Page 42 of 148 FirstFirst ... 3240414243445292142 ... LastLast
Results 862 to 882 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #862
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Roddicted View Post
    Iordanescu este un nenorocit, pupincurist si parsiv de clasa mondiala.Numai un ******* se uita in gura lui.(idem si cu becalioti)
    Bine, baiatul de sus nu poate fi incadrat in categoria *******ilor, lui ii trebuie un clasament separat
    nici mie nu-mi place iordanescu. dar nu pot sa-l injur.
    bine am uitat, vorbesc cu Dumnezeul atotputernic al forumurilor si al fotbalului. rusine sa-mi fie mie muritor. bleah-bleah...
    retired.

  2. #863
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,475
    Reputatie
    0
    nici eu nu prea sunt de acord cu Reghe, uneori, sau arareori
    dar nici sa ma uit in gura lui victoras becali...
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #864
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    nici mie nu-mi place iordanescu. dar nu pot sa-l injur.
    bine am uitat, vorbesc cu Dumnezeul atotputernic al forumurilor si al fotbalului. rusine sa-mi fie mie muritor. bleah-bleah...
    Ce chestie, prin revenirea lui nea Puiu la sanul Echipei Nationale, o sa reinvie credinta in acest habitat. Satanismul laic promovat de Piti are zilele numarate.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  4. #865
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,475
    Reputatie
    0
    Bobi, cu Mou la nationala si tot nu ne vom califica in urmatoarele doua sau trei cincinale. Si stii de ce, nu avem cu cine, putem spera doar la un amarat de baraj si consolarea ca iar nu am avut noroc. Baza domnul Bobi, baza fotbalului romanesc a fost distrusa, pana nu vom reface temelia vom trai cu amintirea unui Hagi, a unui Popescu, Lupescu s.a.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  5. #866
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tiganu' de la 3 coceni View Post
    "E o luptă interesantă pentru titlu, am auzit că Steaua a fost favorizată de arbitraj, dar așa mi s-a întâmplat și mie în Champions League. Arbitrii au o teamă când conduc meciurile echipele mari", a declarat Mircea Lucescu la DigiSport.
    Ai auzit gresit ma beleliule. De fapt ai citit toate mizeriile scrise de antistelisti notorii in presa de tot rahatul de la noi.

    Nu zice nimeni ca in cateva randuri arbitrii au gresit in favoarea Stelei, cum de altfel au gresit si in defavoarea ei, dar de aici pana a spune ca a fost favorizata de arbitraj e cale lunga. Chiar si in meciul cu Galatiul, in care intr-adevar Dima ne-a avantajat clar in prima repriza, nu se poate spune ca a fost ceva premeditat. Si asta pt. ca acelasi Dima a acordat penalty pt. Galati la o interventie la minge. Noroc cu asistentul Nagy, acelasi care acum vreo 5-6 ani l-a dat afara absolut gratuit pe Thereaux la un meci cu echipa fostei securitati comuniste, dinamo, care i-a semnalizat ca nu a fost penalty, si astfel a revenit asupra deciziei. Daca Dima era un derbedeu nici macar nu se gandea sa acorde vreun penalty in defavoarea Stelei. Concluzia: omul pur si simplu a gresit in acel meci.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  6. #867
    sport legend tifosi's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Nazi Germany
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Ai auzit gresit ma beleliule. De fapt ai citit toate mizeriile scrise de antistelisti notorii in presa de tot rahatul de la noi.

    Nu zice nimeni ca in cateva randuri arbitrii au gresit in favoarea Stelei, cum de altfel au gresit si in defavoarea ei, dar de aici pana a spune ca a fost favorizata de arbitraj e cale lunga. Chiar si in meciul cu Galatiul, in care intr-adevar Dima ne-a avantajat clar in prima repriza, nu se poate spune ca a fost ceva premeditat. Si asta pt. ca acelasi Dima a acordat penalty pt. Galati la o interventie la minge. Noroc cu asistentul Nagy, acelasi care acum vreo 5-6 ani l-a dat afara absolut gratuit pe Thereaux la un meci cu echipa fostei securitati comuniste, dinamo, care i-a semnalizat ca nu a fost penalty, si astfel a revenit asupra deciziei. Daca Dima era un derbedeu nici macar nu se gandea sa acorde vreun penalty in defavoarea Stelei. Concluzia: omul pur si simplu a gresit in acel meci.
    Arata dovada nebunule

    LOVE FOOTBALL ! HATE ANTIFA !!!

  7. #868
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    nu inteleg avataru? ce moloz e ala?
    retired.

  8. #869
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    @tifosi
    Dovada?????!!!!! Poate doar pt. retarzi.

    Clip pt. ignoranti, care, evident, nu cunosc regulamentul.
    Daca unele faze sunt f. clare, ca de exemplu faultul de rosu al lui Pintili, altele sunt de tot rasul si doar, repet, retarzii sau cei care nu cunosc regulamentul pot spune ca au fost judecate gresit. Ti-e mai mare scarba cand vezi atatia *******i care juiseaza atunci cand presa de kakat de la noi scrie numai si numai aberatii.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #870
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Huuuuăăăă, hoooțiiii!!

  10. #871
    sport legend tifosi's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Nazi Germany
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    nu inteleg avataru? ce moloz e ala?
    acum se vede?
    Attached Images Attached Images
    LOVE FOOTBALL ! HATE ANTIFA !!!

  11. #872
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Sunt în stare să pariez cine va posta aici prima declarație pe 2014 și ce va conține ea!

  12. #873
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by tifosi View Post
    acum se vede?
    tricou sud?
    va plac si voua sau cum?
    retired.

  13. #874
    sport legend tifosi's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Nazi Germany
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    Da. App, ai avut invitatie la astra-steaua sau ai dat una suta lei pe bilet?
    LOVE FOOTBALL ! HATE ANTIFA !!!

  14. #875
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    am cumparat bilet sa stau in cusca si sa-i vad ceafa gelatului.
    retired.

  15. #876
    sport legend tifosi's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Nazi Germany
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    Aham, stiu cum e in cusca aia. O mizerie de stadion, la fel ca orasul
    Imi doresc din tot sufletul ca hibridul ala de astra giurgiu sa se desfiinteze si sa revina Dunarea Giurgiu, singura echipa a Giurgiului.
    LOVE FOOTBALL ! HATE ANTIFA !!!

  16. #877
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Dunarea e in D. are sanse de promovare.
    retired.

  17. #878
    sport legend
    Join Date
    May 2013
    Location
    Giulesti/Cismigiu
    Posts
    378
    Reputatie
    1
    „Cu toată sinceritatea, îmi cer scuze pentru riposta dată lui Anghel Iordănescu și pentru gluma nevinovată cu Di Canio. Iartă-mă, nea Imi, mi s-a părut că e simpatică... mai am și eu zile proaste. Știi că te iubesc și cred că ți-am demonstrat-o de când am avut privilegiul de a te cunoaște”, a postat MM Stoica.
    Ca individul are cu totul si cu totul alte inclinatii, se stie, nu e nevoie sa mai subliniez in text. Ce ma surprinde pe mine este lipsa de reactie a domnului Emerich (nu Imi!), un om integru, foarte inteligent si cu un caracter aparte... ma rog, poate acesta a incadrat declaratia la capitolul glume, sau, chiar nu vrea sa mai spuna ceva, tinand cont de faptul ca travestitul a jignit in stanga si-n dreapta, de cele mai multe ori la comanda.

    Acesta i-a transmis un mesaj și patronului echipei, Gigi Becali: „Te așteptăm cât mai repede, patroane, iar promisiunea pe care ți-am făcut-o când te-am vizitat pe 31 decembrie o voi respecta cu strictețe. Doar fapte în 2014, nu vorbe!!
    Eterna sluga!


    http://ro.stiri.yahoo.com/mm-stoica-...093913537.html

  18. #879
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Haoleo sa vinde shatra!

    Quote Originally Posted by Nicolae Cristescu View Post
    "Săptămâna viitoare sperăm să finalizăm negocierile cu un grup puternic de investitori care și-au manifestat interesul să cumpere 80% din acțiunile clubului. Noi vrem binele primului club comunist din Romania și ne dăm la o parte dacă e vorba de oameni mai potenți ca noi. Acești investitori sunt aduși de Florin Manea iar proiectul lor este foarte serios.

    Sunt datorii foarte mari în continuare iar eu și Adrian Zamfir nu ne vom alege cu niciun ban de pe urma acestei posibile tranzacții. Toți banii vor intra în club. Dacă nu vom reuși să vindem, primul club comunist din Romania nu va muri, însă vom recurge la vânzarea jucătorilor ca să supraviețuim!"
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  19. #880
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Duba, de ce te pretezi mereu la gestul josnic de a modifica cuvintele unui citat?? Nu este prima oară când faci asta. Poartă-te și tu ca un om, citează corect textul și pe urmă comentează.

  20. #881
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Vai, vai, vai ce vigilent esti mai Aurica mai. Recunosc si ma caiesc am facut-o special.

    Ia zi, da-ti si tu cu parerea. Crezi c-o sa le mearga mai bine beleliilor??? Hai nu te sfii si spune si tu o vorba despre acest subiect.

    Uite il mai postez o data sa-l poti studia mai bine.

    Quote Originally Posted by Nicolae Cristescu View Post
    "Săptămâna viitoare sperăm să finalizăm negocierile cu un grup puternic de investitori care și-au manifestat interesul să cumpere 80% din acțiunile clubului. Noi vrem binele primului club comunist din Romania și ne dăm la o parte dacă e vorba de oameni mai potenți ca noi. Acești investitori sunt aduși de Florin Manea iar proiectul lor este foarte serios.

    Sunt datorii foarte mari în continuare iar eu și Adrian Zamfir nu ne vom alege cu niciun ban de pe urma acestei posibile tranzacții. Toți banii vor intra în club. Dacă nu vom reuși să vindem, primul club comunist din Romania nu va muri, însă vom recurge la vânzarea jucătorilor ca să supraviețuim!"
    Last edited by Duba; 3rd January 2014 at 16:20.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  21. #882
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Este clar, am greșit.

    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post
    Poartă-te și tu ca un om...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •