Page 25 of 148 FirstFirst ... 1523242526273575125 ... LastLast
Results 505 to 525 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #505
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Asa ca, baietii cu ochi albastrii au marsat pe acest aspect, au promis ca-i scapa de retrogradare, ceea ce s-a si intamplat (se poate verifica; arhiva e martora) in schimbul transferului. Bineinteles, l-au aburit si pe Sabau, un pusti de 19 ani la acea vreme, si uite asa martorul a ajuns la dinamo.
    Ba, dar la scoala cand te duci? Baga un ochi aici, poate intelegi cum e cu limba romana, ******** analfabet : http://diacritica.wordpress.com/tag/...sau-albastrii/


    Bai Aurica, eu zic sa apelezi la Duba, ca el a prins cam toate evenimentele de la Adam incoace.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  2. #506
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Ba, dar la scoala cand te duci? Baga un ochi aici, poate intelegi cum e cu limba romana, ******** analfabet : http://diacritica.wordpress.com/tag/...sau-albastrii/


    Bai Aurica, eu zic sa apelezi la Duba, ca el a prins cam toate evenimentele de la Adam incoace.
    Ba, da fotbal cand inveti, panarama? De scoala nu te intreb, te-a facut destul de ras shalabala.
    Last edited by Duba; 4th July 2013 at 10:02.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  3. #507
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Haha, pai invat fotbal de la Sabau, nu de la tine, epavo!
    In visele tale m-a facut ala de ras, jetul meu ii nimerea de fiecare data gingiile ros-albastre.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  4. #508
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Haha, pai invat fotbal de la Sabau, nu de la tine, epavo!
    In visele tale m-a facut ala de ras, jetul meu ii nimerea de fiecare data gingiile ros-albastre.
    Mai mizerie, chiar n-ai curaj sa recunosti ca te-a facut de kakat???? Cei care frecventau defunctul forum SportTotal stiu despre ce vorbesc. Dar la caracterul tau de subpodar n-am pretentii sa recunosti.

    Cat despre fotbal esti un ZERO BARAT. La fel ca echipa pe care o sustii.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  5. #509
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Haha, am fost mereu cosmarul vostru, stergandu-ma la poponet cu voi, indiferent daca vorbim de chioru, sos, shabalaba etc. Nici nu e greu, sunteti doar niste nulitati care au transformat coprofagia in cea de-a saptea arta.

    Ramane cum am stabilit:Steaua- echipa de suflet a familiei Ceausescu!
    Last edited by Tyler Durden; 4th July 2013 at 10:20.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  6. #510
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    ...Cei care frecventau defunctul forum SportTotal stiu despre ce vorbesc. ...
    De ce defunct? Forumul sptfm este încă viu și destul de activ. Asta în ciuda faptului că în ultima vreme emisiunea 11 metri s-a concentrat pe porcăria aia de feisbuc.
    Last edited by Aurel.D; 4th July 2013 at 11:05.

  7. #511
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Aurele, iti dai seama ca nu m-a facut niciun shabalaba ala de *****, e vorba de un soi de wishful thinking de-al batranelului. Caministul ala s-a legat de o greseala de typos & a dedus ca as fi analfabet. Iti dai seama ca automat toti amicii stelisti au juisat profund, inclusiv batranica SOS, aka Duba, aka UT Copos, aka Mythos, aka LIV52 etc.
    Vocile din capul meu, un film jucat si regizat de Duba.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  8. #512
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Sabau, om cu frica de Dumnezeu, s-a ferit s-o zica pe sleau, dar, parafrazand, vorbele lui suna asa:

    mi-am bagat mula in scarboasa penala si in amenintarile lor, gretosii dracu`
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  9. #513
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Aurele, iti dai seama ca nu m-a facut niciun shabalaba ala de *****, e vorba de un soi de wishful thinking de-al batranelului. Caministul ala s-a legat de o greseala de typos & a dedus ca as fi analfabet. Iti dai seama ca automat toti amicii stelisti au juisat profund, inclusiv batranica SOS, aka Duba, aka UT Copos, aka Mythos, aka LIV52 etc.
    Vocile din capul meu, un film jucat si regizat de Duba.
    Normal ca nu... Eu vroiam doar să îi atrag atenția to'așului Duba că iar se înșeală și că acel forum nu este deloc ”defunct”, ci din contră, foarte activ. Probabil că omul simte o atracție pt cuvinte ca „defunct”, „scârbă”, etc.

    Quote Originally Posted by Calandrinon View Post
    Sabau, om cu frica de Dumnezeu, s-a ferit s-o zica pe sleau, dar, parafrazand, vorbele lui suna asa:
    mi-am bagat mula in scarboasa penala si in amenintarile lor, gretosii dracu`
    Îți dai seama că așa le spunea Sabău prietenilor

  10. #514
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Eugen Nae View Post
    În România, mai sus de Steaua nu poți urca, iar eu vreau să progresez. Din acest motiv am ales să fac pasul către străinătate
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  11. #515
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Hai ca a zis-o frumos stelistu'. Acum ar merita din partea galeriei steliste un cantecel sau o scandare de genu': pe Nae, pe Nae/ il pupam la coae!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  12. #516
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    mai sus de scarboasa penala au urcat rapidistii, atunci cand i-au irigat cu licoarea `ceea galbena
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  13. #517
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Nea Nae ăla nu a aflat de CFR Cluj? Ceea ce a realizat acest club în ultimii 10 ani, nu a realizat nici o altă echipă din România.

  14. #518
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Poate se referea la sezonul asta si la titlul castigat de Steaua. Se poate mai sus de locul 1 in clasament? nu se poate!

  15. #519
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post
    Nea Nae ăla nu a aflat de CFR Cluj? Ceea ce a realizat acest club în ultimii 10 ani, nu a realizat nici o altă echipă din România.


    Auricaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! Te-ai trezit ma????? Iti menti in continuarea aberatia de mai sus?. Daca da, afla ca CFR in ultimii 10 ani a fost chiar prin "C". Deci si prin "B". Au fost eliminati de Famagusta. Au terminat pe pozitii care nu permit accesul in Europa. Este ca te-ai inselat?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  16. #520
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Fac un sondaj printre prieteni: are vreun rost să răspund?

  17. #521
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    Iti menti ?
    Jucatorii de tenis se impart in doua categorii, PETE SAMPRAS si restul.

  18. #522
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Florin Prunea View Post
    Ne vom reuni toți cei de la Iași, să vedem ce avem de făcut și vom lua o decizie. Oricum, dacă Rapid va juca în Liga 1, este o încălcare flagrantă a regulamentelor!
    , a spus Florin Prunea, conform DigiSport.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  19. #523
    الوحدة samar's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    4,206
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    , a spus Florin Prunea, conform DigiSport.
    Asa de mult il apreciezi pe prunea????

    Dar daca acelasi lucru se intampla in cazul stelei iar prunea venea cu aceeasi declaratie, pun pariu ca il faceai cu ou si cu otet si scoteai la iveala infractiunile pe care le-a comis de-a lungul timpului, right?
    [B][COLOR="DarkRed"]Rapid e numele.
    Avem traditie. Avem istorie plina de glorie.
    De-ar fi maine sa mor, de-un lucru mi-ar fi dor,
    sa flutur acel steag, ce-n viata m-a ghidat !
    [/COLOR][/B]

  20. #524
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    prunea e un jeg, nu merita citat in niciun caz.

    Duba, asta cum ti se pare: http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/prun...re-401973.html?
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  21. #525
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by samar View Post
    Asa de mult il apreciezi pe prunea????

    E dinamovist de mic. Asa zic sursele .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •